Sonbahara özel Spotify listeleri

Papara

İçindekiler

Eylül ayının yarısını geride bıraktığımız bugünlerde, sonbaharın gelişini iyice hissetmeye başladık. Yaz aylarını çok seviyor olsan bile, eminiz sonbaharla gelen küçük değişimler senin de hoşuna gidiyordur. Pek çoğumuz için farklı şeyler ifade eden sonbaharın hissettiklerini en üst noktada yaşamak için yapabileceğin en iyi şey, tabii ki kulaklıklarını takıp müziğin keyfini çıkarmak. ‘Ne dinlesem?’ diye düşünüyorsan senin için seçtiğimiz Spotify listelerine göz atabilirsin.

Ne de güzeldir sonbahar

Sonbahar için Paparalılara özel olarak hazırladığımız Spotify çalma listesi, hem Türkçe hem de yabancı pek çok sonbahar şarkısını içinde barındırıyor. Sting, Pearl Jam, Teoman, Oi Va Voi, Tom Waits gibi isimlerin sonbaharın hafif serin ve puslu atmosferine eşlik edecek parçaları bu listede!

Autumn mornings

Günlerin yavaş yavaş kısaldığı, güneşin daha geç doğduğunu hissettiğimiz sonbahar aylarında, uyanıp kendine gelmek belki yazın olduğu kadar olmayabilir. Eğer sen de böyle düşünüyorsan Autumn mornings listesi tam sana göre! Hozier, Nat King Cole, Air, Bon Iver gibi müzisyenlerin bu parçaları, sonbahar sabahlarında güne başlamak için çok işine yarayacak.

Jazz for Autumn

İş ve okul gibi konularda durgun geçen bir yazın ardından sonbaharda eski çalışma tempona dönmekte zorlanıyor olman oldukça doğal. Çalışırken müzik dinlemeyi sevenlerdensen, favori kahve dükkanını aratmayacak parçalar Jazz for Autumn çalma listesinde seni bekliyor!

Bir bahar bir sonbahar

Yeni nesil Türkçe şarkıcı ve gruplardan vazgeçemiyorsan, “bir bahar bir sonbahar” listesi seni güneşli/puslu bir duygu yolculuğuna çıkarmak için hazır. Yüzyüzeyken Konuşuruz, Karsu, Pinhani ve Son Feci Bisiklet gibi isimlerin farklı hislerle dolu şarkılarını aşağıdan dinleyebilirsin.

Evening Commute

Okul ya da işten eve dönüş, birçoğumuz için günün en beklenen anı ancak büyük şehirde yaşıyorsan ve eve dönüşün uzun sürüyorsa, müziksiz bir yolculuk çekilmez bir hâl alabiliyor. Spotify editörlerinin tam olarak bu amaca uygun hazırladıkları Evening Commute listesi, her hafta yeni şarkılarla güncelleniyor ve eve dönüş yolculuğunu bir nebze daha keyifli bir hâle getiriyor.

Cashback ile Spotify’ı reklamsız dinle!

Spotify, artık hepimizin aklına müzik dinlemek denince gelen ilk platform. Hâlâ Spotify’ın ücretsiz versiyonunu kullanıyorsan, sürekli şarkı aralarına giren reklamlardan bıkmış olabilirsin. Spotify Premium’a geçiş yaparak cihazına müzik indirme, daha yüksek ses kalitesiyle müzik dinleme ve reklamlardan kurtulma avantajlarına aylık belli bir ücret karşılığında sahip olabilirsin. Üstelik Spotify abonelik ücretini Papara Card’ın ile yaparak Cashback ile ödediğin ücretin yarısını anında nakit kazanırsın!

Hâlâ Paparalı değilsen beklemene hiç gerek yok! Saniyeler içinde Papara hesabı oluşturup, Casback fırsatlarından yararlanmaya hemen başlamak için tıkla!

Keşfet