Türkiye’nin ilk metal kartı Papara’dan! Papara Metal Card ile tanışın

Papara

İçindekiler

Yine bir ilki gerçekleştirerek Türkiye’nin ilk metal kartını kullanıma sunduk. Papara Metal Card ile kullanıcılarımıza Premium Cashback’ler, nitelikli hizmetler ve farklı birçok avantaj sunuyoruz.

Dünyada prestij göstergesi olarak kabul edilen metal alaşımlardan üretilen kartları Türkiye’de ilk biz sunduk. Birçok avantajlarla donatılan Papara Metal Card programını kapalı beta olarak şimdilik yalnızca 1.000 kullanıcı ile sınırlandırdık.

Normal bir karttan fazlası, premium deneyim

Avantajlarla donatılan Papara Metal Card’a kapalı beta programı süresince herkes sahip olmayacak. Papara Metal Card için ücret talep edilmeyecek. Bu karta sahip olan kullanıcılarımız, Premium Cashback’lere erişebilecek. Kendilerine özel Papara asistanları finansal tüm ihtiyaçları için bir telefon uzakta olacak.

Paslanmaz çelik ile daha sağlam ve dayanıklı

18 gram paslanmaz çelikten üretilen Papara Metal Card, plastik kartlardan farklı olarak metal üzerine lazer kesim ile işlenen kusursuz ayrıntılara sahip. Diğer kartlara oranla çok daha ağır ve dayanıklı bir yapısı var. Özel tasarımı ve sağlam yapısı ile kullanım ömrü de plastik kartlara göre çok daha uzun.

Detayların güzelliği ve kusursuz tasarımı

Plastik kartlardan farklı benzersiz yapısı ile Papara Metal Card, minimalist bir tasarıma sahip. Kart üzerinde yer alan tüm bilgilerin lazer ile ayrıntılı olarak işlendiği Papara Metal Card, aynı zamanda temassız ödeme özelliğini de barındırıyor.

Şimdilik kapalı beta durumunda olan Papara Metal Card programı ilerleyen süreçte tüm Papara kullanıcılarımıza açılacak.


Haberler