Paparalı olanlar ve olmayanlar arasındaki farklar

Papara

İçindekiler

Günümüzde finansal işlemini farklı şekillerde gerçekleştiren iki tür insan var; Paparalılar ve Paparalı olmayanlar... Bu iki türden biri, işlemlerini saniyeler içinde kolayca gerçekleştiren Paparalılar, diğeri ise henüz finansal özgürlükle tanışmayıp kısıtlamalara maruz kalan, yani Papara hesabı olmayanlardır.

Paparalıları, diğerlerinden ayırıp ayrıcalıklar yaşatan özelliklerden daha önce bahsetmiştik. Eğer bilmiyorsan kısa kısa anlatalım. Hazırsan başlıyoruz!

Harcadıkça nakit kazanıldığını bilmeyen kaldı mı?

Papara’nın sunduğu bu müthiş ayrıcalığı bilmeyen kalmadı diye umuyoruz, ama yine de tekrardan hatırlatalım. Paparalılar ücretsiz sahip oldukları Papara Card’lardan biriyle Cashback’te anlaşmalı olunan markalarda harcama yaparak anında nakit kazanıyor. Harcadıkça kazandıkları tutar sayesinde ise bütçelerine destek oluyorlar. Ayrıca Papara Card ile gerçekleştirdikleri bütün harcamaları ayrıntılı grafiklerden takip etmekle de kalmayıp, kazandıklarını ister anında isterlerse ay sonunda toplu olarak alabiliyorlar. Üstelik aylık ve toplam kazançlarını da anında görüntüleyebiliyorlar.

Sen de Netflix, Spotify, YouTube Premium harcamalarının yarısını anında kazandığın Cashback hakkında bilgi almak ve hangi markaların dahil olduğunu öğrenmek istersen dokun.

Ne zaman istersen ışık hızında ücretsiz para transferi

Son teknolojik özellikleri kullanan ve gelişmeleri anında takip eden Papara’da ücretsiz hesabını oluşturur, sana en uygun Papara Card’lardan birini seçerek harcama yaparsın. Artık biliyorsundur, ama yine de söyleyelim; geleneksel kısıtlamalara maruz kalmadan, para transferlerini dilediğin an 7 gün 24 saat ücretsiz gerçekleştirirsin.

Artboard-2-copy_2x-1

Rehberden isim seçerek para göndermek ya da istemek mi?

Bir yakınından para istemek ya da göndermek için hâlâ menüler arasında kayboluyor musun? Ya da bu işlemler için zaman mı kaybediyorsun? Paparalılar bilir, Papara’da rehberden isim seçerek saniyeler içinde ücretsiz işlem gerçekleştirilir. Üstelik bu işlemlerini GIF ya da emojiler ekleyerek de eğlenceli hâle getirirler.

Para transferine GIF ve emoji nasıl eklenir? İzle, öğren!
Papara’da para transferi yaparken GIF ve emoji ekleyebilir ve ruh halini yansıtabilirsin.

Fatura ödemek hiç bu kadar kolay ve takip edilir olmamıştı!

Fatura ödemeleri için zaman ve efor kaybı yaşamak eskide kaldı değil mi? Yine de hâlâ bunun için uğraşan, zaman kaybeden ve üstelik "nereye, ne zaman, ne kadar ödedim?" sorularının cevabını bilmeyen birçok kişi var. Papara’da saniyeler içinde finansal işlemler nasıl kolay gerçekleştiriliyorsa, fatura ödemeleri de anında yapılıyor. Üstelik Otomatik Ödeme Talimatı ile düzenli ödemeler yapılabiliyor ve gerçekleştirilen tüm ödemeler kolayca görüntülenebiliyor.

Bir ay boyunca neler mi yaptın?

Cevabı son gelen özelliklerimizden biri olan Aylık Özet'te seni bekliyor! Bu özellik, bir ay boyunca toplam gelen para transferini, Cashback kazancını, toplam gelen/giden ödeme tutarını, toplam Papara Card harcamanı, hesabından çektiğin tutarı göstermek ile kalmayıp, bir önceki aya göre yaptığın harcama farkını da sana söylüyor. Hem eğlenceli hem de takibi kolay olan bu ekrandan aylık yaptığın işlemlerin özetini görebilir, bütçeni bilirsin.

