Türkiye Alzheimer Derneği'ne kolayca bağış yap

Papara

İçindekiler

Bildiğin gibi Papara, finansal ihtiyacın her ne olursa olsun, sana en iyi deneyimle sunuyor. Geçmişte yaşadığın kısıtlamaları yok etmekle kalmayıp, daha önce hayal gibi gözüken çözüm ve hizmetlere kolay bir şekilde erişebilmeni sağlıyor. Neler diyorsan hemen birkaç örnek verelim. Örneğin ücretsiz hesap açma ve ücretsiz kart seçenekleri dışında 7/24 ücretsiz para transferi yapabiliyor, harcamalarını yakınlarınla bölüştürebiliyor, QR kod ile ödeme yapabiliyor, Aboneliklerini takip edip yönetebiliyor, Gizli Mod ile bilgilerini saklayabiliyor, aylık hesap özeti ile tek bir ekrandan tüm harcama detaylarını görebiliyorsun. Unutma! Bunlar Papara’nın sunduğu özelliklerden sadece birkaçı.

Şimdi ise destek oldukça mutluluk veren bağış özelliğinden bahsedelim. Biliyorsun ki Papara üzerinden birçok kurum ve kuruluşa kolayca bağış yapabiliyorsun. Sen daha fazla kuruma ulaşabil diye şimdi ise Papara’dan bağış yapılabilen kurumlara Türkiye Alzheimer Derneği’ni ekledik. İşte detaylar

Bir yardım, bin mutluluk

Türkiye Alzheimer Derneği’nin paylaştığı verilere göre Türkiye’de yaklaşık 600.000 kişi, Alzheimer hastalığı ile mücadele ediyor. Türkiye Alzheimer Derneği ise kurulduğu 1997 yılından beri Alzheimer ile ilgili pek çok alanda faaliyet gösteriyor. Alzheimer konusunda bakıcı eğitimleri ve ailelere sosyal destek de veren Türkiye Alzheimer Derneği, pek çok dernek gibi yardımlarını bağışlar desteği ile sürdürüyor.  Eğer sen de bu özel derneğe bağış yapmak istersen işlemini saniyeler içinde Papara hesabın üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsin.

Papara ile Türkiye’nin güvenilir vakıf ve derneklerine hızlıca bağış yapabilirsin!

Papara Ödemeler menüsünden ulaşabileceğin hızlı bağış özelliği ile Türkiye’deki vakıf ve derneklere saniyeler içinde bağışlarını iletebilmen mümkün. Aralarında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, UNICEF, UCİM, İhtiyaç Haritası, Tohum Otizm Vakfı , HAYTAP ve Darüşşafaka Cemiyeti gibi dernek ve vakıfların bulunduğu Papara bağış özelliği ile istersen tek seferlik, istersen düzenli bağış yapabilirsin. Ayrıca bir tek kendi adına değil, bir yakının adına da bağış yapabilme seçeneğine Papara üzerinden ulaşabilirsin.

Nasıl bağış yapacağını öğrenmek için de aşağıda sana özel hazırladığımız videoya göz atabilirsin.

Hemen Paparalı olmak ve finansal özgürlük dünyasına katılmak için saniyeler içinde ücretsiz bir Papara hesabı oluşturabileceğini unutma. Tüm finansal işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmek için tıkla!

Keşfet