5 kolay yöntem ile Papara hesabına para yatırma

Papara

İçindekiler

Papara hesabına 5 farklı para yatırma yöntemi ile kolayca para yatırabilirsin.

1- Papara hesabına ATM’den Papara Card ile para yatırabilirsin

Papara hesabına para yatırma işlemlerin için tercih edebileceğin seçeneklerden biri Papara Card. Fiziki Papara Card’lardan dilediğini kullanarak ATM’lerden Papara hesabına para yatırabilirsin. Eğer Papara hesabına ATM’lerden Papara Card ile para yatırmak istersen işlemini AKbank ATM’lerinden ücretsiz gerçekleştirebilirsin. Diğer ATM’lerden yapacağın işlemlerde ise %1+1 TL işlem ücreti uygulanır ve bu ücret Papara hesabından kesilir.

Papara Card ile ATM’den para yatırmak için takip etmen gereken adımlar: İstediğin bir ATM’ye git, kartını tak ve şifreni gir. Para yükleme menüsünü seç ve yatırmak istediğin tutarı gir. İşlemi onayla. Hepsi bu kadar.

2- Papara hesabına başka bir bankadan para transferi yapabilirsin

Papara hesabına para yatırma işlemin için tercih edebileceğin bir diğer seçenek kendine ait bir banka hesabından Havale/EFT yapmak. Bu işlemi 7/24 ve ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsin.

Başka bir banka hesabından Papara hesabına Havale/EFT yapmak için takip etmen gereken adımlar: Papara hesabına giriş yap, Yatır’a dokun, Havale/EFT ile yatır seçeneğini seç, bankanı seç. İlgili banka için ekranda gözüken Papara IBAN numarasına dokun ve kopyala. Havale/EFT işlemin için banka hesabına Papara IBAN numarasını yapıştır, Papara Numaranı kopyala ve açıklama kısmına gir. Paran Papara hesabına anında ve ücretsiz olarak geçer.

💡
Unutma!

İşleminin gerçekleşmesi için para gönderdiğin banka hesabının ve Papara hesabının senin adına kayıtlı olması gerekir.

Para transferi işleminin gerçekleşmesi için Papara Numaranı açıklama kısmına girmen gerekir.

Daha fazla bilgi için hazırladığımız videoyu izle.

3- Papara hesabına PTT, CarrefourSA ve TeknoSA’lardan para yatırabilirsin

Başka bir bankada hesabın yoksa endişelenme. Papara hesabına para yatırma işlemin için en kolay yollardan biri, hemen hemen her yerde karşılaşabileceğin PTT, TeknoSA ve CarrefourSA mağazaları. Herhangi bir PTT, TeknoSA ya da CarrefourSA’dan Papara hesabına para yatırmak için tek yapman gereken gişe ya da kasa görevlisine cep telefonu numaranı söylemen. Bu üç noktadan Papara hesabına saniyeler içinde para yatırabilirsin.

CarrefourSA ve TeknoSA’dan para yatırma işlemin kısa bir süre geçerli olmak üzere ücretsizdir. PTT'den yapacağın para yatırma işlemlerinde %1'lik PTT hizmet bedeli alınmaktadır. Bu hizmet bedeli 400 TL'ye kadar 4 TL olarak uygulanır.

4- Papara hesabına ATM’den kartsız işlemle para yatırabilirsin

Papara Card’ın yanında yoksa hesabına ATM'den kartsız işlem ile para yatırabilirsin. ATM’lerden kartsız işlemle hesabına para yatırmak için hesabının onaylı veya sözleşmeli olması gerekir. Eğer onaylı veya sözleşmeli hesap sahibiysen ATM’lerden kartsız işlemle Papara hesabına para yatırabilirsin. Sözleşmeli hesaba geçersen daha yüksek limite sahip olur ve başkasının IBAN'ına 7/24 ücretsiz para gönderebilirsin. Papara hesabından başkasının IBAN'ına nasıl para göndereceğini öğrenmek istersen bu yazımızı okuduktan sonra ilgili içeriğimize göz atabilirsin.

İlgili içerik: IBAN'a para transferi

Papara hesabına ATM'den kartsız işlemle para yatırmak için Papara hesabına giriş yap ve Yatır’a dokun. Kartsız işlemle nakit yatır seçeneğini seç, T.C. kimlik numaranı gir ve devam et. ATM’nin Kartsız İşlemler menüsünden ‘Para Yatır’ seçeneğini seç. Papara IBAN numaranı ya da Şube Kodunu ve Hesap numaranı ilgili alanlara gir. Yatırmak istediğin tutarı para yatırma haznesine yerleştir. Hepsi bu kadar. Paran Papara hesabına yatırıldı bile.

💡
Para yatırma işlemini gerçekleştirirken kalan para yatırma limitini aşmadığından emin ol.

Papara hesabına ATM’lerden kartsız işlemle para yatırabileceğin bankaları öğrenmek için dokun. 👇

  • Garanti BBVA
  • QNB Finansbank
  • Yapı Kredi Bankası
  • Vakıfbank
  • Ziraat Bankası
  • Akbank
  • Türkiye Finans Katılım Bankası
  • Albaraka
  • Odeabank

5- Papara hesabına banka kartı veya kredi kartı ile para yatırabilirsin

Papara hesabına para yatırma için tercih edebileceğin bir diğer hızlı ve kolay seçeneğin ise kendine ait banka/kredi kartın üzerinden para yatırmak. Bu seçeneği tercih ederek saniyeler içinde ve de ücretsiz olarak hesabına para yatırabilirsin. Papara hesabına banka veya kredi kartın ile para yatırmak için Papara hesabına giriş yap, Yeni Kart Ekle seçeneğine dokun. Kart bilgilerini gir ve devam et. Yatırmak istediğin tutarı gir ve işlemi tamamla. Hepsi bu kadar.

Papara hesabına bu 5 seçenekten dilediğini tercih ederek anında para yatırabilirsin; hem de işlemlerini ücretsiz gerçekleştirerek. Şimdi sen de hesabına hemen para yatır;

7/24 ücretsiz para transfer et, faturalarını öde, bağış yap, Oyun & Dijital Kod satın al, Papara Card’lı harcamalarını bölüştür, Aylık Özet ekranı ile gelir/gider takibi yap, platform aboneliklerini yönet ve Papara Card ile harca, Cashback ile harcadıkça nakit kazan.

Teknolojik ürün ve hizmetleri ile yepyeni bir finans deneyimi yaşamanı sağlayan Papara’yı şimdi keşfet. Papara hesabın yok mu? Saniyeler içinde ücretsiz hesap oluşturmak için aşağıdaki butona tıkla.

Papara