YKS ve LGS yaklaşırken eksiklerini Kunduz’la tamamla, Cashback ile nakit kazan!

Papara

İçindekiler

Üniversite ve yükseköğretim kurumlarına giriş sınavı YKS ve 6 Haziran 2021’de yapılacak Liselere Geçiş Sınavı LGS’ye çok az zaman kaldı. Pandemi koşulları nedeniyle son anda bir değişiklik olmazsa LGS 6 Haziran, YKS ise 26-27 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek. Eğer sen ya da bir yakının bu sınavlardan herhangi birine girecekseniz ve hâlâ aklını kurcalayan konular varsa umutsuzluğa kapılmana hiç gerek yok; önünde harika bir şekilde değerlendirebileceğin en az iki ayın var! Paparalı isen, bu süreyi özel öğretmenlerle en hesaplı şekilde değerlendirebilirsin!

Kunduz ile çözemediğin soruların cevabına ulaşırken Papara Card ile bütçene destek ol

Her sınıf ve branştan en iyi öğretmenlerle öğrencileri aynı platform üzerinde buluşturan Kunduz, özel ders kavramını yepyeni bir boyuta taşıyor. Çözümlediğin soruları sorabileceğin ve öğretmenlerle buluşabileceğin Kunduz ile sorularına ortalama 15 dakikada çözüm bulabilirsin. Üstelik soruların üstünkörü yanıtlanmıyor; öğretmenler konunun temel mantığını öğrenmene yardımcı oluyor.. Konunun temel mantığıyla, detaylı biçimde sınavlara hazırlanmanın en iyi yolunun soruları pratik bir şekilde çözebilmek olduğunu düşünürsek, Kunduz, YKS ve LGS’ye hazırlıkta en iyi yardımcılarından birisi olmaya aday.

Uzman öğretmenlerden özel ders de alabileceğin Kunduz’da, yardım almak istediğin tüm konuları sınav tarihleri gelmeden kavrayabilirsin. Ayrıca, finansal okur-yazarlığın, bütçe yönetimin gibi konularda sana yarar sağlayan Papara’da, Kunduz ödemelerini Papara Card ile yaparak anında nakit kazanabilir ve bütçene de destek olabilirsin.

Kunduz.com’daki indirimine ek, Cashback ile daha fazla kazan

Kunduz’da soru çözüm paketi üyeliği ve özel derslerde dönem sonuna kadar indirim var. Hem sınırsız soru paketinde hem de 100 soru limitli pakette dönem sonuna kadar %35’e varan indirimli Kunduz ödemelerini Papara Card ile yaptığında, ödemenin %15’ini Cashback ile anında kazanabilirsin.

Kunduz’dan online özel ders almak istersen ilk dersini %50 indirimle, sadece 30 TL’ye alabilirsin. Papara Cashback ile, bu miktarın %15’ini kazanmak için yapman gereken tek şey, ödemeni Papara Card ile yapmak.

Papara Cashback, her geçen gün büyüyor!

Eğlence, moda, ulaşım, market ve teknoloji alışverişi, eğitim, sağlık ve çok daha fazla alanda yaptığın harcamalardan anında nakit kazandığın Cashback, her ay yeni markalarla büyümeye devam ediyor. Cashback ile elde ettiğin kârı ister anında, ister ay sonunda toplu olarak alabilir, Papara Harcama Özeti özelliğindeki detaylı grafiklerden Cashback ile ne kadar nakit kazandığını ve tasarruf ettiğini görebilirsin. Cashback’e katılan tüm markaları takip etmek için Papara Blog’u takip etmeyi unutma. Hâlâ Paparalı değilsen, hiçbir ücret ödemeden saniyeler içinde Papara hesabı açıp, kendine en uygun Papara Card’ı seçerek finansal özgürlük dünyasına katılabilirsin.

💡
Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı sona ermiştir. Güncel Cashback markalarına bu bağlantıdan ulaşabilirsin.
PaparaCashback