Tam Faktoring Papara Card ile KOBİ’ler de artık finansal özgürlük dünyasında!

Papara

İçindekiler

Papara ailesi olarak, her türden ihtiyaca çözüm üretmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Kullanıcılarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirdiğimiz Papara Card'lara ekonominin lokomotifi olan esnaf ve KOBİ’ler için hayata geçirdiğimiz Tam Faktoring Papara Card'ı da ekledik.

Türkiye’de faktoring denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Tam Faktoring, müşteri portföyünün ihtiyaçlarını göz önüne alarak ilk ön ödemeli kartını Papara ortaklığıyla tasarladı. Esnaf ve KOBİ’lerin geleneksel bankacılık sistemleriyle yaşadığı sorunlara günümüze uygun finansal teknolojilerle çözümler getirmek amacıyla tasarladığımız Tam Faktoring Papara Card, Tam Faktoring’in esnaf ve KOBİ’lere özel olarak sunduğu avantajların yanı sıra diğer Papara Card’ların sunduğu tüm özellikleri de bünyesinde barındırıyor. EFT saati ve işlem ücreti gibi sınırlamaları ortadan kaldıran Tam Faktoring Papara Card, Metal Card hariç diğer tüm Papara Card’lar gibi ücretsiz ve sonsuza kadar aidatsız!

İşte Tam Faktoring Papara Card ile yapabileceklerin:

  • Diğer pek çok geleneksel bankacılık hizmetinin aksine, Tam Faktoring Papara Card’da hiçbir kart aidatı ya da ücreti ödemezsin.
  • Tam Faktoring’in çoğunluğu esnaf ve KOBİ’lerden oluşan müşteri portföyüne özel olarak sunduğu avantajlardan faydalanabilirsin.
  • Para transferi yapmak için mesai saatlerini beklemene gerek yok! Tam Faktoring Papara Card ile 7/24 para transferi yapabilirsin. Üstelik para transferine hiçbir işlem ücreti ödemeden!
  • Tam Faktoring Papara Card ile tüm ATM’lerden para çekip yatırabilirsin.
  • Tam Faktoring Papara Card tüm dünyada çalışır. Yurt dışından alacağın ödemeler için Tam Faktoring Papara Card en iyi seçeneklerden birisi!
  • Diğer Papara Card’larda olduğu gibi, Papara mobil uygulama ya da web sitesi üzerinden saniyeler içinde para transferi yapabilirsin.

Tam Faktoring Papara Card nasıl alınır?

Tam Faktoring Papara Card’a sahip olmak için tek şart, Tam Faktoring müşterisi olmak. Eğer Tam Faktoring müşterisiysen, Türkiye genelinde 24 ilde 33 şubesi bulunan Tam Faktoring merkezlerinden birisine gidip kartını elden alabilir, ya da Tam Faktoring çağrı merkezini arayarak yeni Papara Card’ını adresine talep edebilirsin. Papara Card hakkında daha fazla bilgi almak istersen, Papara Card’larla ilgili merak edilenleri yanıtladığımız yazımıza göz atabilirsin. Papara Card, bireysel kullanımda da sağladığı finansal özgürlükler ve Cashback marka ortaklıklarıyla Türkiye’de işlem hacmi en yüksek kartlardan birisi. Türkiye’de sayımız 5 milyonu geçti, sen de aramıza katılmak istersen saniyeler içinde ücretsiz bir bireysel Papara hesabı oluşturabilirsin!

Haberler