Spotify Premium Üyelik Fiyatları Papara Spotify Cashback Programı

Papara

İçindekiler

Gündelik hayatta yaptığımız birçok şeyin en iyi eşlikçilerinden biri müziktir; yürüyüşlerin, yolculukların, sporun, masa başı işlerin, sevdiklerinizle birlikte oturduğunuz bir sofranın ya da güzel bir manzaranın... Her ana ve her yere uygun bir şarkı, bir parça mutlaka vardır. Sadece onu bulmanız gerekiyor. Spotify içerdiği milyonlarca şarkı, podcast ve parçayla, anın tadını çıkarmayı, müzikten zevk almayı bilen herkes için bir şeyler sunuyor. Uygulama sadece parçalar yönünden değil, sanatçı yelpazesi açısından da zengin bir içeriğe sahip.

Dünyanın dört bir yanında yüzbinlerce kullanıcıya ulaşan Spotify, bugün sadece kendi kategorisinde değil, mobil uygulamalar arasında da en çok indirilenler arasında yer alıyor. Hem çevrim içi hem de çevrimdışı müzik dinleme seçeneklerini sunması sebebiyle müzik severler tarafından ilk sıralarda tercih ediliyor. Spotify’ı iOS, Android, Windows işletim sistemlerine sahip telefon, tablet ve bilgisayarına indirebilir, kaliteli, kesintisiz, reklamsız müzik dinlemenin keyfine varabilirsin. Ayrıca uygulama daha birçok işletim sistemini de destekliyor.

Herkes İçin Her Yerde Spotify!

Öncelikle Spotify’ın ücretsiz sürümünü deneyebilirsin. Ancak tercihlerin doğrultusunda daha fazla özelliğe sahip, limitsiz, reklamsız müzik için uygulamanın bireysel, aile ve öğrencilere özel oluşturduğu farklı üyelik seçeneklerinden birini seçebilirsin.

Spotify premium fiyatları 2020

Bireysel Plan: Ayda 17,99 TL’ye üye olabileceğiniz bireysel planla, tek bir cihazdan kullanabileceğin tek bir hesaba sahip olursun. Ve istediğin müziği istediğin zaman reklamsız bir şekilde dinleyebilirsin ve çevrimdışı durumlarda, daha önce indirdiğin parçaları dinlemeye devam edebilirsin.

Aile Planı: 26,99 TL aylık ücretle sahip olabileceğin bu plan sayesinde, aynı çatı altında yaşayan altı aile üyesi için birer premium hesaba sahip olursunuz. Daha farklı bir deyişle sahip olduğunuz altı hesap, tek bir faturayla ücretlendirilir ve bu fatura sadece ana hesap tarafından görüntülenebilir. Ailenize özel düzenli güncellenen müzik listeleri sayesinde, aynı şarkıları dinleyebilir, birbirinizle paylaşabilirsiniz. Sansürsüz müziği engelleyerek, aile üyelerinize göre şarkıları filtreleyebilir, indirdiğiniz şarkıları, podcastleri internete bağlı olmadığınızda bile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinleyebilirsiniz.

Öğrenci Planı: Üniversite öğrencilerine özel sunulan öğrenci planı sayesinde reklamsız, kesintisiz dinlediğiniz parçaları çevrim dışıyken de dilediğin zaman dinlemeye devam edebilirsin. Ayda sadece 8,99 TL ödeyerek abone olabileceğin öğrenci planı, tek kullanıcılı bir üyeliktir ve yalnızca yüksek öğrenim kurumlarındaki öğrenciler için geçerlidir.

Yeni sanatçılar keşfet, çalma listeleri oluştur, Spotify kullanan arkadaşlarını takip et, dilediğin şarkıyı onlarla paylaş, dinlediklerine göre uygulamanın sana önerdiği yeni parçalara göz at, radyoları dinle; Spotify’da yapacak çok şey var! Müzik Rutininden Kurtulmak için En İyi Spotify Çalma Listeleri yazımıza göz atmadan geçme sakın!

Spotify’a Papara’yla Üye Ol!

Papara hesabın var mı? Papara’nın online dahil tüm alışverişlerde üyelerine sunduğu avantajlardan haberdar mısın? Eğer henüz Papara’yla tanışmadıysan seni papara.com adresine bekliyoruz.

Online alışverişlerin en güvenli ve en akıllı adresi Papara, Spotify üyeliklerinin yarısını karşılıyor. Spotify üyeliklerinde her ay 10 TL’ye kadar nakit kazanabileceğin Papara Cashback ile daha birçok anlaşmalı markadan yapacağın tüm internet alışverişleri kazançlı hale geliyor. Üstelik bunun için bir Papara hesabına sahip olman ve Papara Sanal Kart dahil herhangi bir Papara Card'ının bulunması yeter.

Netflix Üyelik Ücretleri ve Papara Netflix Cashback Programı hakkında bu yazımızdan bilgi alabilirsin.

Papara'da ücretsiz olarak hesap açabilir ve kart seçenekleri arasından sana en uygun olanı seçebilirsin.

Güncelleme: 17.03.2022

Cashback programı devam etmektedir.

EğlencePapara Cashback