Taksi yolculuklarına Papara QR ile Cashback!

Papara

İçindekiler

Evet, yanlış duymadın! Paparalılar, 2021’de olduğu gibi bu yıl da kazanmaya devam ediyor. Her geçen gün finans deneyimini getirdiği hizmetlerle bir adım öteye taşıyan Papara, taksi yolculuklarında da yanında.

Bildiğin gibi 7/24 ücretsiz para transferinden harcama bölüştürmeye, bağış özelliğinden abonelik takibine kadar ucu bucağı olmayan yenilikçi özelliklere tek bir yerden ulaşmanı sağlıyor, yaptığın harcamalarda ise Cashback’le kar elde etmen için durmadan çalışıyoruz.

Kazanmayı zorlaştıran gizli şart, koşul ya da prosedürlerin hiçbirinin olmadığı Cashback, bundan sonra taksi yolculuklarında da yanında!

Artboard-2_2x--1--2

Papara QR ile öde, %30 nakit kazan

Taksilerde Cashback ile kazanmak basit olduğu kadar güvenli de! Kullanım alanı gittikçe yaygınlaşan QR kodları eminiz sen de birçok noktada görüyorsundur. Artık İstanbul, İzmir ve Ankara’daki Papara QR kodun geçerli olduğu toplam 4900 takside Papara QR ile yaptığın ödemelerden anında %30 nakit kazanabilirsin. Bunun için Papara uygulamanı aç, QR İşlemleri’ne dokun ve Ödeme Yap seçeneği seç. İşte bu kadar basit! Araçtan inmeden ödemen gerçekleşmiş ve Cashback kazancın Papara hesabına yansımış olur.

Şimdi sen de nakitsiz yolculuk deneyimini yepyeni bir boyuta taşımak için taksilerde Papara QR ile öde, harcamanın %30'unu Cashback ile kazan.

Taksi-QR-BLOG-k-sa

Papara hesabın yok mu? Işık hızında ücretsiz oluştur!

Papara hesabına sahip olmak tahmin edebileceğinden de kolay ve üstelik ücretsiz. Eğer sen veya yakınların bu ayrıcalıklı dünyaya henüz dahil değilse, bir iyilik yap ve ücretsiz Papara hesabını saniyeler içinde oluştur. Para transferini 7/24 ücretsiz yap, harcamalarını yakınlarınla bölüştür, İstanbulkart’ına bakiye yükleme talimatı ver, bağış yap ve Cashback ile harcadıkça nakit kazan. Çok daha fazlasını keşfedeceğin Papara dünyasına katılmak için aşağıdaki butona dokun. 👇👇👇

Buton-kucuk-3

PaparaCashback