Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
TS Papara Card ile Trabzonspor hep yanında!

TS Papara Card ile Trabzonspor hep yanında!

. Okuma süresi: 2 dk

Türkiye’nin en köklü ve güçlü futbol kulüplerinden Trabzonspor’a destek olmak için tasarladığımız TS Papara Card, gerçek Trabzonspor taraftarlarının en sevdikleri ödeme aracı. Eğer hâlâ TS Papara Card’dan haberdar değilsen, bu yazıda bu harika kartın avantajlarından bahsedeceğiz.

TS Papara Card ile takımına destek ol

Papara ve Trabzonspor’u yan yana getiren TS Papara Card’ı kullanarak takımına her zaman destek olabilirsin. Dünyanın her yerinde kullanabileceğin TS Papara Card’ını internet alışverişleri dahil tüm harcamalarında güvenle kullanır ve kredi kartlarının aksine borçlanmazsın. Limitlerini sen belirler, hesabındaki tutara göre harcama yaparsın. Böylece hem bütçe aşım derdin olmaz hem de takımına destek olursun.

Papara’nın tüm avantajları TS Papara Card’da!

TS Papara Card ile, Papara’nın kullanıcılarına sunduğu finansal özgürlük dünyasının tüm olanaklarından faydalanabilirsin. Onaylı Hesaba geçerek Cashback ile sabit markalarda yapılan anlaşmalar ile pek çok farklı kategoride yaptığın harcamalarda anında nakit kazanabilirsin.

Papara ile 7 gün 24 saat havale ve EFT saatlerini hiç düşünmeden para transferi yapabilir ve yaptığın tüm harcamaları ayrıntılı grafiklerle takip edip bütçeni en iyi şekilde yönetebilirsin. Tüm bunları yaparken kulübüne destek olmak ise işin belki de en güzel yanı!

İşte TS Papara Card ile yapabileceklerinden bazıları

TS Papara Card’ı tüm dünyada yapacağın alışverişlerde kullanabilirsin.

Eğer bir Papara Card’ın varsa, yurt dışı harcamaların için ayrıca bir hesap ya da kart oluşturmana gerek yok; işte gerçek finansal özgürlük!

TS Papara Card’ına tüm ATM’lerden para yatırabilirsin

Kredi kartlarının aksine ön ödemeli bir modelle çalışan Papara Card’lar, sadece cebinde olan parayı harcamanı sağlar; böylece bütçeni en sağlıklı şekilde yönetebilir, sürprizlerle karşılaşmaz, gereksiz harcamalardan kaçınırsın.

Aylık 50.000 TL harcama limiti

TS Papara Card ile sadece elinde olan parayı harcayabildiğin için, ilk günden 50.000 TL’lik bir limitle yola başlarsın. Özellikle internet alışverişlerin için ayrıca bir kredi kartı kullanmaya ihtiyaç duymadan harcama yapabileceğin TS Papara Card için hiçbir kart ücreti, aidat ya da aylık ücret ödemezsin!

Cashback fırsatlarının hepsinden faydalanabilirsin

Paparalıların en sevdiği özellik Cashback ile, Netflix, Spotify, YouTube Premium gibi online platformların abonelik ücretlerinin %50’sini anında geri kazanabilirsin. Ayrıca Hepsiburada, n11.com, TeknoSA, Boyner gibi markalarda yapacağın harcamaların da bir kısmını anında geri kazanırsın. Her geçen gün yeni marka anlaşmalarıyla büyüttüğümüz Cahback’teki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Papara Blog’u takip etmeyi unutma!

TS Papara Card nereden alınır?

TS Papara Card’ı anlaşmalı satış noktalarından anında alıp kullanmaya başlayabilirsin. TS Papara Card’ı alırken ödeyeceğin 10 TL’lik ücret, daha sonra Papara hesabına yatırılır; sonuç olarak Papara Card’a hiçbir ücret ödemezsin. TS Papara Card’ı Trabzonspor’un resmi satış platformu TS Club’dan, Hepsiburada’dan ya da diğer Papara Card satış noktalarından alabilirsin. Papara’nın finansal özgürlük dünyasına saniyeler içinde bir Papara hesabı oluşturarak hemen sen de katılabilirsin.