Ramazan alışverişlerini CarrefourSA'da yap, Cashback ile kazan

Papara

İçindekiler

Paylaşmanın, sabretmenin, hoşgörülü olmanın timsali on bir ayın sultanı Ramazan geldi çattı. Özenle hazırladığın, sevdiklerinle paylaştığın o sevgi ve bereket dolu, iftar ve sahur sofralarının heyecanını biliyoruz ve o sofralar için yaptığın alışverişlere bir katkımız olsun istiyoruz. Bu yüzden Cashback’le kazandıran markalarımız arasında CarrefourSA’nın da olduğunu hatırlatmak istedik.

Ramazan alışverişlerini CarrefourSA’da yaparak Cashback ile harcadıkça anında %5 nakit kazanabilirsin. Detaylar için yazımızı okumaya devam et.

Papara Card’la CarrefourSA'dan yaptığın alışverişler artık çok kazançlı!

Papara Card harcamalarından tasarruf etmen, bütçeni en etkin şekilde yönetebilmen için seni bekliyor. Papara Card’larımız hakkında daha fazla bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilirsin.

Hangi Papara Card’a sahip olursan ol, anlaşmalı olduğumuz markalardan yaptığın alışverişlerle anında nakit kazanabilir, Cashback sayesinde bütçene katkı sağlayabilirsin. Mesela; CarrefourSA'dan yapacağın alışverişlerle %5 nakit kazanarak sağlayacağın kazanç gibi.

Her ay CarrefourSA'da Papara Card'ın ile yapacağın toplam 500 TL'ye kadar olan harcamanın %5'i hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 25 TL nakit kazanabilirsin.

Peki Ya Papara Card’ın yoksa?

"Bir Papara Card’ım bile yok!" mu diyorsun? Endişelenme; Paparalı olmak da Papara Card sahibi olmak da tahmin edemeyeceğin kadar kolay. Hatta öyle kolay ki, bunu CarrefourSA’da alışverişini tamamlayıp, kasaya doğru yürüdüğün o kısacık anda bile yapabilirsin. Uygulamamızı indirerek ya da papara.com adresine girerek bir hesap oluşturman sadece birkaç adımla halledebileceğin kadar kolay.

Bu kadar da değil; kasaya vardığında Papara Card’ını kasadan alabilir, yine kasadan kartına para yatırabilirsin. Elbette Papara hesabın üzerinden birkaç dokunuşla kartını aktif hale getirmeyi de unutma.

Geriye Papara Card’ını kullanarak CarrefourSA‘dan yaptığın alışverişlerden %5 oranında nakit kazanmak kaldı. Yani işin en kazançlı ve zevkli kısmı. İşte bu kadar!

Şimdi CarrefourSA’da alışveriş zamanı!

Alışverişler keyiflidir, hele ki bir de kazançlıysa. Ramazan alışverişlerini Papara Card’ını kullanarak, kazanacağın Cashback’lerle daha kazançlı, daha keyifli hâle getirebilirsin. Alışveriş için olmasa dahi CarrefourSA’ları Papara Card almak ya da herhangi bir Papara Card’ına kartına para yatırmak için her zaman kullanabilirsin.

Cashback’le nakit kazanabileceğin anlaşmalı markalarımızın güncel listesine uygulamamız ve internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsin. Kazandığın nakiti nasıl kullanacağın da sana kalmış. İster hesabında biriktir ister anında harca ve ister biriktirdikten sonra nakit olarak çek.

Eğer henüz Papara hesabına sahip değilsen, seni aramıza katılmaya ve Papara dünyasının sunduğu tüm kolaylık ve kazançlardan faydalanmaya davet ediyoruz.

💡
Bu yazı 6 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı devam etmektedir.
Cashback