Seyahat Sağlık Sigortası Papara'da!

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı.

Bu yazıyı 26 Mayıs 2023 tarihinde güncelledik.

Daha önce Papara’dan taksitli Seyahat Sağlık Sigortası alabileceğini söylemiştik. İyi haber! Papara Seyahat Sağlık Sigortası satın alma adımında ödeme seçeneği olarak kredi kartını seçersen, Seyahat Sağlık Sigortanı kredi kartıyla satın alabilir, vade farksız 12 aya varan taksit imkânına sahip olabilirsin. Unutma, taksit sayısı, seyahat sürene göre değişebilir. İyi yolculuklar!

Senin için yeni ve heyecanlı bir haberimiz var. Söz verdiğimiz sigorta ürünlerimizi bir bir hayata geçiriyor, önem verdiğin şeyleri gönül rahatlığıyla koruyabilmen için sana en hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli sigorta deneyimlerini sunuyoruz.

Hatırlarsan daha önce Cep Telefonu ve Evcil Hayvan Sigortası ürünlerimizi duyurmuştuk. Bugün ise Ödemeler > Sigorta adımında gördüğün listedeki üçüncü ürünü, Seyahat Sağlık Sigortası ürünümüzü kullanımına sunuyoruz.

Artık yurt dışı seyahatlerinde yolculuğundan başka bir şey düşünmemek için Papara’dan Seyahat Sağlık Sigortası satın alabilirsin.

Üstelik Cashback ile %5 anında nakit kazanabilirsin. Ayrıca, çok yakında Papara’dan kredi kartınla taksitli seyahat sağlık sigortası da satın alabileceksin.

Papara Seyahat Sağlık Sigortası nedir?

Papara Seyahat Sağlık Sigortası, Papara’nın Sigorta ürünleri kapsamında sunduğu üçüncü ürünüdür. Papara Seyahat Sağlık Sigortası'yla dünyanın herhangi bir yerine yaptığın yolculuklarda karşılaşabileceğin öngörülemeyen yaralanmalar, kazalar veya sağlık sorunları sebebiyle çıkabilecek masraflardan korunabilirsin.

Dilersen Schengen Anlaşması kapsamındaki ülkeleri içeren, vize başvurularında zorunlu tutulan ve tüm Avrupa ülkelerinde geçerli sigortayı satın alabilir, dilersen de dünyanın her yerinde geçerli planı tercih edebilirsin. Papara Seyahat Sağlık Sigortası’nı kendin için ya da bir başkası için satın alabilirsin.

Üstelik Premium Seyahat Sigortası’nı seçerek kendini veya sevdiklerini yalnızca sağlık problemlerinden değil, geciken uçuş ve bagajlardan, kaybolan bilet ve pasaportlardan, son dakika kaçan uçuşlardan koruyabilirsin. Ayrıntılar için Planları keşfet bölümüne bakabilirsin.

Sigorta satın al, Cashback ile %5 anında nakit kazan

Papara'nın farklı kategorilerde, sabit markalarda ve sabit oranlarda anında nakit kazandıran Cashback programı, Seyahat Sağlık Sigortası alımlarında da geçerli. Seyahat Sağlık Sigortası’nı satın aldığında, Cashback ile ödediğin tutarın %5'i anında nakit olarak hesabına geçer.

Planları keşfet

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası, yurt dışı seyahatlerinde seçtiğin bölgede yaşayabileceğin olumsuzluklarda aşağıdaki kapsamı sunar.

 • Tıbbi tedavi hizmetleri (€30.000’a kadar)
 • Covid-19 veya bulaşıcı bir hastalığa yakalanılması
 • Acil diş tedavisi masrafları (€60’ya kadar)
 • Hasta nakil hizmetleri
 • Vefat nakil hizmetleri
 • Acil mesajların iletilmesi
 • Yarışmalar hariç olmak üzere kayak yaparken yaşanabilecek kazaların tedavi giderleri

Premium Seyahat Sigortası

Premium Seyahat Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası kapsamında sunulan hizmetlerin yanı sıra aşağıdaki durumlardan kaynaklanabilecek masrafları da kapsar.

 • Yurt dışı tedavi
 • Pasaport veya bilet kaybı
 • Seyahatin gecikmesi
 • Son dakika uçuşun kaçırılması
 • Bagaj kaybolması

Ayrıca Premium Seyahat Sigortası kapsamında sigortalının birinci derece yakınının sağlık durumunun izlenmesi, hukuki yardım ve idari asistans, kayıp bagajın bulunup ulaştırılması gibi kapsamlar da dahildir. İki planın kapsamlarına Papara’dan teklif alarak ulaşabilirsin.

Neden Papara’dan Seyahat Sağlık Sigortası satın almalısın?

Papara Seyahat Sağlık Sigortası'nı ihtiyacına göre seçenekler var. Örneğin Avrupa ülkelerinden birine seyahat ediyorsan Schengen Anlaşması kapsamındaki ülkeleri de içeren Avrupa'da geçerli Seyahat Sağlık Sigortası'nı seçebilir, eğer Avrupa kıtası dışındaki bir ülkeye seyahat ediyorsan tüm dünyada geçerli ürünü satın alabilirsin.

