Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Saniyeler İçinde Nasıl Paparalı Olunur?

Saniyeler İçinde Nasıl Paparalı Olunur?

. Okuma süresi: 3 dk

Papara; geleneksel bankacılığın limitlerinden bağımsız, kredi kartlarının risklerinden uzak, özgür, masrafsız ve hızlı finansal deneyimler sunuyor. Papara’yla bütçenin kontrolü tamamen sende!

Papara’yı duydun ama nedir tam olarak bilmiyor musun?

Papara, sanal ve fiziki harcamalarını, para gönderme, para çekme işlemlerini, fatura ödemelerini, TL ya da döviz cinsinden hesap hareketlerini kısaca; ihtiyacın olan tüm finansal işlemleri borçlanmadan, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde yapmanı sağlayan, kullanıcı dostu bir teknoloji. Papara ile hesabının tüm kontrolü sende; tüm harcamalarını ayrıntılı olarak Papara mobil uygulamalarından takip ederek nereye ne kadar para harcadığını her zaman görmek, para yönetimini en iyi şekilde yapmanı sağlar.

Papara’yla kontrol sende!

Hesap kesim tarihi geldiğinde kredi kartı ekstren işlerin yine kontrolden çıktığını söylüyor. Oysa çok kontrollü gittiğine emindin. Birileri kredi kartı bilgilerimi ele geçirmiş olabilir mi diye harcamalarını kontrol ediyorsun; hepsi de sana ait. Tanıdık bir tablo değil mi? Sonraki ay daha doğru kararlar vereceğine dair kendine söz veriyorsun, tıpkı bir önceki ay söz verdiğin gibi. Peki bu nasıl olacak? Sonuçta sahip olduğun parayı değil, sahip olmadığını harcıyorsun ve bu belirsiz bütçeyi kontrol altında tutmak elbette çok zor. İşte Papara olarak bu kısır döngüyü kırmak, kontrolü tamamen senin ellerine bırakmak için varız. Papara’yla kendine verdiğin sözleri tutabilir; Papara’nın kullanıcı dostu uygulaması üzerinden tüm harcamalarını grafikler üzerinden takip edebilirsin.

Kredi kartı kullanmadan internetten alışveriş yapmanın dayanılmaz hafifliği

Online alışverişler internet teknolojisinin sağladığı en büyük kolaylıklardan biri. Zamandan, mekândan, bütçeden tasarruf sağlayan alışverişlerin tadını en tasarruflu şekilde çıkarmak istemez misin? İnternet alışverişlerinin seni belli başlı ödeme yöntemlerine mecbur bıraktığını düşünüyorsan, henüz Papara’yla tanışmamışsın demektir. Papara’da tamamen ücretsiz olarak hesap açabilir ve Paparalı olmanın avantajlarını yaşarken, yaptığın harcamalardan Cashback programı ile kazanç sağlayabilir ve bütçeni en ideal şekilde kullanabilirsin.

Harcadıkça kazandıran Cashback programının bir benzeri yok

Papara Cashback programı ile harcadıkça anında nakit iade kazanabileceğini biliyor muydun? Program dahilindeki marka ve kategorilerden yapacağın alışverişlerle her ay sabit oranlarda nakit iadesi kazanabilir, Cashback programı ile kazandığın nakit parayı ister anında harcayabilir ya da istersen hesabında biriktirerek, ay sonunda nakit olarak çekebilirsin. Papara olarak bütçeni en faydalı şekilde kullanabilmeni, tasarruf sağlamanı öncelikli tutuyor ve önemsiyoruz. Güncel Cashback Programı oranlarını mobil uygulamamız ve web sitemiz üzerinden takip edebilirsin.

Papara Card’lar bildiğin kartlara benzemez :)

Kredi kartlarıyla yapabileceğin her şeyi ve daha fazlasını Papara Card ile yapabilecekken, niye kart ekstreleriyle, faizlerle, kontrolden çıkan harcamalarla, hesapta olmayan kesintiler ya da kart aidatlarıyla uğraşasın? Üstelik nerede, nasıl kullanmak istediğine göre sana çeşitli Papara Card seçenekleri sunuyoruz. Papara Black Card, Papara Lite Card ve Papara Sanal Kart’ı www.papara.com adresinden ayrıntılı olarak inceleyebilir, kendine en uygun Papara Card’ı seçip tüm finansal işlemlerini en kolay, güvenli ve masrafsız şekilde gerçekleştirebilirsin.

Dövizlerin Papara’da güvende

Parasını döviz olarak değerlendirmek, kazanç sağlamak isteyen ya da döviz olarak para transferi yapmak isteyen Papara’lılar, tüm bunları ücretsiz olarak yapabiliyor. Açacağın döviz hesabıyla, Dolar ve Euro alım satımı yapabilir, Paparalılara anında döviz transferi gerçekleştirebilirsin.

Jet hızında nasıl Paparalı olunur?

Birkaç saniye içinde Paparalı olmak o kadar kolay ki… İşte yapman gerekenler:

  1. Web tarayıcından www.papara.com adresine gir veya telefonuna Papara uygulamasını indir.
  2. Ana sayfadaki “Papara Hesabı Aç” butonuna tıkla ve aktif kullandığın mail adresini veya telefon numaranı girerek “Devam Et” butonuna tıkla.
  3. Açılan sayfada senden istenen isim, soyisim ve cep telefonu bilgilerini girerek kendine 6 rakamlı bir şifre oluştur.
  4. Girdiğin telefon numarasına SMS olarak gelen 6 haneli kodu paylaştıktan sonra Papara hesabın kullanıma hazır olacak.

Bütçenin iplerini eline alma zamanın geldiğine karar verdiysen Papara olarak yanındayız. Şimdi hemen web sitemizden ya da Papara mobil uygulamasını indirerek saniyeler içinde bir Papara hesabı aç ve kullanmaya başla.

Papara’nın özgürlüklerle dolu dünyasına hoş geldin!