Sanal Kart nedir? Nasıl kullanılır?

Papara

İçindekiler

İhtiyaçlarımızı online platformlardan karşılamak hayatımızı ne kadar kolaylaştırıyor değil mi? Canın tatlı çektiğinde anında online sipariş verebiliyorsun ya da mağaza mağaza dolaşmak yerine hiçbir efor sarf etmeden online alışveriş sitelerden dilediğin ürüne kolayca ulaşabiliyorsun. Tüm bu konfora sahip olmak için ihtiyacın olan tek şey ise online harcamalarında kullanacağın bir kart. İşte tam bu noktada internet harcamalarını hem güvenli hem de kontrollü bir şekilde gerçekleştirmeni sağlayan Papara, sana harika bir çözüm sunuyor: Sanal Kart. Online alışverişlerin için en iyi seçenek olan bu kartı istersen daha detaylı anlatalım.

Sanal Kart nedir?

Sanal Kart, fiziki bir karta ihtiyaç duymadan, internet alışverişlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmeni mümkün kılan bir kart türüdür. İnternette harcama yaparken, “Hangi site ne kadar güvenli? Birilerinin verdiğim kart bilgilerine ulaşması mümkün mü? Verdiğim bilgiler kimlerle paylaşılıyor? Hesabımdan ödeyeceğim tutardan daha fazlası çekilebilir mi?” gibi aklına takılan sorular Papara Sanal Kart ile tarih oluyor. Üstelik sadece bir tane değil, ihtiyacına yönelik oluşturabileceğin seçenekler ile birlikte.

Papara’da tıpkı hesabını saniyeler içinde ücretsiz oluşturduğun hesabın gibi dilediğin Papara Card’a da ücretsiz bir şekilde kolayca sahip olabilirsin. Papara Card’lar hakkında bilgi almak istersen yazımızı okuduktan sonra buradaki linkten ayrıntıları öğrenebilirsin. Şimdi ise online harcamaların için Papara’nın geliştirdiği sanal kartlar hakkında bilgi verelim. Papara’da Sanal Kart, Hayalet Sanal Kart ve Hediye Kartı olmak üzere ihtiyacına göre farklı seçenekler bulunur.

Papara Sanal Kart nasıl oluşturulur?

Papara Sanal Kart’a sahip olmak hiç zor değil! Papara.com adresinden ya da uygulamandan hesabına giriş yaparak saniyeler içinde Sanal Kart’ını oluşturur ve dilediğin gibi isimlendirebilirsin. Tüm diğer Papara Card’larda olduğu gibi hesabındaki bakiyeye göre harcama yapar, istersen limit de tanımlayabilirsin. Kontrolün sende olduğu Papara’da harcama yaparken asla borçlanmaz üstüne Cashback ile yaptığın harcamalardan anında nakit kazanarak bütçene destek olursun. Üstelik Papara Sanal Kart ailesine yeni eklenen Hayalet Kart ve Hediye Kartı ile seçeneklerin her zamankinden daha fazla!

1-copy_2x

Hayalet Kart, tek kullanımlık bir sanal karttır. Güvenli bulmadığın internet sitelerinde harcama yaparken Hayalet Kart ile endişelenmene hiç gerek olmaz. Harcama yaptıktan sonra otomatik olarak yok olan bu kart için hiçbir aksiyon almana gerek kalmaz.

Hediye Kartı, sevdiklerine armağan yollamanın yenilikçi bir yolu. Papara Hediye Kartı hem senin hem de yakınlarını mutlu edecek cinsten. Artık ne hediye alsam, nereden alsam gibi sorular ile uğraşamana gerek yok. Sevdiğin kişi için Hediye Kartı oluştur, limiti ve markayı belirleyerek yakına armağan edebilirsin. Göndereceğin kişi ister Paparalı olsun ister olmasın Hediye Kartı gönderebilirsin. Eğer Paparalı olmayan birine gönderiyorsan, yakının saniyeler içinde ücretsiz Papara hesabı oluşturarak gönderdiğin Hediye Kartı’nı kullanabilir.

Saniyeler içinde Papara hesabı oluştur;

harcadıkça kazan, bütçene destek ol!

Papara’da kolayca hesap açabilir, hiçbir kullanım ücreti, aidat ödemek zorunda kalmadan ücretsiz sahip olabileceğin Papara Card’lar ile güvenli alışverişin tadını çıkarabilir ve Cashback ile yaptığın harcamlardan harcadıkça nakit kazanabilirsin. Papara'yı buradan daha detaylı olarak incele ve hayatına katacağı kolaylıklar ile hemen tanış!

Buton-kucuk-4

Papara Sözlük