Zula’da Papara Cup turnuvası başlıyor!

Papara

İçindekiler

Heyecan verici espor turnuva serüvenimize Papara Cup ile devam ediyoruz. 4 milyon Zula Altını’nın dağıtıldığı ve Papara Metal Card ödüllü Papara Cup turnuvası Zula’da başlıyor! Sen de Zula’da Papara Cup turnuvasına katılarak o çok istediğin Papara Metal Card’ın sahibi ve Zula Altını kazananlarından biri olabilirsin. Papara Cup turnuvası kazananları arasında yer almak, 4 milyon Zula Altını ve Papara Metal Card sahibi olma şansını yakalamak için turnuvaya katılım detaylarını yazımızın devamında öğrenebilirsin.

4 milyon Zula Altını ve Papara Metal Card seni bekliyor

Zula severler için Papara Cup serüveni başlıyor. Oyunun galipleri arasında yer alarak 4 milyon Zula Altını kazananlardan olabilir ve 3 oyunda da galip gelerek Papara Metal Card’ın sahibi olabilirsin.

  • Papara Cup turnuvasında 3 ayrı oyunda mücadele eden ve başarılı olan oyuncular, 4 milyon Zula Altını ödülünden faydalanacak.
  • Toplamda 4 milyon Zula Altını ödülü 25 başarılı oyuncuya başarıları oranında dağıtılacak.
  • 3 oyunda da galip gelenler ise Papara Metal Card’ın sahibi olmak için son bir mücadele daha verecek. Ve kazanan Papara Metal Card’ın sahibi olacak.

Papara Cup turnuvasına nasıl katılırım?

Turnuvaya katılım oldukça kolay ve ücretsiz! Papara Cup serüvenine katılmak için yapman gereken tek şey Zula’daki kayıtlı hesabına girerek ‘Ödüllü Turnuva Sistemi’ üzerinden katılımını gerçekleştirmek. Daha sonra gerçekleşecek turnuvalar serisinde yerini alıp mücadele ederek kazanan sen olabilirsin. Mücadeleye katılmak için Zula’da onaylı bir hesabının olması gerektiğini unutma!

Eğer Zula hesabın yoksa, aşağıdaki link üzerinden hesabını oluşturup, Zula’yı indirebilirsin.

Zula Oyun

Turnuva nasıl gerçekleşecek?

Toplamda 3 turnuvadan oluşan Papara Cup, her bir oyun için 15 kişilik odalarda gerçekleşecek. Her bir odada yarışmacılar takım olarak değil, kendileri adına yarışacak. Maçlarda gösterdikleri performansa göre belirlenen olan puanları ile sıralama yerleri belli olacak. Ne kadar kuvvetli sonuç, o kadar yüksek puan demek! 3 Papara ÖTS Turnuvası’nda da ilk 10’a katılan takımlara büyük final turnuvasına katılmak için biletleri ayrıca yüklenecektir.

Turnuva ne zaman başlayacak?

Papara Cup mücadelesi Zula’da 11 Nisan 2022 tarihinde saat 20:00’da başlayacak ve 23:50’da sona erecek. 11 Nisan’da başlayan turnuva, 13 ve 15 Nisan’da devam edecek ve 3 gün sürecek.

Turnuva ne zaman sona erecek?

Papara Cup Turnuvası 18 Nisan’a kadar devam edecek ve toplamda 3 turnuva gerçekleşecek. Finale kalan yarışmacılar, 18 Nisan’da Papara Metal Card sahibi olmak için son bir kez daha yarışacak. Papara Cup turnuvasının sonuçları 20 Nisan 2022’de Zula’nın Instagram hesabı ve Zula Etkinlikler sayfası üzerinden duyurulacak.

Oyun & E-pin almanın en kolay yolu Papara’da

Papara hesabın üzerinden oyun oynarken zaman kaybetmez ve hızlı bir şekilde e-pin satın alırsın. Şimdi sen de Steam, Zula ve daha birçok oyun için e-pinlerini Papara hesabın üzerinden kolayca al, oyunun kahramanı olmaya devam et. Ücretsiz Papara Card’ın ile Steam ve Playstation harcamalarında Cashback ile harcadıkça nakit kazanabileceğini de hatırlatırız.

Aramıza katıl

Saniyeler içerisinde ücretsiz oluşturacağın Papara hesabı ile aklına gelen her bir finans işlemi en iyi deneyimle gerçekleştirirsin. 7/24 ücretsiz para transfer etmek, İstanbulkart’a bakiye yüklemek, harcamaları bölüştürmek ve Papara Card ile yaptığın harcamalarda Cashback ile harcadıkça nakit kazanmak için Papara hesabını şimdi ücretsiz oluştur. 12 milyonu aşkın Paparalının arasına aşağıdaki butona dokunarak katılabilirsin.

Keşfet