Yeni yıl hediyeni Papara Card’ınla al, Cashback’le harcadıkça kazan!

Papara

İçindekiler

Alışveriş yapmak her zaman güzeldir. Özellikle de bunun için bir nedenin olduğunda daha bir özel olur. Koskoca bir yılı geride bıraktığın bu günlerde, alışveriş yapmak için harika bir nedenin var. Bu yıl tam olarak istediğin gibi geçmese de, yılı sevdiklerini ve kendini mutlu ederek tamamlayabilir ve güzel hediyeler alabilirsin. Üstelik artık bunun için dışarı çıkmana da gerek yok!

Hediyelerinle sevdiklerini, Cashback ile kendini mutlu et!

Biliyorsun, Papara tüm finansal ihtiyaçların için sana harika kolaylıklar sunuyor. Işık hızında ücretsiz para transferi yapabiliyor, faturalarını ödeyebiliyor ve diğer tüm finansal ihtiyaçlarını karşılayabiliyorsun. Üstelik tüm bunlar için uğraşmana bile gerek olmuyor, işlemlerini gerçekleştirmek sadece birkaç saniyeni alıyor.

Alışverişlerinde ise Cashback’te birçok markadan sabit oranlarda anında gerçek nakit kazanabiliyorsun. Hem kendine hem de sevdiklerine hediye alırken bir yandan da bütçene destek olmak için Cashback’te sana uygun markalardan Papara Card’ınla harcama yapabilir ve kazanan sen olabilirsin.

Yılbaşı için Boyner, n11.com, Lidyana, TeknoSA, Kidega, Hız Yayınları ve Kahhve.com’dan kendin veya sevdiklerin için seçebileceğin birçok hediye seçeneği mevcut. Bu markalardan yapacağın alışverişlerde harcadıkça anında nakit kazanabilir, hem sevdiklerini hem de kendini mutlu edebilirsin.

Papara Card’lı alışverişlerinde harcamalarını detaylı grafiklerle takip eder ve hesabını bilirsin. Unutma Papara Card’ın seni asla borçlandırmaz; aksine bütçene destek olur ve harcama yaptıkça kazandırır!

Eğer hediyelerin hala hazır değilse, Cashback’te sana uygun markalardan alışverişini yap, geç kalmadan hediyelerini hazırla!

Bu yazı 06.04.2022 tarihinde güncellenmiştir. Boyner, n11.com, Lidyana, TeknoSA, Kidega, Hız Yayınları ve Kahhve.com’da geçerli olan Cashback programı sona ermiştir. 2022 yılı sonuna kadar devam edecek güncel Cashback markalarına ilgili içeriğimizden ulaşabilirsin.

İlgili içerik: Cashback ile yıl boyunca harcadıkça anında nakit kazan

Kararsızlar için Hediye Kartı

Ne hediye alacağına karar veremediysen, onun da Papara'da kolayı var! Onlarca markadan oluşturabileceğin Hediye Kartı'nı sevdiklerine armağan edebilir, sevdiklerinin kendi hediyelerini kendilerinin seçmesine aracı olabilirsin.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Papara