Sevgililer Gününde Cashback ile kazandıran hediye önerileri 🎁

Papara

İçindekiler

Sevgililer Günü yaklaşıyor; tabii aynı zamanda yılın ilk hediyeleşme sezonu da açılmış oluyor. 14 Şubat, her ne kadar Sevgililer Günü olarak takvimlere kazınmış olsa da, sevdiğin herhangi birisine içinden gelen bir hediyeyi vermek için de harika bir fırsat. Bu yazımızda sana Cashback ile anında nakit kazanabileceğin bazı Sevgililer Günü hediyelerini önereceğiz. Hâlâ Paparalı değilsen, saniyeler içinde bir Papara hesabı oluşturup anlaşmalı Cashback markalarından anında nakit kazanabilirsin; hem de hiçbir şart olmadan! Hazırsan hediye önerilerine başlayalım.

En içten hediye: Kitap

Sevgililer Günü için en anlamlı hediyelerden birisi şüphesiz okuyup beğendiğin bir kitap. Kitaplar, aynı zamanda hediye edeceğin kişiyi de ne kadar iyi tanıdığının bir göstergesi olabilir. Maddi olarak da pek çok hediyeye kıyasla kimseyi üzmeyen kitaplar, eğer karşındakini yeterince tanıdığını düşünüyorsan alınabilecek en iyi hediyelerden birisi. İşini daha da kolaylaştırmak istersen, bkmkitap.com’dan yapacağın alışverişlerden anında %15 nakit kazanmak için harcamanı Papara Card’ınla yapabilirsin. 📚

Güvenli bir seçenek: Kıyafet

Sevgililer Gününde en çok tercih edilen hediyelerden birisi de kıyafet. Eğer Sevgililer Gününde hediye olarak kıyafet almayı düşünüyorsan, en risksiz seçimin atkı, fular, şapka gibi aksesuarlar olduğunu hatırlatmak isteriz. Tabii ki hediye alacağın kişinin ölçülerine hakimsen, ona uzun zamandır beğendiği başka bir parçayı da alabilirsin. Kıyafet ve aksesuar alışverişinden anında nakit kazanmak için Morhipo ya da Boyner’i tercih edebilirsin. Papara Card’ınla Morhipo ve Boyner’de yapacağın harcamaların %5’ini anında nakit olarak kazanabilirsin.

İddialılar buraya: Takı

Sevgililer Günü hediyesi denince akla ilk gelen şeylerden birisi de şık bir takı. Hediye verdiğin kişinin uzun seneler boyunca aksesuar olarak kullanabileceği ve yanında taşıyabileceği bir takı, gerçekten de en risksiz Sevgililer Günü hediyesi seçimlerinden. Eğer Paparalıysan, Lidyana’dan yapacağın harcamalardan ayda 50 TL’ye kadar nakit kazanabilirsin. Lidyana’da Papara Card’ınla yaptığın harcamanın %7,5’i, anında Papara hesabına geçer. 💍

Hem elektronik hem de akıllı bir hediye düşünüyorsan

Hem hediye hem de ihtiyaca yarayan bir hediye istiyorsan ve bütçeni zorlama riskini göze alıyorsan sana güzel önerilerimiz var. Sevdiğin kişiye telefon, bilgisayar, akıllı saat, fotoğraf makinesi, kişisel bakım seti veya bir oyun konsolu hediye edebilirsin. Üstelik bütün bu seçeneklere tek bir yerden yani Teknosa’dan bakabilir, ödemelerini de Papara Card’ın ile yaparak anında %3 nakit kazanabilirsin.

Daha farklı bir şey mi arıyorsun?

Listede saydıklarımızdan daha başka bir hediye arayışındaysan, aklına gelebilecek hemen hemen her şeyi bulabileceğin n11.com ya da Gittigidiyor’a göz atabilirsin. Papara Card’ınla n11.com veya Gittigidiyor’dan yapacağın harcamalarda anında %5 nakit kazanacağını da unutma.

Cashback her gün büyüyor!

Paparalıların favori özelliklerinden Cashback, aklına gelebilecek her alanda anında nakit kazandırıyor. Cashback’le nakit kazanabileceğin tüm güncel markaları Papara.com’dan inceleyebilirsin. Eğer senin de önerilerin varsa Topluluğumuza katılıp, önerilerini bizimle paylaşabilirsin.

Her ay yeni anlaşmalı markalar eklediğimiz Cashback’ten faydalanmak için yapman gereken tek şey ise harcamalarında Papara Card’ı kullanmak. Hâlâ bir Papara Card’ın yoksa, saniyeler içinde bir Papara hesabı oluşturup kendine en uygun Papara Card’ı seçebilirsin. Üstelik hiçbir kart ücreti, kart aidatı ve işlem ücreti ödemeden!

💡
Bu yazı 4 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir. Bkmkitap, Morhipo, Boyner, Lidyana, Gittigidiyor, n11.com ve Teknosa Cashback programı sona ermiştir. Güncel Cashback programları için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsin.
Keşfet