Taksi yolculuğunu Papara QR ile öde, 10 TL nakit kazan!

Papara

İçindekiler

Ayrıcalıklı bir finans hizmeti sunan Papara’da bildiğin gibi işlemlerini saniyeler içinde en iyi deneyimle gerçekleştiriyor, bütçe kontrolü sağlayan özellikleri kullanıyor ve Cashback ile birçok marka ve kategoride yaptığın Papara Card’lı harcamalarda anında nakit kazanıyorsun. Yapabileceklerin bunlarla da sınırlı değil.

Teknolojik alt yapısı ile sürekli yeni hizmetlerle buluştuğun Papara’da, QR kod ile hem hızlı hem güvenli hem de temassız ödeme yapabiliyorsun. Üstelik kazanarak! “Nasıl?” diyorsan, detayları öğrenmek hiç de zor değil; hepsi ve daha fazlası yazımızın devamında.

Nakit taşıma derdine son

Dijitalleşmenin hayatımızdaki etkili rolü sayesinde neredeyse her alanda ve kategoride nakit taşımadan harcama yapabiliyoruz. Buna taksi yolculukları da dahil. Papara’da şu anda İstanbul, İzmir ve Ankara'daki 4900 takside QR kod ile temassız, zaman kaybetmeden ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsin. QR kod ile ödeme yaptığın ilk yolculuğundan ise Cashback ile anında 10 TL nakit kazanırsın. Artık ATM arayıp nakit çekme derdi ile uğraşmana ya da yeterince nakdim yok diye endişelenmene hiç gerek yok. Papara yenilikçi ödeme yöntemleri ve kısıtlamasız finansal hizmetleri ile hep yanında. Bu arada Papara QR kod ile ödeme özelliğini kullanabileceğin tek yer taksiler değil.

Papara QR kod ile pek çok mekanda hızlıca ödeme yap!

Papara QR kod ile ödeme özelliğini ilk tanıttığımız günden beri bu yenilikçi ödeme yöntemini talep eden tüm işletmelere ulaştırmaya çalışıyoruz. İstanbul, İzmir ve Ankara toplam 4900 takside görebileceğin Papara QR etiketleri, buzdağının görünen kısmı. QR kod ile ödeme yapabileceğin mekanlar arasında sokak simitçileri, kafeler, restoranlar, market zincirleri, kitabevleri ve daha birçok farklı işletme bulunuyor. Hem favori işletmeni desteklemek hem de geleceğin ödeme teknolojisiyle tanışmak için Papara QR kodu hemen kullanmaya başlayabilirsin!

Eğer ödeme denkleminin diğer tarafındaysan, Papara QR kod ile kolayca ödeme alabilirsin. Bireysel ticari işletmeler, POS cihazına bile ihtiyaç duymadan Papara ile kolayca ödeme alabiliyorlar. Papara QR kod ile ödeme almak hakkında soruların varsa seni yazımıza alalım: Papara’da QR ile nasıl ödeme alınır?

Papara’da hayatını kolaylaştıracak onlarca özellik var, hemen aramıza katıl!

Tüm finansal işlemlerin için tek bir araç olmayı hedefleyen Papara’da bugüne kadar alışık olduklarından çok daha yenilikçi ve kolay çözümler bulabilirsin. Hesabının takibini ayrıntılı şekilde yapabileceğin Aylık Özet, onlarca marka ve kategoride anında nakit kazanabileceğin Cashback, online harcamalarını en güvenli şekilde yapabileceğin Hayalet Sanal Kart, grup harcamalarını eşit bir şekilde bölüştürebileceğin Bölüştür özelliği, sevdiklerine saniyeler içerisinde armağan olarak gönderebileceğin Hediye Kartı ve çok daha fazlası Papara’da!

Finansal özgürlük dünyasına katılmak için birkaç saniye ayırman yeterli. Hemen aşağıdaki butona dokun, saniyeler içinde ücretsiz bir Papara hesabı oluştur ve geleceğin finansal özgürlük deneyimine bugünden katıl!

Buton-kucuk-1

Cashback