Saniyeler içinde nasıl Paparalı olunur?

Papara

İçindekiler

İnanması güç ama koskoca bir yılı geride bırakmamıza çok az kaldı. 2021’in bu son günlerinde henüz Papara’nın özgürlüklerle dolu dünyası ile tanışmayan varsa, son bir çağrıda bulunmak isteriz. Eğer eski yöntemlerden sıkıldıysan ve yetersiz kaldıklarını düşünüyorsan daha iyi bir deneyim için zaman kaybetmeden Paparalı olabilirsin. Saniyeler içinde ücretsiz oluşturacağın hesabınla neler yapacağını öğrenmek ve daha fazlası yazımızın devamında seni bekliyor.

Papara’yı duydun ama nedir tam olarak bilmiyor musun?

Finans dünyasına yeni bir soluk getiren Papara, geleneksel yöntemlerin uğraştırıcı prosedürlerini ortadan kaldırarak yenilikçi ürün ve hizmetlerle sana yepyeni bir deneyim sunuyor. Eskiden alışık olduğun kısıtlamalar ve şartlar yerine, zamandan ve mekandan bağımsız, finansal işlemlerini özgürce gerçekleştirebilmene olanak tanıyor. Üstelik bunlar için banka hesabının olmasına bile gerek yok.

Artboard-2-copy_2x-6

Mesai saatlerinde değil, dilediğin an para transferi

EFT saati veya hafta sonu diye para transferi yapamayan kaldı mı? Papara ile bu tür sorunları geride bırakmanın tam zamanı. Teknolojik çözümlerini herkese eşit olanaklarla sunan Papara’da para transferi 7/24 ve ücretsiz olarak yapılıyor. Emoji ve GIF kullanarak eğlenceli bir para transferi deneyimi yaşatan Papara, düzenli para transferi yapabilmene de olanak tanıyor. Paparalılar, diledikleri Paparalıdan rehberden isim seçerek anında ücretsiz para isteyip, gönderebiliyor.

Tek bir yerden tüm işlemler

Papara’da hesap açmak da işlem yapmak da tahmin edemeyeceğin kadar kolay. Hesabını oluşturduktan sonra ihtiyacına uygun tüm çözümleri Papara’da bulabilirsin. Faturaların için ödeme şubesine gitmene gerek olmadan işlemini Papara hesabından anında gerçekleştirirsin. Yine aynı şekilde, Papara hesabın üzerinden bağış yapar, oyun & e-pin satın alır, İstanbulkart’ına para yatırır, aboneliklerini yönetir, harcamalarını bölüştürür, Papara QR ile temassız ödeme yapar, sevdiklerine Hediye Kartı gönderir, aylık hesap özeti ve ayrıntılı grafikler ile gelir/gider takibini yaparsın.

Artboard-2-copy_2x--1--2

Tüm bunların Papara’nın geliştirdiği teknolojik ürün ve hizmetlerin sadece birkaçı olduğunu unutma. Hayatını kolaylaştıracak birçok çözümü Papara’yı kullanarak günden güne keşfedebilirsin.

Papara Card’lar bildiğin kartlara benzemez :)

Kredi kartlarıyla yapabileceğin her şeyi ve daha fazlasını Papara Card ile yapabilecekken, niye kart ekstreleriyle, faizlerle, kontrolden çıkan harcamalarla, hesapta olmayan kesintiler ya da kart aidatlarıyla uğraşasın? Üstelik Papara, nerede, nasıl kullanmak istediğine göre sana çeşitli Papara Card seçenekleri sunarken… Fiziki harcamaların için Papara Black Card veya Papara Lite Card’ı; güvenli internet alışverişleri için de Papara Sanal Kart veya Hayalet Sanal Kart’ı kullanabilirsin. Ayrıca Hediye Kartı ile sevdiklerine armağan göndermenin en pratik yolu ile tanışır, klişe hediyelerden kurtulursun. Gördüğün gibi her tür ihtiyacına yönelik birçok kart seçeneği Papara’da mevcut. Üstelik bu kartların hepsi yapılan harcamalarda anında nakit de kazandırır. Güvenli, temassız, masrafsız ve kazandıran Papara Card’ları keşfetmek istersen detaylar buradaki yazımızda.

Artboard-2-copy-2_2x-4

Harcadıkça kazandıran Cashback’in benzeri yok

Papara Cashback ile harcadıkça anında nakit kazanabileceğini biliyor muydun? Program dahilindeki marka ve kategorilerden yapacağın alışverişlerle her ay sabit oranlarda nakit kazanabilir, Cashback programı ile kazandığın nakdi ister anında harcar,  istersen de hesabında biriktirerek ay sonunda toplu alabilirsin. Papara’da bütçeni en faydalı şekilde kullanabilmeni, tasarruf sağlamanı öncelikli tutuyor ve önemsiyoruz.

Jet hızında nasıl Paparalı olunur?

Birkaç saniye içinde Paparalı olmak o kadar kolay ki… Zaman kaybetmeden anında aramıza katılabilirsin.

Bütçenin iplerini eline alıp ayrıcalıklı bir deneyim yaşamaya karar verdiysen Papara olarak yanındayız. Şimdi hemen papara.com adresinden veya Papara uygulamasını indirerek saniyeler içinde bir Papara hesabı aç ve kullanmaya başla.

Buton-kucuk-15

Papara’nın özgürlüklerle dolu dünyasına hoş geldin!

Papara