Petlebi alışverişlerini Papara Card’la yap, anında %10 Cashback kazan!

Papara

İçindekiler

Petlebi.com'u duydun mu? Eğer hayatını bir hayvanın dostluğuna açmışsan ya da sahiplenmek için bir evcil hayvan arıyorsan, elbette duymuşsundur. Petlebi hayvanseverleri bir araya getiren, sahipsiz hayvanların yuva bulmasını sağlayan harika bir platform. Ancak bu kadarla sınırlı değil. Petlebi Blog üzerinden evcil hayvanlar hakkında aklına takılan pek çok sorunun cevabını bulabilir ve online alışveriş yapabileceğin mağazasıyla dostunun ihtiyacı olan hemen hemen her şeyi satın alabilirsin. Hem de şimdi Cashback avantajıyla!

Paparalılar biliyor; Papara’nın en sevilen programı Cashback sayesinde alışverişler çok daha kazançlı ve keyifli hâle geliyor. Anlaşmalı olduğumuz markalardan yapacağın alışverişlerle kampanya, ön koşul, şart kovalamana gerek kalmadan, Cashback’le her ay belirli oranlarda nakit kazanarak bütçene katkıda bulunabilir, Paparalı olmanın keyfini sürebilirsin!

Evcil dostunun ihtiyaçları artık Cashback ile kazançlı!

Pandemi sebebiyle sokağa çıkma yasakları, kısıtlamalar, tam kapanma derken, online alışverişlerin hızla arttığı bir dönemde, evcil hayvanının ihtiyaçlarını da hem internetten hem indirimli yapmak ister misin?

Papara’da neredeyse her kategoride harcarken bütçene destek olabilmek için Cashback ile kazandıran markalarımız arasına yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Artık evcil hayvanının ya da hayvanlarının ihtiyacı olan her şeyi Petlebi.com üzerinden Papara Card’ınla alabilir, her alışverişinden %10 nakit kazanabilirsin. Ayda 50 TL’ye kadar nakit kazanabileceğin bu yeni anlaşma sayesinde, hesabına yansıyan nakitleri ister evcil dostunun yeni ihtiyaçları için harca ister hesabında biriktir ya da istersen nakit olarak çek.

Kısaca Papara Cashback ve Petlebi anlaşmasından tüm Paparalılar ve evcil dostları faydalanabilir!

Papara Cashback’le kazan!

Cashback kazandıran güncel markalarımızı ve Cashback oranlarını papara.com adresinden ve uygulamamız üzerinden takip edebilir, hesaplı ve kazançlı alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsin. Eczane alışverişlerinden kahveye, kitaplardan online eğitimlere, market alışverişlerinden teknoloji ürünlerine kadar yüzlerce üründen Cashback kazanmak için sadece Paparalı olman yeterli!

Hâlâ Paparalı değilsen, daha fazla şey kaçırma!

Bankalar, kredi kartları, ekstreler, gecikme faizleri, kontrolden çıkan bütçe yönetimleri hayatının gerçekleri hâline gelmek zorunda değil. Çünkü her türlü finansal işlemin için farklı, yenilikçi ve bütçe dostu çözümler mümkün. Papara sana bütçe kontrolünü elinde tutabileceğin bir hesap; limitlerini kendin belirleyebileceğin ve dünyanın her yerinde kullanabileceğin ücretsiz Papara Card'ları sunuyor. Hesabını bilip, harcarken kazanmanı sağlayarak da sınırsız,   özgür bir dünyanın kapılarını açıyor. Aşağıdaki butona dokun, Paparalı ol.

Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı sona ermiştir.
Cashback