Ticari Hesap Şubat 2023 güncellemeleri yayında

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı.

Geleneksel ödeme sistemleri ve bankacılık uygulamalarının yetersiz kaldığı durumlarda üye iş yerlerine yenilikçi çözümler sunan Papara olarak, şubat ayında da Ticari Hesap kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştıracak geliştirmelere imza attık.

Yayımladığımız güncellemelerle artık Business Card®’larınızla hesap bakiyenizi kullanabilir, ATM’lerden para çekebilir ve para yatırma işlemlerini daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıntılar için aşağıdaki başlıklara göz atabilirsiniz.

Business Card®’lar hesap bakiyesini kullanabiliyor

Yeni güncellemeyle Papara üye iş yerleri, tüm özelliklerini yönetebildikleri, ticari hesaplarına bağlı Business Card®’larının bakiye kullanım tercihini belirleyebiliyor. Papara Ticari Hesap kullanıcıları, tanımlı kartları ve oluşturacakları sanal kartlar için “Kart, hesap bakiyesini kullansın” veya “Kart bakiyesi ayrı olsun” seçeneklerinden birini tercih edebiliyor.

Hesap bakiyesini kullanan kartlar üye iş yeri hesabına ait kullanılabilir bakiyeyi kullanırken, kart bakiyesini kullanan kartlar için hesaptan karta bakiye ekleme işlemi yapılması gerekiyor. Bakiye ekleme işlemi üye iş yeri portalında Business Card > Kartlar sayfasında yer alan kart işlemlerinden yapılabiliyor.

Üye iş yerleri, mevcut Business Card®’larının “Kart bakiyesi ayrı olsun” olarak belirlenen tercihini kart ayarlarından “Kart, hesap bakiyesini kullansın” şeklinde güncelleyebiliyor. Bu sayede kartları için bakiye ekleme/azaltma işlemleriyle uğraşmak zorunda kalmıyor.

Ayrıca üye iş yerleri, aktive edilmiş kartlarını görebildikleri Kartlar listesinde bakiye kullanımına göre filtreleme yapabiliyor.

Business Card®’larla ATM’lerden para çekilebiliyor

Yayımladığımız güncellemeyle Fiziksel Business Card® sahibi üye iş yerlerimiz, ATM’den para çekme özelliği açık olan kartlarıyla ATM’lerden günlük ₺10.000’ye kadar para çekebiliyor.

Kartlarıyla ATM'den para çekme işlemi yapabilmek isteyen üye iş yerleri, Papara Üye İş Yeri Portalı’ndaki Kartlar sayfasında ilgili kart için ATM’den para çekme özelliğini kolaylıkla aktif hâle getirebiliyor.

Para yatırma işlemleri artık daha kolay

Papara üye iş yerleri, yeni güncellemeyle ticari banka hesaplarından Papara üye iş yeri hesaplarına daha kolay ve otomatik para yatırabiliyor.

Havale/EFT işleminde açıklama kısmına PMPY7 Üye İş Yeri No notunu ekleyen Papara Ticari Hesap kullanıcılarının para yatırma işlemleri 15 dakika içinde tamamlanıyor.

Üye iş yerleri, Üye İş Yeri Numarası (Merchant No) bilgilerine Havale/EFT ile Para Yatır sayfasından ulaşabiliyor.

Papara Ticari Hesap kullanıcısı olun

Müşterilerinize veya iş ortaklarınıza 7/24, kolayca ödeme dağıtabileceğiniz MassPayment®, müşterilerinizden sanal POS, link veya QR ile ödeme alabileceğiniz Papara Checkout® ve ticari hesabınıza bağlı bir biçimde kullanabileceğiniz Business Card® gibi yenilikçi ticari ürünlerden yararlanmak için Ticari Hesaba saniyeler içinde başvurabilirsiniz.

Papara üye iş yerleri için yaptığımız güncellemelerden haberdar olmak için Papara Blog’u ve Papara LinkedIn hesabını takip edebilirsiniz. Sorularınız için bize isgelistirme@papara.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Ticari Hesap