Webrazzi ödüllerinde "Yılın Fintech Şirketi" seçildik!

Papara

İçindekiler

Paparalı sana harika haberlerimiz var! Dijital teknoloji ve internet alanındaki gelişmeleri inceleyip, analiz eden Webrazzi’de 2020 yılına damga vuran şirket, kişi veya teknolojiler belirlendi. En iyilerin belirlendiği ve 1 milyona yakın kişinin oy kullandığı Webrazzi Ödülleri'nde Papara olarak "Yılın Fintech Girişimi" seçildiğimizi bildirmekten mutluluk duyarız. Ayrıca, "Yılın Girişimi" kategorisinde ikinci olarak derece alırken, CEO’muz Ahmed F. Karslı da "Yılın Girişimcisi" kategorisinde ilk üçte derece aldı!

Finansal bütün işlemlerini özgür, kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmen bizim için çok önemli. En iyi deneyimi Papara’da yaşaman için çalışmalarımıza durmadan devam ediyoruz. 7/24 para transferi yapmanı, faturalarını ödemeni, harcamalarını detaylı grafiklerle takip etmeni, Cashback ile bütçene destek olmanı sağlıyor ve daha birçok özellikle finansal her alanda yanında olmaya devam ediyoruz. Bütün bu yaptığımız çalışmalarla da katlanarak büyümeye devam ediyoruz.

Bize verdiğin oylar için teşekkür ederiz. Sevgimiz karşılıklı! Daha iyisini yapmak için çalışmaya da devam edeceğiz.

Paparalı ol

Eğer hâlâ Papara hesabın yoksa ve Paparalı değilsen saniyeler içinde ücretsiz Papara hesabını oluşturabilirsin. Daha sonra, sana en uygun Papara Card’ı seçerek harcarken kazanmaya başlayabilirsin. Papara’nın seni asla borçlandırmayacağını aksine bütçene destek olacağını unutma!

Haberler