Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Türkiye'nin en güçlü espor takımıyla tanış: Papara SuperMassive

Türkiye'nin en güçlü espor takımıyla tanış: Papara SuperMassive

. Okuma süresi: 3 dk

Son yılların en hızlı yükselişini yapan spor dalı, bugüne kadar alışık olduğumuz sporlardan biraz farklı. Oyuncuların kas gücü yerine akıllarını kullandıkları espor, tüm dünyada beklentilerin ötesinde bir popülariteye ulaştı. Oyunların her geçen yıl daha erişilebilir hâle gelmesi, Türkiye’den de global anlamda büyük başarılara imza atan espor ekiplerinin çıkmasına olanak tanıdı. Eğer Paparalıysan, oyunları ne kadar çok sevdiğimizi ve oyuncuların işini kolaylaştırmak için yaptığımız geliştirmeleri fark etmişsindir.

Geçen yıl, espora olan tutkumuzu Türkiye’nin en iyi espor takımına ana sponsor olarak daha fazla kişiyle paylaştık. Tabii ki bugüne kadar Türkiye ve dünyadaki şampiyonlardan sayısız ödülle dönmüş Papara SuperMassive’den bahsediyoruz. Geçen hafta bu harika ekibi daha yakından tanımak için onlara bazı sorular sorduk. Bu yazıda, Papara SuperMassive hakkında hiç bilmediğin şeyleri paylaşacağız. Hazırsan başlayalım!

Papara SuperMassive hakkında her şey!

İlk yılda dünya şampiyonluğu

2015’in Ağustos ayında Hakan Baş, Kaan Karamancı, Alper Özdemir, Onur Aksu ve Fırat İleri tarafından Türkiye’nin espor konusundaki potansiyelini canlandırmak amacıyla kurulan SuperMassive, henüz ilk senesinde League of Legends takımıyla Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde Kış Mevsimi şampiyonu olarak hızlı bir başlangıç yaptı. Türkiye’den aldığı şampiyonlukla Meksika’da 8 ülkenin şampiyon takımlarının katıldığı 2016 IWCI Turnuvası’nda da League of Legends takımıyla yarışan Papara SuperMassive takımımız, buradan da zaferle döndü. 🏆

IWCI şampiyonluğuyla, dünyanın en iyi 6 League of Legends takımının karşılaştığı MSI 2016 turnuvasında yarışmaya hak kazanan Papara SuperMassive, Kuzey Amerika şampiyonu CLG Gaming ekibini mağlup ederek ilk senesinde ülkemize League of Legends arenasındaki en büyük başarıyı kazandırdı. Gerçekten de hızlı bir başlangıç!

İlk senesinin ardından da büyük başarılara imza atan Papara SuperMassive ekibinin diğer başarılarından başlıcaları şöyle:

2017 ve 2018 senelerinde de Türkiye Kış Mevsimi şampiyonu olan Papara SuperMassive, 2018 yılında Türkiye Büyük Finali’nden de birincilikle döndü. 2020’de tekrar Türkiye birincisi olan Papara SuperMassive, bir kez daha ülkemizi dünyada temsil etmeye hak kazanmış oldu.

Papara sponsorluğu, SuperMassive’i nasıl etkiledi?

SuperMassive’e Papara işbirliğinin kendilerini nasıl etkilediğini sorduğumuzda, Papara’nın maddi desteğinin yanında manevi olarak da tüm ekiple yakın bir iletişim kurarak motivasyonlarını artırdıklarını söyledi. Oyun dünyasına olan ilgilmizin karşılığını bu şekilde almak tabii ki bizi de çok mutlu ediyor! Bundan sonra da hem espor alanında hem de geleneksel spor dallarında birçok farklı takıma destek olmaya devam edeceğimize söz veriyoruz!

Oyun oynamak çok güzel, özellikle de Paparalılar için!

Bilgisayar oyunları, mobil oyunlar, hatta kutu oyunları her zaman çok eğlenceliydi ama COVID-19 pandemisi sonrası oyunlar birçoğumuz için hayat kurtaran araçlara dönüştü. Paparalıların da büyük çoğunluğunun oyun dünyasıyla ne kadar içli dışlı olduğunun farkındayız. Bu nedenle Papara uygulamasını ve web sitemizi, oyuncuların ihtiyaçlarını en hızlı ve kolay şekilde giderebilecekleri biçimde tasarladık. Papara uygulaması ya da web üzerinden en popüler oyunlar için e-pin ve bakiye yüklemelerini hızlıca yapabilirsin. Üstelik bazı dönemlerde, Paparalılara özel e-pin indirimleri yapmak için de elimizden geleni yapıyoruz! Papara’nın oyunculara özel sunduğu fırsatlardan ilk sen haberdar olmak istiyorsan Papara Blog’u takip etmeyi unutma. Hâlâ Paparalı değilsen, saniyeler içinde, hiçbir ücret ödemeden bir Papara hesabı oluşturmak için tıkla!