Cashback ile anında nakit kazan

Papara

İçindekiler

Papara Card ile yapacağın harcamalardan Cashback ile anında nakit kazanabilirsin. Her ay belirli oranlarda kazandığın nakit, Papara hesabına hemen geçer. Cashback kazancını ister ATM’den nakit olarak çeker, istersen de Papara hesabında biriktirebilirsin.

LC Waikiki harcamana anında %5 nakit

Papara Card ile LC Waikiki’de yapacağın 2.000 TL’ye kadar olan harcamanın %5’i hesabına anında nakit olarak anında geçer. Cashback ile LC Waikiki’de her ay en fazla 100 TL nakit kazanabilirsin.

Burger King harcamana anında %10 nakit

Papara Card ile gerçekleştireceğin 250 TL’ye kadar olan Burger King harcamanın %10’u hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile Burger King harcamandan her ay en fazla 25 TL nakit kazanabilirsin.

İstegelsin harcamana anında %10 nakit

Papara Card’ın ile yapacağın 500 TL’ye kadar olan İstegelsin harcamanın %10’u hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile İstegelsin harcamandan her ay en fazla 50 TL nakit kazanabilirsin.

EnerjiSA ödemene anında %10 nakit

Papara hesabından yapacağın 150 TL’ye kadar olan Enerjisa elektrik fatura ödemenin %10’unu hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 15 TL nakit kazanabilirsin.

YouTube Premium üyeliğinin %50’si bizden

Papara Card ile yapacağın 30 TL’ye kadar olan YouTube Premium abonelik ödemenin %50’si hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile YouTube Premium ödemenden her ay en fazla 15 TL nakit kazanabilirsin.

Amazon Prime üyeliğinin %50’si bizden

Papara Card ile yapacağın 7,90 TL’ye kadar olan Amazon Prime abonelik ödemenin %50’si hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile Amazon Prime ödemenden her ay en fazla 4 TL nakit kazanabilirsin.

Netflix üyeliğinin %50’si bizden

Papara Card ile yapacağın 46 TL’ye kadar olan Netflix abonelik ödemenin %50’si hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile Netflix ödemenden her ay en fazla 23 TL nakit kazanabilirsin.

Spotify üyeliğinin %50’si bizden

Papara Card ile yapacağın toplam 30 TL’ye kadar olan Spotify abonelik ödemenin %50’si hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile Spotify ödemenden her ay en fazla 15 TL nakit kazanabilirsin.

Exxen üyeliğinin %50’si bizden

Papara Card ile 54,90 TL’ye kadar olan Exxen abonelik ödemenin %50’si hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile Exxen ödemenden her ay en fazla  27,5 TL nakit kazanabilirsin.

Uber harcamana anında %20 nakit

Papara Card ile yapacağın 75 TL’ye kadar olan Uber yolculuk ödemenin %20’si hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile Uber yolculuk ödemenden her ay en fazla 15 TL nakit kazanabilirsin.

CarrefourSA harcamana anında %5 nakit

Papara Card ile yapacağın 500 TL’ye kadar olan CarrefourSA harcamanın %5’i hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile CarrefourSA harcamandan her ay en fazla 25 TL nakit kazanabilirsin.

Steam harcamana anında %10 nakit

Papara Card ile yapacağın 200 TL’ye kadar olan Steam harcamanın %10’u hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile Steam harcamandan her ay en fazla 20 TL nakit kazanabilirsin.

PlayStation harcamana %10 anında nakit

Papara Card ile yapacağın 200 TL’ye kadar olan PlayStation Network harcamanın %10’u hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile PlayStation Network harcamandan her ay en fazla 20 TL nakit kazanabilirsin.

hop harcamana anında %25 nakit

Papara Card ile yapacağın 100 TL’ye kadar olan hop yolculuk ödemenin %25’i hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile hop yolculuk ödemenden her ay en fazla 25 TL nakit kazanabilirsin.

Şimdi Paparalı ol

Papara ile hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için aramıza şimdi katılabilirsin. Aşağıdaki butona dokun ve Papara hesabını ücretsiz oluştur.

Bireysel FinansPapara CashbackEğlence