Uber ile git, Papara ile kazan!

Papara

İçindekiler

Evet, yanlış duymadın. Paparalılar artık UberTaksi’de yapacağı yolculuklarda da kazanıyor. Yolculukların için severek kullandığın UberTaksi, şimdi Cashback ile çok daha kârlı! Yola çıkmaya ve kazanmaya hazırsan, işte detaylar 👇

Cashback, UberTaksi ile yola çıktı

Taksi yolculuklarının keyifli, konforlu ve güvenli hâli Uber ile Papara’nın harcarken kazandıran Cashback programı, senin için yola çıktı.

Artık Uber ile yapacağın taksi yolculuklarını Papara Card ile ödediğinde anında %20 nakit kazanabileceksin. Kazandığın tutarı ise yolculuğunu bitirip araçtan inmeden önce Papara hesabında görebilirsin. Böylece yoldayken kazanabilir ve daha çok yolculuk yapabilirsin.

Uber hesabına Papara Card’ını nasıl ekleyeceğini bilmiyorsan kısaca anlatalım.

Uber uygulamanı aç, Wallet’a gir, Ödeme Yöntemi Ekle’yi seç ve Papara Card bilgilerini kaydet.

İşte bu kadar basit!

Bilgilerini kaydettiysen artık yolculuğa hazırsın. Hadi, durma! Uber yolculuklarında kazançlı çıkmak için Papara Card’ını ödeme yöntemi olarak belirle, harcamanın %20’sini Cashback ile anında nakit olarak kazan.

Papara Card’ın yok mu? Şimdi ücretsiz oluştur

Eğer Papara’nın eşsiz kartlarından birine sahip değilsen endişelenmene gerek yok. Tüm işlemlerin hızlı ve kolay olduğu Papara’da dilediğin Papara Card’a ücretsiz sahip olabilirsin. Kendine en uygun Papara Card’ı seçmek için aşağıdaki yazımıza göz atabilirsin. Dilediğini seçip kullanmak sana kalmış. 🙂

Papara Card nedir? Papara Card nereden alınır?

Cashback, harcarken kazandırmak için seni bekliyor

Günlük ihtiyaçlarından hobilerine kadar tüm kategorilerde harcadıkça kazandıran Cashback, bütçene destek oluyor. Yeme-içmeden, teknolojiye, kitap-kırtasiyeden, kişisel bakıma kadar neye ihtiyacın varsa Papara Card ile ödeme yaparak harcadıkça kazanıp, bütçene destek olabilirsin. Cashback ile kazandıran markaları hemen keşfet.

Papara’nın kazandıran dünyasına katılmak çok kolay

Tüm finansal işlemlerin için tek bir yerden yenilikçi çözümler sunan Papara, seni kısıtlamalardan kurtarırken yaptığın harcamalardan kazançlı çıkmanı sağlıyor. 7/24 ücretsiz para transferi, fatura ödeme, bağış yapma, harcama bölüştürme, bütçe yönetimi, Hediye Kartı gönderme, güvenli internet harcamaları için Hayalet Sanal Kart ve daha fazlası için ücretsiz Papara hesabını anında oluştur, yepyeni bir deneyim yaşa.

Saniyeler içinde hesap oluşturmak için aşağıdaki sihirli butona dokun, Papara dünyasına adım at.

Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı devam etmektedir.

Papara