Walkers’la yürüdüğüne değsin: Walkers PRO üyeliği ve Walkers Puanlar hesaplı fiyatlarla Papara’da!

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı,

Papara’da yenilik biter mi? Elbette bitmez. Bugün de Ödemeler > Oyun & Dijital Kod > Abonelik adımına eklediğimiz yeni bir özellikten söz edeceğiz.

Artık Papara’dan Walkers PRO üyeliği ve Walkers Puan (WP) satın alabilirsin. Üstelik %20’ye varan fiyat avantajlarıyla. Ayrıntılara geçmeden önce, Walkers’ı tanımayanlar için özetleyelim.

Walkers nedir?

Walkers, attığın her adıma değer katan, adımlarını adeta bir para birimine dönüştürerek çeşitli markalardaki fırsatlardan yararlanmanı sağlayan bir sağlık, fitness ve oyun uygulamasıdır. App Store ve Google Play'den kolayca telefonuna indirebileceğin Walkers ile gün içinde, evinde ya da dışarıda attığım tüm adımları fırsata dönüştürebilirsin.

Walkers'ı telefonuna indirdikten ve adım sayarına erişme izni verdikten sonra atacağın her 100 adım, Walkers uygulaması içinde geçerli olan 1 Walkers Puana dönüşür. Attığın her adımı sayan Walkers'ta adımlarını Walkers Puana dönüştürmek için günde bir kez uygulamayı ziyaret etmen yeterlidir. Elde ettiğin Walkers Puanları sevdiğin markaların teklifleriyle birleştirebilirsin.

Unutma, Walkers uygulamasında sunulan kampanyalar sınırlı sayıdadır, iade edilemez ve başka kampanyalarla birleştirilemez.

Walkers PRO ile daha çok kazan

Walkers’ı kullanırken her gün biriktirebileceğin adım sayısı 5.000 ile sınırlıdır. Ayrıca 1 adımın, Walkers'ta da 1 adım olarak sayılır.

Walkers uygulaması, gün içinde daha çok yürüyen ve daha çok fırsattan yararlanmak isteyenler için Walkers PRO çözümünü de sunuyor. Aylık veya yıllık Walkers PRO üyeliği satın alarak gün içindeki adım sınırını 15.000’e çıkarabilir, her adımını 2 adım olarak saydırabilirsin. “Walkers PRO nereden satın alınır?” dediğini duyar gibiyiz. İşte Papara da tam bu noktada devreye giriyor.

Papara’dan nasıl Walkers PRO ve Walkers Puan satın alabilirim?

Papara olarak Walkers PRO ve Walkers Puan paketlerini Ödemeler > Oyun & Dijital Kod adımımıza ekledik. Üstelik 2 PRO üyelik, 2 farklı Walkers Puan paketini Walkers’tan alabileceğin fiyatlardan daha hesaplı bir fiyatla sunuyoruz.

Papara’da 1 aylık veya yıllık Walkers PRO üyeliği satın alabilir, dilersen 1.000 veya 5.000 WP paketlerinden birini seçebilirsin.

Papara’dan Walkers PRO veya Walkers Puan satın almak için aşağıdaki adımları izle:

  • Ödemeler > Oyun & Dijital Kod adımına gir.
  • Abonelik sekmesine geç.
  • Walkers’ı seç.
  • Paket seçimini yap ve işlemini tamamla.

Hepsi bu kadar. İşlemini tamamladığında Papara'dan aldığın kodu Walkers uygulamasındaki "Kod girerek WP kazan!" kutucuğuna girersen, Walkers PRO üyeliğin ve Walkers Puanların hesabına yüklenir.

Walkers Puanlarımı nasıl harcayabilirim?

Walkers uygulamasına giriş yaptığında, Walkers Mağaza ekranında Kategoriler ve Kampanyalar olmak üzere iki başlık görürsün. Dilersen fırsat aradığın kategoriyi seçebilir, dilersen mevcut kampanyaları görebilirsin. Kampanyalardan kaç WP karşılığında yararlanabileceğini de bu ekranda öğrenebilirsin. Yararlanmak istediğin kampanyayı seç, Hemen Al butonuna dokun, işlemini tamamla.

Unutma, Walkers Mağaza’daki teklifler, belirlenen sürelerde geçerlidir ve sürekli güncellenir. Sevdiğin markalardaki fırsatları kaçırmamak ve adımlarını Walkers Puan’a dönüştürmek için her gün Walkers uygulamanı ziyaret etmeyi unutma.

Walkers’la iyilik hareketine katıl

Walkers sana yalnızca sevdiğin markalarda çeşitli fırsatlar sunmuyor. Ayrıca adımlarını bir iyilik hareketine dönüştürmene de yardımcı oluyor. Walkers’ta her 5.000 adımın, WP puanın eksilmeden seçeceğin bir kategoride bağışa dönüşüyor.

Ödemeler adımını keşfet

Geçtiğimiz haftalarda yayımladığımız Faturalar, İstanbulkart, Oyun & Dijital Kod ve dahası: Papara Ödemeler başlıklı yazımızı okumuş muydun? Papara'nın Ödemeler adımını kullanarak elektrik, su, doğal gaz, internet, telefon gibi faturalarını ödeyebilir, Milli Piyango'da kullanabileceğin kupon kodları satın alabilirsin. İstanbulkart yüklemelerin, Oyun & Dijital Kod satın almaların için de bu adımı kullanabilir, Hediye Kartı'yla sevdiklerine özgürleştirici armağanlar verebilirsin.

Ödemeler adımında yapabileceklerini keşfetmek için yazımıza göz atmayı unutma.

Faturalar, İstanbulkart, Oyun & Dijital Kod ve dahası: Papara Ödemeler
Papara’da fatura ödeyebilir, İstanbulkart yükleyebilir, bağış yapabilir, Oyun & Dijital Kod alabilir, sevdiklerini mutlu edebilirsin.

Paparalı ol

Papara ile hızlı, kolay, hesaplı, keyifli finansal deneyimler yaşamak istersen aşağıdaki butona dokun, saniyeler içinde ücretsiz Papara hesabını aç.