Papara’nın bu özelliklerini kullanmayı unutma!

Papara

İçindekiler

Neredeyse tüm Paparalıların severek kullandığı 7/24 ücretsiz para transferi, fatura ödeme, Cashback ile nakit kazanma ve temassız ödeme gibi popüler Papara özelliklerinin farkındasındır, ama her geçen gün daha güçlü bir hizmet hâline getirdiğimiz Papara’da, daha pek çok özellik bulunuyor. Papara ile finansal özgürlüğünü eline aldın, sırada harcama yönetimini daha da kolaylaştırmak var! İşte Paparalıların günlük finansal hayatlarını kolaylaştıran özellikler. 👇

Bölüştür özelliği

Papara’ya son eklediğimiz özelliklerden birisi ise Bölüştür özelliği. Bölüştür sayesinde, Papara içinde belli gruplar ve etkinlikler oluşturup, grubun ortak hesabını kişilere eşit olarak bölüştürebilirsin. Özellikle ev arkadaşlarının evin ortak giderlerini takip etmek için kullanabilecekleri Bölüştür özelliği, grup etkinliklerinde, tatillerde, hatta basit bir akşam yemeğinde bile hayat kurtarabilen bir özellik. Bölüştür özelliği hakkında daha fazla bilgi almak istersen seni yazımıza alalım. Bölüştür özelliğini hâlâ denemediysen sana harika bir haberimiz var! 11 Nisan 2021’e kadar Papara Bölüştür özelliğini kullanarak, Sony PlayStation 5 kazanacak dört şanslı kişiden birisi olabilirsin. Parapa PlayStation kampanyası için ayrıntılı bilgi almak için yazımızı okuyabilirsin.

Harcama özeti özelliği

Papararalılar her zaman hesabını bilir. Çünkü Papara ile yapılan harcamalarda neye, ne kadar harcadım diye düşünmeye gerek yoktur. Harcama özeti özelliği sayesinde, her ay yaptığın tüm harcamaları ayrıntılı grafikler sayesinde kolayca takip edebilirsin. Böylece, hesabını bilir ve bir sonraki ay için önlemini alırsın. Harcama özeti özelliğinde market, veteriner, gıda, yeme & içme, dizi & film, giyim, dijital ürünler, spor ve müzik gibi harcamalarını ayrıntılı olarak görebileceğin birçok kategori bulunmaktadır. Üstelik ay içinde Cashback’ten kazandığın tüm nakiti de görebileceğin harcama özeti özelliği, küçük birikimler yapmak için seni motive edecektir.

Bağış özelliği

Pek çok sivil toplum kuruluşu ve kâr amacı gütmeyen kurumlar, tamamen gönüllülerin emekleri ve bağışlarıyla varlıklarını sürdürüyor. Bu kurumların toplumsal yaşamda yarattığı büyük etkinin farkındayız; bu yüzden geçtiğimiz aylarda Papara’ya kolayca bağış yapabileceğin bazı kısa yollar ekledik. Papara üzerinden pek çok kuruma bağış yapabileceğin bağış özelliğine sürekli yeni kurumlar eklemek için ise çalışmaya devam ediyoruz. Bağış özelliğini kullanarak bağış yapabileceğin kurumları görmek için buraya dokunabilirsin.

İşlem geçmişi

Papara hesabın üzerinden yaptığın tüm harcama ve ödemeleri takip edebileceğin işlem geçmişi sekmesi, bütçe kontrolünü yapabileceğin bir diğer Papara özelliği. Gün gün, saat saat, yaptığın tüm ödemeleri görebileceğin işlem geçmişi sekmesi, aynı zamanda sonradan işlem dekontlarına ihtiyaç duyduğunda da başvurabileceğin bir yer.

QR ile ödeme yapma/alma

Türkiye’de QR kodla ödeme yapma ve alma konusunda öncü finansal kuruluşlardan birisiyiz. Her geçen gün QR kod ile ödeme yapabileceğin noktaların artması için de elimizden geleni yapıyoruz. Temassız ödemeden daha hızlı, daha güvenli ve daha hijyenik bir yöntem olan QR kodla ödemeyi, Papara uygulaman üzerinde, fiziksel bir karta bile ihtiyaç duymadan yapabilirsin. QR kod ile ödeme hakkında aklında sorular varsa, bu konuyu derinlemesine incelediğimiz yazımıza göz atabilirsin.

Papara ile finansal özgürlüğün tadını çıkar!

Hâlâ Paparalı değilsen, sadece birkaç saniyeni ayırarak anında ücretsiz bir Papara hesabı oluşturup finansal özgürlük dünyamıza katılabilirsin. Her geçen gün yeni özelliklerle geliştirdiğimiz Papara, bir süper uygulama olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Paparalı ol

Papara'nın en güncel özelliklerini yakından izlemek için Papara Blog'u takip olabilir, bu dönüşüme tanıklık edenlerden birisi olmak için aramıza katılabilirsin. 😇Papara