Yeni gelen özelliklerden haberdar ol!

Papara

İçindekiler

Bildiğin gibi Papara’da hem bireysel hem de kurumsal olarak aklına gelebilecek bütün finansal çözümler mevcut. Bireysel hesabın ile dilediğin an ücretsiz bir şekilde para transferi, fatura, oyun & dijital kod ödemeleri, harcama bölüştürme, QR ile ödeme alıp/yapma ve harcama takip grafikleri gibi birçok finansal işlemini tek bir yerden kolayca gerçekleştirebiliyorsun. Kurumsal hesapta ise Checkout® ile binlerce Papara kullanıcısından anında ödeme alabiliyor, Papara MassPayment® ile binlerce Paparalı'ya ödeme dağıtabiliyor ve CorporateCard® ile de personellerinin harcamalarını dilediğin gibi yönetebiliyorsun.

Sunulan özellikler elbette yukarıdakilerle sınırlı değil! Papara’daki son gelişmeleri öğrenmek için yazımızı okumaya devam et. İşte son özellikler!

Papara Card'a Abonelikler özelliği geldi

Papara Card’ınla gerçekleştirdiğin abonelik ödemelerini artık kolayca takip edebileceksin. Üstelik sadece sana ait olan bir Papara Card’ının değil, sahip olduğun bütün Papara Card’larınla gerçekleştirdiğin abonelik ödemelerini görüntüleyebilirsin. Örneğin Netflix ödemelerini veya her ay düzenli çekilen işlemlerini kolaylıkla takip edebileceksin. Bunun için web'den Papara Card seçeneğine gir, ayrıntılarını görüntülemek istediğin Papara Card’ını seç, Abonelikler seçeneğine dokun ve ayrıntıları görüntüle. İşleme Açık seçeneğinden dilediğin zaman abonelik ödemeni kapatabilirsin. Ayrıca, Son İşlemler seçeneği alanından da bir yıl içinde gerçekleştirdiğin tüm işlemleri görüntüleyebilirsin.

Çoklu Sanal Kart özelliği

Anında ücretsiz oluşturabildiğin ve internet harcamalarında kullanabildiğin Papara Sanal Kart’ı ne kadar çok sevdiğini biliyoruz. Bu yüzden çoklu Sanal Kart özelliğini geliştirdik. Bu özellik sayesinde Onaylı ve Sözleşmeli hesap sahibi Paparalılar, artık bir ay içinde birden fazla Sanal Kart oluşturabilecek ve kartlarını diledikleri gibi isimlendirebilecek. Hesabına her ay en fazla 10 tane Sanal Kart ekleyebileceğini de unutma!

Papara Card’ın temassız ödemesini dilediğin zaman kapat

Biliyorsun Papara’daki bütün fiziksel kartların temassız özelliği var; ancak istersen Papara Card'larını dilediğin gibi yönetebilir ve harcamalarını da takip edebilirsin. Artık bütün bunlara ek Papara Card’ının temassız ödeme özelliğini de dilediğin an kullanıma kapatabileceksin. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Bu özellik için yapman gerekenler oldukça basit. Papara.com adresinden ya da uygulamadan Papara Card seçeneğine dokun, temassız ödeme özelliğini kapatmak istediğin kartını seç ve Temassız Ödeme butonuna dokun. Bu işlem ile kartının temassız ödeme özelliğini kapatmış olacaksın. Dilediğin an, aynı adımlarla temassız ödeme özelliğini tekrardan açabileceğini de unutma.

Papara Card'larına kalan limit özelliği eklendi

Hesabını bilmek ve ona göre harcamak Papara’da oldukça kolay değil mi? Çünkü Papara’da hesabında bulunan bakiyeyi Papara Card’ınla dilediğin gibi harcayabilir veya kartında limit belirleyip, hesabını bileceğin şekilde harcama yapabilirsin.

Eğer Papara Card’ına aylık limit tanımladıysan, artık yeni gelen Kalan Limit Özelliği ile kartına tanımladığın limitten kalan kullanım tutarını görüntüleyebilirsin. Bunun için takip etmen gereken adımlar ise şu şekilde: Papara Card > Papara Card / Sanal Kart.

Gördüğün gibi sadece iki adımda kolayca kartına tanımladığın limitinin güncel halini görüntüleyebilirsin.

Ödemeler sayfasına Son Gün durumu eklenmesi

Cashback ile harcadıkça kazanmanı, ayrıntılı grafiklerle hesabını bilmeni ve bütçeni yönetmeni sağlayan Papara’da kolaylıkla fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsin. Ödeme talimatı vererek de faturalarını her ay düzenli bir şekilde ödeyebilirsin. Faturanın son ödeme günü geldiyse de bunu Ödemeler > Kayıtlı Fatura listende görebilmen için bir ekleme yaptık ve Son Gün durumunu getirdik. Bu özellik sayesinde daha önceden kayıtlı bir ödemen varsa ayrıntıları görebilecek ve faturalarını Son Gün özelliği sayesinde takip edebileceksin.

Eğer faturanı Papara hesabın dışında farklı bir yerden ödesen bile Ödemeler > Takip Edilen Faturalar > Fatura Detayı adımlarından faturanın ödendiğine dair kolaylıkla bilgi alabilirsin.

Bu yeni özelliklerin finansal işlemlerinde sana kolaylık sağlayacağını umarız. En kısa sürede yeni ve harika özelliklerimizi bildirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Takipte kalmayı unutma!

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Papara