TAB Gıda’da Cashback ile doydukça kazan!

Papara

İçindekiler

Paparalılar için kazanmanın sınırı, şartı veya kategorisi yok! Yaptıkları harcamalarda anında nakit kazanıp, bütçelerine destek olmasını bilenler artık Cashback ile doydukça da kazanacak. Nasıl mı? Hadi gel, birlikte bakalım.

Yasakların kademeli olarak kalkmasına ve restoranların açılmasına herkes gibi senin de çok sevindiğini düşünüyoruz. Bu sevindirici gelişmeye ek, bizim de harika bir haberimiz var! Restoranların özlediğin tatları burnunda tüterken yardımına yetişen lezzetlerin adresi Burger King®, Popeyes® ve Arby’s® şimdi Paparalı olmanın avantajıyla masana geliyor. Artık bu restoranlar ve eve siparişlerinde Tıkla Gelsin®‘den yapacağın harcamalarda anında nakit kazanabileceksin. Detaylar 👇

Burger King®, Popeyes®, Arby’s®’in lezzetine ve Tıkla Gelsin®’in hızına Papara avantajını ekliyoruz

Cashback’le nakit kazandıran markalarımız arasına her geçen gün bir yenisi eklenirken, Paparalı olmak da her geçen gün daha kazançlı hâle geliyor. Şimdi ise Paparalılar için birden fazla müthiş seçeneklerimiz var. Herkesin bayıldığı, sektörün öncü isimlerinden TAB Gıda bünyesindeki Burger King®, Popeyes® ve Arby’s® artık Cashback’te. Sen de harcamalarını Papara Card ile yaparak lezzetine doyamayacağın menülerden anında %10 nakit kazanabilirsin. Senin için sunduklarımız bu kadarla sınırlı değil. Tek bir uygulama üzerinden pek çok restorandan sipariş verme özelliğiyle hayatı kolaylaştıran Tıkla Gelsin® de %10 nakit kazandıran bu yeni programa dahil.

Canın ne çekiyorsa iste, Cashback ile kazan!

Papara olarak, online ve fiziki alışverişlerinden kazanç elde etmeni sağlayan Cashback’le farklı birçok kategoride yapacağın harcamalarda bütçene katkıda bulunmak istiyoruz. Bu yüzden de teknoloji, ulaşım, yeme-içme, giyim, online alışveriş, eczane ve eğlence platformları gibi aklına gelebilecek ve günlük hayatta ihtiyaç duyabileceğin her kategoride harcarken kazana cağın anlaşmalar yapıyoruz.

Şimdi ise canın ne zaman bol malzemeli bir hamburger, çıtır çıtır bir tavuk ve yanında patates kızartması çekerse kolayca sipariş vermen ve harcarken bütçene de katkı sağlaman için Burger King®, Popeyes®, Arby’s® ve Tıkla Gelsin® ile anlaşma yaptık. Çok sevilen bu restoranlar ve Tıkla Gelsin®’den canının çektiğini sipariş verebilir, ödemeni de Papara Card ile yaparak anında nakit kazanabilirsin. Unutmadan, bu anlaşma sadece yukarıda belitilen restoranlar ve Tıkla Gelsin®’den verilen siparişlerde geçerlidir; farklı yemek platformlarından vereceğin siparişlerde geçerli değildir.

Cashback’ini nasıl istersin?

Anlaşmalı olduğumuz markalardan yaptığın alışverişlerden kazandığın nakitler anında hesabına yansır. Cashback ile kazandığın tutarı dilersen Ay sonunda al seçeneğiyle ayın son günü de alabilirsin. Bu birikimi nasıl değerlendireceğin tamamen sana kalmış. Kazandığın tutarı ister Papara hesabında tutup biriktirebilir, istersen de nakit olarak çekebilirsin.

Üstelik bu markalardan Cashback kazanmak için Paparalı olmak dışında hiçbir gereklilik, hiçbir ön koşul yok.

Her ay güncellenen anlaşmalı Cashback markalarımızı ve oranlarını papara.com adresinden ya da uygulamamız üzerinden takip edebilirsin.

Paparalı olmak gibisi yok! Paparalı değilsen hemen aramıza katıl!

Bütçenin kontrolünü tamamen ele geçirmeye, limitlerini kendin belirlemeye, duracağın yere kendin karar vermeye ya da istemiyorsan durmamaya ne dersin? Olmadık anda önüne çıkan aidatlar, hesap işletim ücretleri, kesintiler, faizlerle artık karşılaşmak zorunda değilsin, pek çok işlemini ücretsiz gerçekleştirebilirsin desek ne düşünürsün? Her türlü finansal işlemin için bir çözüm bulabileceğin, sınır tanımayan, özgür bir dünyanın kapılarını Papara’yla açabilirsin. Şimdi papara.com adresini ziyaret edebilir ya da uygulamamızı indirerek, birkaç saniyede aramıza katılabilirsin. Geriye Papara’nın kazançlı ve avantajlı dünyasının keyfini çıkarmak kalıyor.

Bu yazı 6 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir. TAB Gıda Cashback programı sona ermiştir. Yalnızca Burger King® restoranlarındaki Cashback programı devam etmektedir. Her ay Burger King® restoranlarında Papara Card'ın ile yapacağın toplam 250 TL'ye kadar olan harcamanın %10'u hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 25 TL nakit kazanabilirsin. 
Cashback