Papara ile para transferi: 7/24 ve ücretsiz

Papara

İçindekiler

Para transferi, Paparalılar için sadece birkaç saniyelik kolay bir işlem. Geçmişte alışık olduğun kısıtlamaların hiçbirinin olmadığı Papara’da para transferi işlemlerini 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsin. Tabii ki ücretsiz olarak.

Her bir finans işleminde olduğu gibi Papara ile para transferi işlemini de en hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir deneyimle tamamlarsın. Papara ile para transferi deneyimi o kadar eşsiz ki biz bu konuda çok iddialıyız. Çünkü para transferi hizmetimizde daha önce karşılaşmadığın birçok yenilikçi özellik var.

Papara ile 7/24 ücretsiz para transferi

Papara ile para transferi yapmak başka hiçbir yerde olmadığı kadar kolay, hızlı ve de hesaplı desek abartmış olmayız. İster bir başkasının IBAN numarasına, istersen de rehberden isim seçerek bir Paparalı yakına 7 gün 24 saat, sınırlara bağlı kalmadan ücretsiz bir şekilde para gönderebilirsin. Üstelik Papara, para transferi işlemlerini yepyeni özelliklerle sana sunuyor. Hiçbir yerde göremeyeceğin, eşsiz bir deneyimle işlemlerini gerçekleştirebileceğin Papara’nın sunduğu yenilikçi özellikler ise şunlar:

Yakınlarından 7/24 para iste

Paparalılar, ihtiyaç duydukları anlarda Papara hesabına giriş yapıp rehberden isim seçerek kolayca para isteyebilirler. Umarız böyle acil bir durumla karşılaşmazsın, ama acil paraya ihtiyacın olduğunda yapman gereken tek şey, Papara hesabına giriş yapıp bağlantını seçmen, tutarı belirlemen, istersen de notunu eklemen. İşte bu kadar basit! Birkaç saniye süren bu işlem sonunda, para istediğin kişi bilgilendirilir ve hemen ihtiyacın olan parayı gönderebilir.

Adım adım para isteme

  • Papara hesabına giriş yap
  • Para Transferi menüsüne gir
  • Para İste’ye dokun
  • Para isteyeceğin kişiyi seç
  • Tutarı gir ve işlemini tamamla

Hepsi bu kadar.

Yakınlarına SMS yoluyla para gönderebilirsin

Bir yakınının EFT saatleri dışında paraya ihtiyacı olduğu zamanlarda da Papara’yı kullanarak sorunu anında çözebilirsin. Para göndermen gereken kişinin Papara hesabı yoksa bile, cep telefonunu numarasını yazarak Para Göndererek Davet Et seçeneği ile para gönderebilirsin. Alıcı, Papara hesabı oluşturduğu an gönderdiğin tutar da hesabına otomatik olarak yatırılır. Eğer para transferi yaptığın kişi Papara hesabı oluşturmazsa, transfer işlemini iptal edebilirsin. Papara’daki tüm işlemlerde olduğu gibi, para isteme ve para gönderme işlemleri de tamamen ücretsizdir ve 7/24 çalışır.

Adım adım para gönderme

  • Papara hesabına giriş yap
  • Para Transferi menüsüne gir
  • Para Gönder’e dokun
  • Para göndereceğin kişiyi belirle
  • Tutarı gir ve işlemini tamamla.

Hepsi bu kadar.

Para transferlerine GIF ve emoji ekleyebilirsin

Para transferlerinin eğlenceli olamayacağı gibi bir kural hiçbir zaman yoktu ancak bunu daha renkli hâle getirmek de ilk kez Paparalılar’ın deneyimlediği bir şey oldu. Papara ile para transferi yaparken en sevdiğin GIF ve emoji’leri ekleyebilir, işlemini eğlenceli bir hâle getirebilirsin.

IBAN tarama ile rakamlar arasında boğuşmak tarih oldu

Papara’dan önce para transferi yapmak hem kısıtlamalı hem de ücretliydi. Tüm bunları rafa kaldıran çok sevdiğin Papara, işlemlerini daha kolay gerçekleştir diye tüm pürüzleri ortadan kaldırıyor. Bir yakınına para göndermen gerektiğinde o can sıkıcı IBAN’larla uğraşmak tarih oldu. Rakamları tek tek girmek yerine IBAN tarama özelliğini kullanarak IBAN yazma zorunluluğundan kurtulabilirsin.

Düzenli para transferi

Papara’nın para transferi işlemlerinde hayat kurtaran bir diğer hizmeti ise Düzenli Para Transferi. Bu özellik sayesinde, sürekli gerçekleştirmen gereken para transferi işlemleri için senin hiçbir aksiyon almana gerek yoktur. Düzenli para transferi özelliğini kullanarak otomatik talimat verebilir ve zaman kaybından kurtulabilirsin. Düzenli para transferini hangi periyotta yapacağın da sana kalmış. İşlemini günlük, haftalık ya da aylık olarak planlayabilirsin.

Şimdi Paparalı ol

Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi yaşamak istemez misin? Öyleyse zaman kaybetme ve aramıza katıl. Daha yeni, daha teknolojik ürün ve hizmetlerden faydalanmak, harcadıkça kazanmak ve bütçe kontrolü sağlamak için Papara sana yeter. Papara hesabını saniyeler içinde ücretsiz oluşturmak için şimdi aşağıdaki butona tıkla, hemen Paparalı ol.


Papara