Papara Seyahat Sağlık Sigortası’na Cashback ile %5 anında nakit kazanma ayrıcalığıyla sahip olabilirsin. Kendin için veya bir başkası için, dilediğin tarih aralığında geçerli Seyahat Sağlık Sigortası’nı satın alabilirsin.

İşlemlerini birkaç kolay adımda tamamlayabilirsin. Gideceğin bölgeyi, seyahat gidiş dönüş tarihlerini belirledikten sonra en kısa sürede teklifleri görebilir, sana uygun teklifi seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsin.

Unutma, Seyahat Sağlık Sigortası poliçen gidiş - dönüş tarihlerin bağlı olarak 8, 15, 30, 60, 90, 180, 365 gün olarak düzenlenen poliçe süresi boyunca geçerlidir. Dönüş tarihinden daha erken dönersen, sigortanın geçerliliği de sona erer.

Seyahat Sağlık Sigortası ve Premium Seyahat Sigortası farkları nelerdir?

Seyahat Sağlık Sigortası satın almak istediğinde, Seyahat Sağlık Sigortası ve Premium Seyahat Sigortası olmak üzere iki planla karşılaşırsın.

Seyahat Sağlık Sigortası, seni seyahatlerinde başına gelebilecek sağlık problemlerinden, yaralanmalardan, kazalardan kaynaklanan maliyetlere karşı güvence altına alır. Ayrıca Avrupa'ya vize başvurularında Seyahat Sağlık Sigortası zorunlu tutulur.

Premium Seyahat Sigortası’nda ise yolculuğunu uçtan uca güvenceye alabilirsin. Zira yurt dışı tedavi masrafların, pasaport ve bilet kaybı, son dakika uçuşun kaçırılması, seyahatin gecikmesi ve bagaj kaybolması gibi durumlarda yaşanan zararlarda da Papara’dan satın aldığın Premium Seyahat Sigortası yanındadır. Ayrıca bu plan kapsamında idari ve hukuki ihtiyaçların için destek alabilirsin.

Papara’dan Seyahat Sağlık Sigortası nasıl alınır?

Papara’da hem kendin için, hem de başkası için Seyahat Sağlık Sigortası satın alabilirsin.

Papara’dan kendin için Seyahat Sağlık Sigortası satın almak istiyorsan, aşağıdaki adımları izleyebilirsin.

 • Papara’ya giriş yap ve Ödemeler > Sigorta’ya dokun.
 • Seyahat Sağlık seçeneğine dokun.
 • Seyahat bölgesi seç.
 • Kendim İçin seçeneğine dokun, seyahat tarihlerini ve yaşadığın yeri seç.
 • İşlem Onayı ekranında bilgilerini gözden geçir ve Teklif Al butonuna dokun.
 • Seyahat Sağlık Sigortası ve Premium Seyahat Sigortası için hazırladığımız teklifleri incele.
 • Sana uygun olanı seç, teklif formunu, bilgilendirme metnini ve aydınlatma metnini oku, onayla ve Teklifi Satın Al.
 • Papara Hesabındaki tutarla Ödeme Yap.

Sigorta alma işlemini başarıyla tamamladın!

Artık Papara'dan kredi kartıyla da Seyahat Sağlık Sigortası satın alabilirsin. Ödeme adımında kredi kartını seçtiğinde, seyahat sürene bağlı olarak 12 aya varan vade farksız taksit seçeneğinden yararlanabilirsin.

Papara’dan başkası için Seyahat Sağlık Sigortası satın almak istiyorsan, aşağıdaki adımları izleyebilirsin.

 • Papara’ya giriş yap ve Ödemeler sekmesinde Sigorta’ya dokun.
 • Seyahat Sağlık seçeneğine dokun.
 • Devam Et butonuna dokun ve seyahat bölgesi seç.
 • Başkası İçin seçeneğine dokun, seyahat tarihlerini seç.
 • Sigorta satın alacağın kişinin bilgilerini gir.
 • İşlem Onayı ekranında bilgilerini gözden geçir ve Teklif Al.
 • Seyahat Sağlık Sigortası ve Premium Seyahat Sigortası için hazırladığımız teklifleri incele.
 • Sana uygun olanı seç, teklif formunu, bilgilendirme metnini ve aydınlatma metnini oku, onayla ve Teklifi Satın Al.
 • Papara Hesabındaki tutarla Ödeme Yap.

Sigorta alma işlemini başarıyla tamamladın!

Paparalı ol

Papara'da hayatını kolaylaştıracak finansal çözümler sunuyor, geleneksel finansal uygulamaları hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli hale getiriyoruz. Papara hesabın yoksa aşağıdaki butona dokunarak saniyeler içinde Paparalı olabilirsin.

PaparaCashbackHaberler