Yeni başlayanlar için oyun tavsiyeleri

Papara

İçindekiler

Son birkaç senedir eğlence alanında en çok yıldızı parlayan sektörlerden biri tahmin ettiğin gibi oyun sektörü. Bilgisayar oyunları, konsol oyunlar ve mobil oyunlar, eğlence sektöründeki eğlence dünyasında en çok konuşulan ve milyarlarca kişiye erişebilen bir noktaya geldi. Sen de bu çılgın dünyaya bir adım atmak için “nereden başlasam?” diyorsan, yeni başlayacaklara özel hazırladığımız oyun önerilerine göz atabilirsin. İşte listemiz. 👇

Minecraft

Son on yılın en popüler bilgisayar oyunlarını saymaya kalksak, Minecraft kesinlikle listenin üst sıralarında olurdu. Özellikle genç yaştaki oyuncular için, oyun sektörüne getirdiği yenilikçi bakış açısıyla Minecraft, tamamlanıp bitirilebilen oyunlardan değil. Bunun sebebi, Minecraft’ın sonsuz ihtimallere açık bir evren üzerine kurulu olması ve oyunun en önemli kuralının yaratıcılık oluşu.

(Platformlar: Windows, Xbox, PlayStation, iOS, Android)

Sid Meier’s Civilization V

Neredeyse bilgisayarların yaygınlaşmaya başladığı günlerden beri oyun sektöründe kendisine farklı bir yer edinmeyi başarabilen Civilization, serinin beşinci oyunu ile daha güçlü bir grafik deneyimi ve yapay zeka ile oyunculara adeta bir tarih dersi veriyor. Oyun içindeki herhangi bir ülkeyi ve senaryoyu seç, dünya tarihini oyuna dahil olarak öğren!

(Platformlar: Windows, MacOS)

League of Legends

Online oyunlar son birkaç yıldır oldukça popüler. Bu tür oyunların atalarından sayabileceğimiz League of Legends da, aylık 115 milyon aktif oyuncusuyla hâlâ en popüler oyunlardan. Kendine özel espor turnuvaları da bulunan oyun, espor alanında kendini geliştirmek isteyenler için en iyi seçeneklerden birisi.

(Platformlar: Windows, MacOS)

Monument Valley

Piyasaya sürüldüğü sene yılın en iyi mobil oyunu seçilen Monument Valley, kusursuzca tasarlanmış bir yol bulma oyunu. Oyundaki en önemli element ise “perspektif”. Aynı zamanda ilerledikçe bir hikayenin parçalarını da birleştirebileceğin Monument Valley, kısa sürede tamalayabileceğin harika bir deneyim sunuyor.

(Platformlar: iOS, Android)

Mini Metro

Bulmaca oyunlarını seviyorsan, Mini Metro ile bunu bir adım ileriye taşıyabilirsin. New York, Londra, Paris, Chicago, İstanbul, Berlin gibi şehirlerin metro hatlarını istasyonlar taşmadan kurmaya çalıştığın Mini Metro, harika tasarımı ile ödül sahibi olan bir başka mini oyun.

(Platformlar: iOS, Android, Windows, MacOS, Nintendo Switch)

PUBG

Özellikle Y ve Z jenerasyonunu kendisine bağlayan PUBG, hem mobil hem de bilgisayarda oynayabileceğin bir online oyun. Pek çok farklı versiyonu bulunan oyundaki en büyük amacın hayatta kalmak. Eğer arkadaşlarınla birlikte başlayabileceğin bir oyun arıyorsan PUBG tam sana göre!

(Platformlar: Windows, MacOS, Android, iOS)

Espor’a ve oyunculara en büyük destek Papara’dan!

Bildiğin gibi Türkiye’de finansal özgürlük anlamında atılan her adıma sunduğu ürün ve hizmetler ile destek olan Papara, Paparalıların en çok yöneldiği spor dallarından biri olan espora da uzun süredir maddi ve manevi destek veriyor. Ülkemizde esporun büyük kitlelere ulaşmasını sağlayan, dünya çapında sayısız espor şampiyonluğu bulunan  SuperMassive Blaze’e verdiğimiz ana sponsorluk desteği, bunların başında geliyor. Papara SuperMassive Blaze hakkında daha fazla bilgi almak istersen buradaki yazımıza göz atabilirsin.

Şu anda ise büyük bir mücadele ile yıl sonuna kadar devam edecek Kupa Papara’nın sponsoruyuz. Sen de Kupa Papara serüvenine katılıp, yılın en çekişmeli maratonunda yer almak istersen ayrıntılara buradan ulaşabilirsin. Unutmadan, Kupa Papara’da kazananları 80.000 TL ödül havuzuna ek, çekiliş ile Papara Metal Card kazanma şansının olduğunu ve büyük ödül dışında sürprizlerin beklediğini hatırlatalım.  

Papara ile tüm oyun işlemlerini saniyeler içinde yap

Tüm finansal işlemlerini saniyeler içinde, hiçbir ücret talep etmeden gerçekleştirmeni sağlayan Papara, konu oyunlarla ilgili işlemlere geldiğinde de aynı hızda yanında! Eğer senin de bilgisayar oyunları ile aranda güçlü bir bağ varsa, Papara’nın ödemeler menüsü altından Steam, Playstation Store, XBOX ve Nintendo Store’un yanı sıra daha fazla birçok oyun için kolayca ödeme yapabilirsin.

Eğer sen de oyun dünyasında daha özgür ve hızlı bir finansal deneyim yaşamak istersen, hemen bir Papara hesabı oluşturup saniyeler içinde finansal özgürlük dünyasına katılabilirsin. Hemen ücretsiz bir Papara hesabı açmak için tıkla.

Keşfet