YouTube Premium aboneliğini Papara ile ödemen 4 harika neden

Papara

İçindekiler

Bu yazıyı 27 Mart 2023 tarihinde güncelledik.

YouTube’un yurt dışında yıllardır sunduğu reklamsız video izleme hizmeti YouTube Red, geçtiğimiz yıllarda yepyeni bir forma bürünüp YouTube Premium adıyla tüm dünyada hizmete açıldı. Zaten ücretsiz bir platform olan YouTube’a aylık bir abonelik ücreti ödemeyi gereksiz bir harcama gibi görebilirsin, ama YouTube Premium’un sunduğu tek şey reklamsız video izlemek değil. YouTube Premium ne işe yarar, merak ediyorsan yazımızı okumaya devam edebilirsin. Çünkü bu yazımızda, YouTube Premium’un sunduğu harika özellikleri senin için listeledik. Ayrıca YouTube Premium abonelik ücretinin 10 TL'sini Cashback ile anında nakit kazanabileceğini de unutma!

1- YouTube Premium’un gizli yüzü: YouTube Music

Her ne kadar YouTube, Premium hizmetini reklamsız video izleme olarak öne çıkarsa da, bize göre YouTube Premium’un en harika özelliği tam donanımlı bir müzik dinleme hizmetini de beraberinde getirmesi. YouTube Premium’dan da bağımsız olarak daha düşük bir ücretle kullanabileceğin YouTube Music uygulaması, Spotify gibi müzik dinleme uygulamasına YouTube’un çıkardığı muadil. Aralarında birkaç küçük fark olsa da başka bir müzik dinleme uygulaması kullanıyorsan, YouTube Music sana oldukça tanıdık gelecektir. Diğer müzik dinleme uygulamalarına ek olarak YouTube’daki devasa canlı performans ve amatör kayıt arşivine de erişebileceğin YouTube Music uygulaması, YouTube Premium kullanıcılarının kullanımına ücretsiz olarak açık.

2- Reklamsız video izlemek gerçekten harika

Bundan birkaç yıl önce kullanıcıların karşısına video başına bir ya da iki reklam çıkaran YouTube, internet reklamlarına olan talebin artmasıyla her 2-3 dakikada bir reklam göstermeye başladı. Bu duruma her ne kadar alışmaya çalışsak da, durum bazen gerçekten sinir bozucu bir hâl alabiliyor; bazılarımızın reklamların ilk 5 saniyesini ezberlediğimiz bile oluyor. Bu sinir bozucu durumun farkında olan YouTube da haklı olarak YouTube Premium’u bu özellik üzerinden pazarlıyor. YouTube Premium’a abone olmasan bile, reklamsız video izlemenin ne kadar büyük bir fark yarattığını anlamak için bir aylık ücretsiz denemeni başlatabilirsin.

3- YouTube Premium, mobil deneyimi bambaşka bir boyuta taşıyor

YouTube Premium’un en harika özelliklerinden bir diğeri ise mobil cihazlarda ekran kapalı olduğunda bile video oynatmaya izin vermesi. Videoları arkada ses olsun diye açanlardansan, YouTube Premium tam sana göre. YouTube Premium, aynı şekilde, telefonda ya da tablette, arka planda YouTube videosu açıkken başka uygulamalara girebilmeni de sağlıyor.

4- YouTube videolarını hiç uğraşmadan indirebilirsin!

Üçüncü parti araçlarla ve uygulamalarla YouTube’dan bilgisayara video indirmek mümkün olsa da, hiçbiri YouTube tarafından onaylı uygulamalar olmadığı için güvenlik konusunda pek çok açıkla karşılaşma olasılığın var. Mobil cihazlarda ise YouTube’dan video indirmek tam bir işkenceye dönüşebiliyor. YouTube Premium, hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan videoları çevrim dışıyken bile izlemeye olanak sunuyor. Videoları kaldığın yerden izleyebilmek de başka bir artısı. Özellikle eski diziler ya da uzun videolar için harika bir çözüm!

YouTube Premium abonelik ücretinin 10 TL'si Cashback ile geri döner

Paparalılara pek çok farklı alanda yaptıkları harcamalar üzerinden farklı oranlarda nakit kazandıran Cashback, YouTube Premium aboneliğini de kapsıyor. Her ay Papara Card'ın ile yapacağın YouTube Premium üyelik harcamanın 10 TL'si hesabına anında nakit olarak geri döner.  YouTube Premium abonelik ücretinde ödeme yöntemi olarak Papara Card’ını seç, anında 10 TL nakit kazan.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.


Cashback