Papara’nın desteklediği Finfree üzerinden borsaya erişim başladı!

Papara

İçindekiler

Papara olarak finansal özgürlüğün yollarını genişletmek için sürekli yeni ürün ve özellikler sunuyor, pratik çözümlerle hayatını kolaylaştırıyoruz. Finansal özgürlük mottomuzla attığımız adımlardan biri de geçtiğimiz aylarda Finfree’yi destekleyerek gerçekleştirdiğimiz yatırımdı. Şimdi bu konuda sana harika bir haberimiz var!

Artık desteklediğimiz Finfree üzerinden yalın arayüzüyle anında Türk borsasındaki hisselere yatırım yapabilirsin! Teknolojiyle yatırımı bir araya getiren Finfree, sana yeni nesil bir yatırım platformu sunuyor. Eğer kendini yatırım yapmaya hazır hissetmiyorsan, sanal portföyünle deneyim elde eder, yarışır ve gerçek para ödülleri kazanabilirsin.

Finfree tam olarak ne mi yapıyor? Hemen anlatalım

Yatırım dünyasıyla buluşmak isteyen on binlerce kullanıcıya benzersiz özellikleriyle yeni bir dünyanın kapısını açan Finfree, yaptıkları uzun soluklu analizler sonucu, kullanıcı beklentileri ve talepleri doğrultusunda eğitim, temel analiz gibi ek özellikler sunmaya başladı. Premium özelliklerini de tanıtan platform ayrıca borsada yatırım yapmak isteyen kullanıcıları için, Türk hisselerine erişim imkânı sunuyor. Sen de Finfree ile zaman kısıtlarını ortadan kaldırarak yatırım yapmaya anında başlayabilirsin.

Daha fazla bilgi edinmek istersen ayrıntılara buradaki linkten ulaşabilirsin.

Artboard-2-copy_2x-3

Hem Pratik hem de ayrıcalıklı bir finans deneyimi için Papara!

Papara, daha önce alışık olduğun hiçbir finansal deneyimlere benzemez. Saniyeler içinde ücretsiz oluşturacağın hesap ve ücretsiz sahip olabileceğin Papara Card’lar ile yepyeni bir deneyim yaşatır. Zaman kısıtlaması olmadan 7/24 para transferi, fatura ve oyun e-pin ödemeleri, İstanbulkart’a bakiye yükleme talimatına ek aklına gelebilecek tüm finansal işlemleri anında gerçekleştirmeni sağlar. Aylık hesap özeti ve ayrıntılı grafikleri ile tüm hareketlerini görürken, Cashback ile harcadıkça kazanır; hem bütçene destek olur hem de finansal okuryazarlığını geliştirirsin.

Özgürlükçü, yenilikçi ve ayrıcalıklı bir finans deneyimi için geç kalma, aşağıdaki butona dokun ve Papara hesabını ücretsiz oluştur.

Buton-kucuk-10

Haberler