UEFA Süper Kupa Maçı Papara ile Exxen'de yarı fiyatına!

Papara

İçindekiler

Bu yılın medya alanındaki en büyük sürprizlerinden birisi, dijital platformlar arasında farklı bir içerik kütüphanesiyle kendine has bir yer edinen Exxen oldu. Pek çok YouTube içerik üreticisinin yanı sıra orijinal dizi ve TV8’den aşina olduğumuz içeriklerle arşivini her geçen gün büyüten Exxen’in son sürprizi ise üç büyük ligi transfer etmesi oldu.

Futbol heyecanı Exxen’de Süper Kupa maçı ile başlıyor!

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi’nin yayın haklarını 3 yıl boyunca satın alan Exxen, futbolun yeni merkezi olma macerasına 11 Ağustos 2021’de Süper Kupa yayını ile başlıyor. Kuzey İrlanda’nın başkenti Belfast’ta oynanacak Süper Kupa karşılaşmasında, Şampiyonlar Ligi 2021 kazananı Chelsea ve UEFA Avrupa Ligi kazananı Villarreal karşılaşacak. Süper Kupa 2021 karşılaşmasını saat 22:00’da Exxen üzerinden canlı olarak izleyebilirsin. Üstelik Exxen abonelik ücretini Papara Card ile ödeyerek harcamanın yarısını anında nakit olarak kazanabilirsin.

Exxen üyelik ücreti ne kadar?

3 büyük UEFA liginin yayın haklarını alan Exxen, henüz bu paketler için yeni bir fiyatlandırma politikası açıklamadı. Süper Kupa maçını da Exxen’in standart üyelik paketleri ile izleyebilirsin. Exxen’in reklamlı ve reklamsız iki abonelik paketi bulunuyor. Exxen’in reklamlı abonelik paketi aylık 9,90 TL, reklamsız paketi ise aylık 19,90 TL. Tabii ki bu ücretlerin %50’sini Cashback ile anında nakit kazanmak için tek yapman gereken şey ödeme yöntemi olarak Papara Card’ını tanımlamak. Exxen’de izleyebileceğin birbirinden eğlenceli içerikleri daha önceki blog yazımızdan inceleyebilirsin.

Cashback ile her alanda yaptığın harcamalardan kazan!

Paparalıların en sevdiği özellik Cashback ile Exxen, Netflix, Spotify ve YouTube Premium aboneliklerinden %50 anında nakit kazanabilirsin. Cashback’in geniş dünyası sadece online eğlence platformlarıyla sınırlı değil; hemen hemen her kategoride farklı oranlarda nakit kazanmak için yapman gereken tek şey Paparalı olup, harcamalarını Papara Card ile yapmak. Üstelik hiçbir hesap ya da kart ücreti ödemeden. Hemen ücretsiz bir Papara hesabı oluşturup Cashback fırsatlarından anında faydalanmaya başlamak için aşağıdaki butona dokun.

Bu içerik 6 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir. Exxen Cashback programı sona ermiştir. Güncel Cashback markaları için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsin.
Cashback