Spotify Premium üyelik fiyatları Papara Spotify Cashback Programı

Papara

İçindekiler

Bu yazıyı 27 Mart 2023 tarihinde güncelledik. Her ay Spotify'da Papara Card'ın ile yapacağın Spotify üyelik harcamanın 10 TL'si hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 10 TL nakit kazanabilirsin. Cashback Programımız devam ediyor.

Gündelik hayatta yaptığımız birçok şeyin en iyi eşlikçilerinden biri müziktir; yürüyüşlerin, yolculukların, sporun, masa başı işlerin, sevdiklerinizle birlikte oturduğunuz bir sofranın ya da güzel bir manzaranın... Her ana ve her yere uygun bir şarkı mutlaka vardır. Sadece onu bulmanız gerekiyor. Spotify içerdiği milyonlarca şarkı ve podcast'le anın tadını çıkarmayı, müzikten zevk almayı bilen herkes için bir şeyler sunuyor. Uygulama sadece şarkılar yönünden değil, sanatçı yelpazesi açısından da zengin bir içeriğe sahip.

Dünyanın dört bir yanında yüz binlerce kullanıcıya ulaşan Spotify, bugün sadece kendi kategorisinde değil, mobil uygulamalar arasında da en çok indirilenler arasında yer alıyor. Spotify’ı iOS, Android, Windows işletim sistemlerine sahip telefon, tablet ve bilgisayarına indirebilir, kaliteli, kesintisiz, reklamsız müzik dinlemenin keyfine varabilirsin.

Herkes İçin her yerde Spotify

Öncelikle Spotify’ın ücretsiz sürümünü deneyebilirsin. Ancak tercihlerin doğrultusunda daha fazla özelliğe sahip, limitsiz, reklamsız müzik için uygulamanın bireysel, aile ve öğrencilere özel oluşturduğu farklı üyelik seçeneklerinden birini seçebilirsin.

Spotify premium fiyatları 2020

Bireysel: Ayda 29,99 TL’ye üye olabileceğiniz bireysel planla, tek bir cihazdan kullanabileceğin tek bir hesaba sahip olursun. Ve istediğin müziği istediğin zaman reklamsız bir şekilde dinleyebilirsin ve çevrimdışı durumlarda, daha önce indirdiğin parçaları dinlemeye devam edebilirsin.

Duo: Aynı çatı altında yaşayan 2 kişi için tasarlanan ve 2 Premium hesabı sunan Duo planını ise aylık 39,99 TL'ye kullanabilirsin.

Aile: 49,99 TL aylık ücretle sahip olabileceğin bu plan sayesinde, aynı çatı altında yaşayan altı aile üyesi için birer premium hesaba sahip olursunuz. Daha farklı bir deyişle sahip olduğunuz altı hesap, tek bir faturayla ücretlendirilir ve bu fatura sadece ana hesap tarafından görüntülenebilir. Ailenize özel düzenli güncellenen müzik listeleri sayesinde, aynı şarkıları dinleyebilir, birbirinizle paylaşabilirsiniz. Sansürsüz müziği engelleyerek, aile üyelerinize göre şarkıları filtreleyebilir, indirdiğiniz şarkıları, podcastleri internete bağlı olmadığınızda bile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinleyebilirsiniz.

Öğrenci: Üniversite öğrencilerine özel sunulan öğrenci planı sayesinde reklamsız, kesintisiz dinlediğiniz parçaları çevrim dışıyken de dilediğin zaman dinlemeye devam edebilirsin. Ayda sadece 14,99 TL ödeyerek abone olabileceğin öğrenci planı, tek kullanıcılı bir üyeliktir ve yalnızca yüksek öğrenim kurumlarındaki öğrenciler için geçerlidir.

Yazı 27 Mart 2023 tarihinde güncellendi. Spotify Premium güncel abonelik tutarları için bu sayfayı ziyaret edebilirsin.

Yeni sanatçılar keşfet, çalma listeleri oluştur, Spotify kullanan arkadaşlarını takip et, dilediğin şarkıyı onlarla paylaş, dinlediklerine göre uygulamanın sana önerdiği yeni parçalara göz at, radyoları dinle; Spotify’da yapacak çok şey var! Müzik rutininden kurtulmak için en iyi Spotify çalma listeleri yazımıza göz atmadan geçme sakın!

Spotify’a Papara’yla üye ol!

Papara hesabın var mı? Papara’nın tüm alışverişlerde kullanıcılarına sunduğu avantajlardan haberdar mısın? Eğer henüz Papara’yla tanışmadıysan seni papara.com adresine bekliyoruz.

Spotify üyeliklerinde her ay 10 TL’ye kadar nakit kazanabileceğin Papara Cashback ile daha birçok anlaşmalı markadan yapacağın tüm internet alışverişleri kazançlı hale geliyor. Üstelik bunun için bir Papara hesabına sahip olman ve Papara Sanal Kart dahil herhangi bir Papara Card'ının bulunması yeter.

Netflix üyelik ücretleri ve Papara Netflix Cashback Programı hakkında bu yazımızdan bilgi alabilirsin.

Papara'da ücretsiz olarak hesap açabilir ve kart seçenekleri arasından sana en uygun olanı seçebilirsin.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Cashback