Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Papara’nın finansal özgürlük dünyasının nüfusu artık 5 milyon!

Papara’nın finansal özgürlük dünyasının nüfusu artık 5 milyon!

. Okuma süresi: 2 dk

Finansal teknolojiler konusunda Türkiye’nin en yenilikçi girişimlerden birisi olduğumuzu biliyorsun. Geçen aylarda Papara’nın etkin girişimcileri destekleyen uluslararası bir ağ olan Endeavor’a katıldığı haberini de vermiştik. Bugün ise daha da harika bir haberimiz var; Paparalıların sayısı artık beş milyon!

Klasik bankacılık kısıtlamalarının aksine, kullanıcılarımıza zaman sınırlaması olmaksızın 7/24 anında ve ücretsiz finansal işlem yapabilme özgürlüğünü sağlamak amacıyla dört sene önce çıktığımız finansal özgürlük yolculuğumuzda, 5 milyon kullanıcıya ulaştık!

Aramıza her ay 300.000’in üzerinde yeni Paparalı katılıyor, tabii buna bağlı olarak son 5 ayda ekibimiz yüzde 60 büyüdü. 2019 yılının aynı dönemine oranla işlem hacmimizi de 4 kat arttırdık. Özellikle son bir senede büyük ilerleme kaydettiğimiz bu yolda, kullanıcıların tüm finansal işlemleri için teknolojiyi takip edip sürekli gelişmeye, ilerlemeye ve büyümeye devam edeceğiz.

Papara’nın kısa sürede böyle bir başarıya ulaşmasındaki en büyük sebep tabii ki Paparalılar. Papara’nın özgürlüklerle dolu dünyasını çevrendekilere tavsiye ettiğin için teşekkürler! CEO’muz Ahmed Faruk Karslı da tam olarak böyle düşünüyor! Karslı, Paparalılara olan minnettarlığımızı göstermek adına, beş milyonuncu Paparalı olan Ahmet Burak Erol’u evinde ziyaret ederek Papara Black Card’ını kendisi takdim etti ve beş milyonuncu Paparalının bundan sonraki eğitim masraflarını Papara’nın karşılayacağını açıklayarak küçük bir sürpriz yaptı.

Hâlâ Paparalı değilsen, aramıza katılmak çok kolay. Saniyeler içinde ücretsiz bir Papara hesabı oluşturup kendine en uygun Papara Card’ı seçebilirsin! Ayrıca, Cashback’e dahil olan tüm markaları ve diğer yenilikleri ilk sen öğrenmek istersen de Papara Blog’u ve Papara Topluluk’u her zaman takip edebilirsin.