Hey Paparalı! 2021’le vedalaşmadan önce kendini şımartmaya var mısın?

Papara

İçindekiler

2021 yılı herkes için farklı anlamlar, deneyimler, anılar yarattı. Klasikleşmiş bir söz vardır ya hani, acısıyla tatlısıyla, işte böyle bir yıldı 2021. Eminiz 2021’e dönüp baktığında hatırlarken gülümseyeceğin birçok anı yaşamışsındır. Biz de koskoca bir yılı geride bırakırken kendine güzel bir hediye ve harika bir ‘hoşçakal 2021’ seremonisi hazırlamak istersin diye düşündük. Ve sana 2021’le vedalaşmadan önce harika bir “kendini şımartma” listesi hazırladık. Yılın son haftasının bir gününü kendine ayırarak 2021’ye muhteşem bir veda hazırlayabilirsin. Papara’nın sunduğu finansal özgürlük deneyimi ve Cashback fırsatlarıyla bu listeyi gerçekleştirmen herkesten daha kolay olacak. Hazırsan başlayalım!

Artboard-2-copy-2_2x-3

Kendini şımartma günü için listen hazır;

Yılın son haftasını en iyi şekilde değerlendirmen için sana harika öneriler hazırladık. İşte kendini her anlamda şımartabileceğin etkinliklerden oluşan listemiz:

  • Meditasyon ve nefes egzersizleri
  • Cilt bakımı
  • En sevdiğin yemek siparişi
  • Arkadaşlarınla kahve keyfi
  • Kendi yeni yıl hediyen için alışveriş
  • Film gecesi için 2021’in en iyilerinden bir seçki
  • Cashback ile harcamalarından anında nakit kazan

Güne zihnini arındırarak başla 🧘‍♂️

İlk olarak zihnini biraz berraklaştırıp güne kısa bir farkındalık meditasyonu ile başlamak oldukça iyi bir fikir. Telefonunda 10 dakikalık bir sayaç kur, gözlerini kapat ve bu on dakikayı nefesine odaklanmaya çalışarak geçir. Bu kısa egzersiz sayesinde eminiz sıradan bir günden çok daha iyi vakit geçireceksin. Meditasyon yapmaya başlamak için bir sebep arıyorsan cevaplarını dünyanın en başarılı meditasyon uzmanlarının hazırladığı Netflix serilerinde bulabilirsin. İşte Netflix’te izleyebileceğin meditasyonla tanışma içerikleri:

  • Headspace: Meditasyon Rehberi
  • Unwind Your Mind
  • Guide to Sleep

Unutma; Netflix abonelik ücretinin yarısını anında nakit kazanmak için ve tüm aboneliklerini tek bir ekrandan kontrol etmek için Papara Card’ını kullanman yeterli!

Zihnini rahatlattın, sıra cildinde 🧴

Kendini şımartmak denildiğinde akla gelen ilk şeylerden birisi kaliteli bir kişisel bakım. İstersen yılın bu son haftasını baştan aşağıya bir bakım seansına çevirebilirsin, ama bunun çin çok vaktin yoksa, küçük bir cilt bakımı ile güne başlaman eminiz sana çok iyi gelecektir. Günün konsepti kendimizi şımartmak olduğuna göre, uzun zamandır almak istediğin cilt bakım ve kozmetik ürünlerini Gratis’ten %10 Cashback ile alabilirsin!

Kendine yılbaşı hediyesi aldın mı? 🎁

Sevdiklerine aldığın yılbaşı hediyeleri hazırsa sıra kendini şımartmakta. Uzun zamandır almayı istediğin birçok şeyi bulabileceğin gittigidiyor ve n11.com’dan Papara Card’ınla yapacağın alışverişlerden anında %5 nakit kazanacağını unutma! Papara Card’ınla anında nakit kazanabileceğin tüm markaları görmek için tıkla.

Yemeği dert etmenin sırası değil 🍔

Kendine ayırdığın bu harika yıla veda gününü kendine en sevdiğin yemeği yapmakla geçirebilirsin. Sabah erkenden hazırlayacağın menüye karar verip evdeki eksikleri İstegelsin’den Papara Card’ın ile söyleyerek anında %5 nakit kazanmayı unutma! Ancak “daha yapacak çok şey var” diyorsan dışarıdan favori menünü Cashback’ten yararlanarak söylememen için önünde hiçbir engel yok. Tıklagelsin’de en sevdiğin fast food restoranları seçimini yapmanı bekliyor; üstelik Papara Card’ın ile yaptığın harcamalarda anında %10 nakit fırsatıyla!

Arkadaşlarınla kahve keyfi ☕️

Yılın son haftasında arkadaşlarınla favori kahve dükkanında en sevdiğin kahveyi içmek hiç de fena bir fikir değil. Yakın arkadaşlarınla önceden planladığın bir kafe buluşması, 2021’in tüm olumsuz anılarını silmeye yetecektir. Eğer taksi kullanacaksan ödemeni Papara QR’ın geçerli olduğu taksilerde Papara QR ile yaparak ilk harcamandan anında 15 TL nakit kazanacağını unutma! Eve dönmeden önce hesabı eşit şekilde paylaşmak için hiç kafanı yormana gerek yok; Papara Bölüştür özelliği her şeyi senin için çözmeye hazır :)

Artboard-2-copy_2x--1--1

Film gecesi için 2021’in en iyilerinden bir seçki 🍿

Yılın son haftasını senenin en iyi filmlerinden birisini izleyerek tamamlayıp 2021 hanene bir artı daha ekleyebilirsin. Senin için hazırladığımız 2021’in en iyi Netflix filmleri listesinden günün moduna en uygun filmi seç, büyük bir kase mısır patlat ve ekran karşısına geç.

Hâlâ Paparalı değil misin? Yeni yılda yepyeni bir finansal deneyime hazır ol! 🚀

En son finansal teknolojilerin kolaylıklarıyla tasarladığımız finansal özgürlük deneyimine hâlâ katılmadıysan 2022’ye girmeye hazır olmayabilirsin :) Bu yazıda bahsettiğimiz özellikler, Papara’nın sunduğu finansal deneyimin sadece küçük bir kısmı. Tüm işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmek ve bütçenin gerçek patronu olmak için saniyeler içinde ücretsiz bir Papara hesabı oluşturarak finansal hayatında da çağ atlayabilirsin. Hemen bir Papara hesabı oluşturmak için aşağıdaki butona dokunup birkaç saniye ayırman yeterli.

Buton-kucuk-11