Son gelen özelliklerimizi ilk sen öğren!

Papara

İçindekiler

Papara’da teknolojinin hızını yakalamak ve gelişmeleri takip etmek için hız kesmeden çalışıyor, her geçen gün daha hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finansal deneyim için daha fazla ne sunabiliriz diye araştırıyoruz. Kısıtlama ya da sınırlama sözcüklerinin asla kullanılmadığı Papara’da bildiğin üzere 7 gün 24 saat para transferi yapıyor, Bağış ya da Bölüştür gibi özelliklerden faydalanıyor, bütçeni takip ederken de harcadıkça kazanıyorsun. Tüm özellikleri tek tek anlatmaya kalksak herhalde çok uzun sürer. 🙂 Daha fazlasını öğrenmek istersen, bizi birçok platformdan takip edebilirsin. Papara Blog, Papara Topluluk, YouTube ve sosyal medya kanallarımızda seni bekliyor!

Şimdi seni son eklenen özelliklerimiz konusunda haberdar etmek isteriz. Öncelikle Papara uygulamanın en yeni versiyonunu App Store ya da Google Play Store’dan indirdiğine emin olmayı unutma!

Çoklu dil seçeneği geldi!

Papara uygulamasının son güncellemesiyle birçok yeni özellik geliştirildi. Bu yeniliklerle ilgili bir güzel haberimiz de, o çok zamandır beklenen çoklu dil seçeneği. Artık istersen Papara uygulamanı İngilizce diline çevirip, kullanabileceksin. Yapman gereken adımlar ise oldukça basit.

Papara uygulamanı aç, Ayarlar menüsüne dokun ve dil seçeneğini kolayca değiştir. İşte bu kadar basit!

IBAN tarama özelliğiyle zaman kaybı ve uğraşa son!

Para transferi işlemlerinde IBAN ile uğraşmanın ne kadar sıkıcı olduğunu biliyoruz. Papara’da bu tür uğraşlara zaten yer yok, Paparalı yakınlarına rehberden isim seçerek anında ücretsiz para transferi yapabiliyor, yine aynı şekilde başkasının IBAN’ına kolayca para gönderebiliyorsun. Bütün bu işlemlerini daha avantajlı ve pratik yapmak için de yeni özellikler sunmaya devam ediyoruz. Geliştirdiğimiz son özelliklerden olan IBAN tarama da bunlardan biri.

Bu özellik sayesinde IBAN’a para transferinde IBAN yazma zorunluluğunu ortadan kaldırarak süreci basitleştiriyoruz. Örneğin artık dokümanda yazılı bir IBAN’a para göndermek için uğraşmana gerek yok, işlemini taratarak anında gerçekleştirebiliyorsun. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et👇

Öncelikle Papara hesabına giriş yapıp, Para Transferi > Para Gönder adımına gelerek kamera sembolüne dokunmalı ve fiziksel dokümanda yazılı olarak yer alan IBAN’ı taratmalısın. Eğer IBAN’ın görseli cihazında varsa yine aynı adımlarla galeriden seçerek işlemini gerçekleştirebilirsin. Daha sonra ekranda gözüken IBAN’ı kontrol edip, onaylaman yeterlidir. Onay verdiğin IBAN, Papara Numarası/IBAN alanına kopyalanmış olacaktır. İşlemin seni uğraştırmadan ışık hızında tamamlanır.

Para transferi zaten kolaydı, artık düzenli de yapılabilecek

Papara’da zamansız, kısıtlamasız üstelik de ücretsiz gerçekleştirebildiğin para transferi işlemlerinin hayatını ne kadar kolaylaştırdığını biliyoruz. Bunu daha da elverişli hale getirmek için şimdi bir de düzenli para transferini getirdik.

Bu özellik sayesinde gerçekleştirmiş olduğun para transferi işlemlerine otomatik talimat vererek zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsin. Papara hesabına ya da IBAN’a aylık, haftalık ya da günlük olarak düzenli para transferi talimatı vermek için uygulamandan Para Transferi > Düzenli Para Transferi adımından ya da para gönderme işleminin sonunda düzenli para transferi talimatı verebilirsin. Tanımladığın talimatı periyodik olarak verebilir, dilediğin an düzenleyebilir veya silebilirsin. Talimat detaylarını ise Son İşlemler adımından öğrenebilir, ödemenin gerçekleşip gerçekleşmediğini de teyit edebilirsin.

Daha fazla destek için daha fazla kurum!

Papara’daki en özel özelliklerimizden biri olan Bağış’ı duymuşsundur. Aralarında Darüşşafaka Cemiyeti, UNICEF, Tohum Otizm Vakfı gibi kurumların yer aldığı Bağış özelliği, desteğini göstermen için sana olanak sunuyor. Daha fazla kuruma ulaşabilmen için yeni kurumlar eklemeye devam ediyoruz. Son eklediğimiz kurumlar ise:

IDEA Universial Derneği

KAÇUV - Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

ÇEKÜL - Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı

HAYTAP - Hayvan Hakları Federasayonu

TSÇV - Cerebral Palsy Türkiye

KEDV - Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’dır.

Desteğini göstermek için hemen Papara uygulamanı aç ve dilediğin kuruma, dilediğin tutarda bağış yap!

Gelişmeler bunlarla da sınırlı değil!

Harcamalarını kontrol altına almanı sağlayan Papara, artık haftalık harcama limiti tanımlama özelliğini de sunuyor. Uygulamamızda Havale/EFT ile Yatır sayfasında daha verimli işlem yapabilmen için "okudum ve anladım" içeren metinler de ayrıca eklendi. Harcadıkça kazandıran Cashback’te ise marka bazlı bugüne dek toplam kazancını da öğrenebileceksin.

Tabii bu anlattıklarımıza eklenen Birikim Hesabı ve Sigorta gibi yeni gelişmelerden haberdar olmak için mutlaka Papara Blog'u yakından takip et.

Paparalı ol

Papara’nın özgürlükçü ve yenilikçi dünyasına katılmak senin elinde! Saniyeler içinde ücretsiz hesabını oluştur ve sana en uygun Papara Card’lardan birini seç.

Papara