Zorlu otopark ödemeni Papara ile yap, anında%30 nakit kazan

Papara

İçindekiler

Zorlu otopark harcamandan Cashback ile her ay toplam 30 TL nakit kazanabilirsin. İşte detaylar!

Finans işlemlerinde yenilikçi yöntemleri ile sektörü şekillendiren Papara, sadece pratik çözümler sunmakla kalmıyor, Paparalıların harcama yaptığı her alanda kazançlı çıkması için sürekli çalışıyor. Bildiğin gibi giyim, teknolojik ürünler, ulaşım, oyun, eğlence, yeme-içme, kişisel bakım, kitap-kırtasiye, mobilya-beyaz eşya ve market alışverişi gibi aklına gelen hemen hemen tüm kategorilerde Cashback ile harcadıkça nakit kazanabiliyorsun. Şimdi ise bu kategorilere ek Zorlu Center otopark ödemelerinde bütçene destek olabileceksin. Üstelik o alışık olduğun koşul ve şartların hiçbiri ile uğraşmayıp, kolayca kazançlı çıkarak.

Papara ile hızlı ve kolay ödeme yap, anında nakit kazan

Zorlu Center otopark ücretini öderken kazançlı çıkman için ilk olarak Papara hesabının olması gerekir. Eğer Papara hesabın yoksa geç değil; hesabını buradan ışık hızında ücretsiz oluşturabilir, kendine en uygun olan Papara Card’lardan birine ücretsiz sahip olabilirsin. Şimdi gelelim Zorlu Center otoparkında nasıl kazanacağına. Bunun için aşağıdaki maddeyi uygula;

  • Zorlu World uygulamasını aç, otopark ücretini  Papara ile Öde seçeneği seç. İşte bu kadar basit. Ödemeni yaptığın an Cashback ile kazandığın %30 nakit, anında Papara hesabına yansır. Zorlu otopark harcamandan Cashback ile her ay kazanabileceğin tutar toplam 30 TL’dir.

Borçlanma, kazan

Cashback ile harcadıkça nakit kazan

Hemen Dene

Cashback kazançlarını yönet

Yukarı bahsettiğimiz gibi Cashback programı kapsamında birçok marka ve kategoride harcarken bütçene katkıda bulunabiliyorsun. Kazandığın tutarları biriktirmek istersen, Cashback’teki ‘Ay Sonunda Al’ seçeneği ile bir ay içerisindeki tüm kazancını toplu olarak alabilirsin. Eğer kazancını anında almak istiyorsan da hiçbir aksiyon almana gerek yok. Çünkü sen daha ödemeni yaptığın an göz açıp kapayıncaya kadar kazancın hesabına geçmiş olur. Ayrıca Cashback ile kazandığın tutarı Papara hesabında biriktirebilir, harcama yapabilir veya ATM’lerden nakit olarak çekebileceğini de unutma.

💡
Papara Card ile harcadıkça kazanacağın markaları görmek ve Cashback ile ilgili ayrıntılı bilgi için ilgili yazımıza göz atabilirsin.

İlgili yazı: Papara Cashback nedir? Nasıl çalışır?

Ayrıcalıklı bir deneyim için “Banka değil, Papara!”

Finansal işlemler için Papara’da asla keşke olmaz; sadece “Neden daha önce tanışmadım!” pişmanlığı olur. Geçmiş kalıpları yıkıp özgürlükçü finans deneyimini kullanıcılarına ayrıcalıklı ürün ve hizmetlerle sunan Papara’da kısıtlamalar yerine; 7/24 ücretsiz para transferi, fatura, oyun & e-pin ödemeleri, İstanbulkart’a bakiye yükleme, grup harcamalarını pratik bir şekilde bölüştürme, bağış yapma, Papara QR ile hızlı ve güvenli ödemeler, Hediye Kartı gönderme, güvenli internet alışverişleri için Hayalet Sanal Kart oluşturma, ayrıntılı grafiklerle harcamaları takip etme ve çok daha fazlası için en yenilikçi çözümler vardır. Papara’da ayrıca Aylık özet ekranı ve Abonelik özellikleri sayesinde bilgin dışında hiçbir ödemen veya harcaman olmaz, her şey kontrolünde gerçekleşir.

Eğer hala Paparalı olmayıp, zorlu prosedürlerle uğraşan bir tanıdığın varsa, iyilik yap ve Papara ile tanıştır. Basit, hızlı ve pratik Papara hesabını şimdi ücretsiz oluştur.

PaparaCashback