Para transferi nasıl yapılır? 7/24 anında para transferi Papara’da

Papara

İçindekiler

Finansal işlem denildiğinde akla gelen ilk şey şüphesiz para transferi. Yakın bir geçmişe kadar banka şubelerine ya da en iyi ihtimalle ATM’lere gitmeyi gerektiren para transferleri, teknoloji sayesinde artık saniyeler içinde mobil cihazlar aracılığı ile gerçekleştirilebiliyor. Para transferini oldukça kolay hâle getiren teknolojilere nasıl adapte olunduğu da, teknolojilerin kendisi kadar önemli. Papara, EFT saatlerinin dışında 7/24 üstelik ücretsiz bir şekilde para transferi yapabilmeye imkân sağlama amacıyla bundan yaklaşık 6 sene önce yola çıktı.

Papara’nın yenilikçi teknolojisi, geleneksel bankacılık sistemlerine de ilhâm olarak bugün birçok bankayı belirli bir miktara kadar parayı 7/24 transferine izin verir hâle getirdi ancak bu alanda hâlâ büyük kısıtlamalar bulunuyor; para transferi ücreti de bu kısıtlamaların en başında geliyor. Papara’da ise bunların hiçbirine yer yok!

Para transferi, Paparalılar için sadece birkaç saniyelik basit bir işlem. Acil durumlarda telefon rehberindeki herhangi birinden para isteme/gönderme, açıklama kısmına emoji veya GIF ekleme gibi yenilikçi özellikler, Paparalılar için çağının ötesinde bir deneyim.

Ücretsiz para transferi için Papara sana yeter!

Papara ile para transferi yapmak başka hiçbir yerde olmadığı kadar kolay desek abartmış olmayız. İster bir başkasının IBAN numarasına, istersen de rehberden isim seçerek bir Paparalı yakına 7 gün 24 saat, sınırlara bağlı kalmadan ücretsiz bir şekilde para gönderebilirsin. Üstelik Papara, para transferi işlemlerini yepyeni özelliklerle sana sunuyor. Hiçbir yerde göremeyeceğin, eşsiz bir deneyimle işlemlerini gerçekleştirebileceğin Papara’nın sunduğu yenilikçi özellikler ise şunlar:

Yakınlarından 7/24 para iste

Papara kullanıcıları, ihtiyaç duydukları anlarda Papara uygulamasını açıp, rehberden isim seçerek kolayca para isteyebilirler. Umarız böyle acil bir durumla karşılaşmazsın, ama acil paraya ihtiyacın olduğunda yapman gereken tek şey, Papara uygulamasını açıp, bağlantını seçmen, tutarı belirlemen ve istersen notunu eklemen. İşte bu kadar basit! Birkaç saniye süren bu işlem sonunda, para istediğin kişi bilgilendirilir ve hemen ihtiyacın olan parayı gönderebilir.

Yakınlarına SMS yoluyla para gönderebilirsin

Bir yakınının EFT saatleri dışında paraya ihtiyacı olduğu zamanlarda da Papara’yı kullanarak sorunu anında çözebilirsin. Para göndermen gereken kişinin Papara hesabı yoksa bile, cep telefonunu numarasını yazarak Para Göndererek Davet Et seçeneği ile para gönderebilirsin. Alıcı, Papara hesabı oluşturduğu an gönderdiğin tutar da hesabına otomatik olarak yatırılır. Eğer para transferi yaptığın kişi Papara hesabı oluşturmazsa, transfer işlemini iptal edebilirsin. Papara’daki tüm işlemlerde olduğu gibi, para isteme ve para gönderme işlemleri de tamamen ücretsizdir ve 7/24 çalışır.

Para transferlerine GIF ve emoji ekleyebilirsin

Para transferlerinin eğlenceli olamayacağı gibi bir kural hiçbir zaman yoktu ancak bunu daha renkli hâle getirmek de ilk kez Paparalılar’ın deneyimlediği bir şey oldu. Papara ile para transferi yaparken en sevdiğin GIF ve emoji’leri ekleyebilir, işlemini eğlenceli bir hâle getirebilirsin.

IBAN tarama ile rakamlar arasında boğulmak tarih oldu

Papara’dan önce para transferi yapmak hem kısıtlamalı hem de ücretliydi. Tüm bunları rafa kaldıran, çok sevdiğin Papara, işlemlerini daha kolay gerçekleştirebil diye tüm pürüzleri ortadan kaldırıyor. Bir yakınına para göndermen gerektiğinde o can sıkıcı IBAN’larla uğraşmak tarih oldu. Rakamları tek tek girmek yerine IBAN tarama özelliğini kullanarak IBAN yazma zorunluluğundan kurtulabilirsin.

Bir diğer yandan, Düzenli Para Transferi özelliğini kullanarak otomatik talimat verebilir ve zaman kaybından kurtulabilirsin. Düzenli para transferlerini ayrıca günlük, haftalık ya da aylık olarak da planlayabilirsin. Kısacası seçenekler Papara’dan seçmesi senden! :)

Daha fazlası için Papara

Gördüğün gibi bir para transferi işlemi için bile Papara’da tahmin edemeyeceğin kadar seçenek mevcut. Eğer senin ya da bir yakınının Papara hesabı yoksa bir iyilik yap ve saniyeler içinde ücretsiz Papara hesabı oluştur. Eşsiz bir finansal deneyim için hâlâ geç değil!


PaparaBireysel Finans