Cashback ile anında nakit kazan

Papara

İçindekiler

Papara Card ile yapacağın harcamalardan Cashback ile anında nakit kazanabilirsin. Her ay belirli oranlarda kazandığın nakit, Papara hesabına hemen geçer. Cashback kazancını ister ATM’den nakit olarak çeker, istersen de Papara hesabında biriktirebilirsin.

Bu yazıyı 31 Mart 2023 tarihinde güncelledik. NetWork ve Divarese Cashback programları Mart 2023 itibarıyla sona erdi. Netflix, YouTube, Spotify Cashback programlarında her ay kazanabileceğin maksimum tutar güncellendi. Güncel Cashback programları için Papara Card sayfasına göz atabilirsin.

Trendyol harcamana %5 anında nakit

Yeni sezonda Cashback markaları arasında Trendyol da eklendi. Trendyol'da dilediğin kategoride yapacağın harcamaların %5'i anında nakit olarak hesabına geçer. Her ay en fazla 50 TL kazanabilirsin. Bu program Haziran 2023 sonuna kadar devam edecek.

D&R harcamana %5 anında nakit

Yeni sezonda yenilenen Cashback markaları arasına katılanlardan biri de D&R. D&R mağazlarında veya dr.com.tr'de yapacağın harcamaların %5'i anında nakit olarak hesabına geçer. Her ay en fazla 50 TL kazanabilirsin. Bu program Haziran 2023 sonuna kadar devam edecek.

Enerjisa harcamana %5 anında nakit

Ödemeler > Elektrik menüsünden Enerjisa'da yapacağın ₺200'ye kadar olan fatura ödemenin %10 hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla ₺20 kazanabilirsin. Bu program 2023 Haziran ayı sonuna kadar devam edecek.

LC Waikiki harcamana %5 anında nakit

Papara Card ile LC Waikiki’de yapacağın 2.000 TL’ye kadar olan harcamanın %5’i hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile LC Waikiki’de her ay en fazla 100 TL nakit kazanabilirsin. Bu program Haziran 2023 sonuna kadar devam ediyor.

Burger King harcamana %10 anında nakit

Papara Card ile gerçekleştireceğin 250 TL’ye kadar olan Burger King harcamanın %10’u hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile Burger King harcamandan her ay en fazla 25 TL nakit kazanabilirsin.

YouTube Premium üyeliğine 10 TL anında nakit

Her ay Papara Card'ın ile yapacağın YouTube Premium üyelik harcamanın 10 TL'si hesabına anında nakit olarak geri döner. Bu program 2023 sonuna kadar devam edecek.

Netflix üyeliğine 30 TL anında nakit

Her ay Papara Card'ın ile yapacağın Netflix üyelik harcamanın 30 TL'si hesabına anında nakit olarak geri döner. Bu program 2023 sonuna kadar devam edecek.

Spotify üyeliğine 10 TL anında nakit

Her ay Papara Card'ın ile yapacağın Spotify üyelik harcamanın 30 TL'si hesabına anında nakit olarak geri döner. Bu program 2023 sonuna kadar devam edecek.

Uber harcamana %20 anında nakit

Papara Card ile yapacağın 75 TL’ye kadar olan Uber yolculuk ödemenin %20’si hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile Uber yolculuk ödemenden her ay en fazla 15 TL nakit kazanabilirsin.

CarrefourSA harcamana %5 anında nakit

Papara Card ile yapacağın 500 TL’ye kadar olan CarrefourSA harcamanın %5’i hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile CarrefourSA harcamandan her ay en fazla 25 TL nakit kazanabilirsin.

Steam harcamana %10 anında nakit

Papara Card ile yapacağın 200 TL’ye kadar olan Steam harcamanın %10’u hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile Steam harcamandan her ay en fazla 20 TL nakit kazanabilirsin.

PlayStation harcamana %10 anında nakit

Papara Card ile yapacağın 200 TL’ye kadar olan PlayStation Network harcamanın %10’u hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile PlayStation Network harcamandan her ay en fazla 20 TL nakit kazanabilirsin.

hop harcamana %25 anında nakit

Papara Card ile yapacağın 100 TL’ye kadar olan hop yolculuk ödemenin %25’i hesabına anında nakit olarak geçer. Cashback ile hop yolculuk ödemenden her ay en fazla 25 TL nakit kazanabilirsin.

Şimdi Paparalı ol

Papara ile hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için aramıza şimdi katılabilirsin. Aşağıdaki butona dokun ve Papara hesabını ücretsiz oluştur.

Cashback