Papara’daki son yenilikleri kaçırma!
Eşsiz bir finansal deneyim için tercih ettiğin Papara, yepyeni özellikleri ile karşında! Aylık Hesap Özeti ve Gizlilik Ayarları ve Gizli Mod hakkında daha fazla bilgi al, kullan.

"Ne hediye almalıyım?" derdi bitti!

Bir yakınına hediye alman gerektiğinde kafanda "Ne hediye almalıyım?, Acaba beğenir mi?" gibi farklı birçok soru oluşuyor değil mi? Artık bu sorularla uğraşmana gerek yok! Papara'nın sunduğu Hediye Kartı ile sevdiğin kişiye dilediğin marka veya kategoriden hediye kartı verebilirsin. Böylece sen zaman kaybı ve hediye alma stresinden kurtulurken, sevdiğin kişi de hediye seçimini kendisi yapar. Eğer yakın bir zamanda hediye alman gerekiyorsa hemen Hediye Kartı ücretsiz oluştur, anında gönder. 🎁

Bölüştür ile ortak ödeme gerginliğe son!

Bir etkinlik ya da farklı bir harcaman için ödemeni yakınlarınla paylaşman mı gerekiyor? Bölüştür özelliği sayesinde harcamalarını yakınlarla uygulama üzerinden bölüştür, hesaplaşma ile uğraşma! Gördüğün gibi Papara grup harcamalarında oluşabilecek gerginlikleri bile senin için ortadan kaldırıyor. 🙂

Bağış yapmanın da en hızlı yolu

Desteğimizi esirgemememiz gereken birçok kurum ve kuruluş olduğunu biliyoruz. Bütçene uygun olarak 16 farklı kuruluşun yer aldığı Papara uygulamasından anında kolay bir şekilde bağış yapabilirsin. Üstelik ister kendi adına istersen de başkası adına bağış yapabilme olanağın var. Bağış işlemini nasıl gerçekleştireceğini buradan öğrenebilirsin.

Yeni bir ödeme yöntemi: Papara QR kod

Temassız ödeme yöntemlerine daha da hızlı adapte olduğumuz bu günlerde, hayatımıza yakın zamanda giren QR ile ödeme de geldi. Artık QR kod ile kolayca ödeme yapabiliyor ve alabiliyoruz. Papara’nın QR ile ödeme yapmayı/almayı yaygınlaştırmak için daha önceden sahaya indiğinden bahsetmiştik. Yapılan bu çalışma sayesinde artık simitçiler, kafeler, restoranlar, kitabevleri, taksiler ve diğer birçok işletmede Papara QR kodu görebilir; ödemeni güvenli ve temassız bir şekilde gerçekleştirebilirsin. Eğer işletme sahibiysen de QR kod ile saniyeler için ödeme alarak işlerini hızlandırıp, büyütebilirsin.

İşletme sahibiysen Bireysel Ticari Hesap oluştur, işlerini büyüt

Bireysel finans ihtiyaçlarına ek, Papara’nın kurumsal ürünleri olan: Papara MassPayment®, Papara CorporateCard® ve Papara Checkout® ile ilgili hazırladığımız yazıları okuyarak ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsin. Bütün bunlara ek, eğer bir işletme sahibi, bireysel bir satıcı ya da bağımsız bir çalışan isen Papara Ticari hesap tam sana göre!

Papara Ticari hesap ile Papara numaranı kullanarak ya da QR kodu oluşturarak müşterilerden kolayca ödeme alabilirsin. Böylece Papara hesabını kendi POS cihazına dönüştürerek ödeme kolaylıklarından faydalanır, işlerini büyütürsün.

Paparalı ol

Papara’da finansal işlemlerin için seni farklı kılan özellikler yukarıdakilerle de sınır değil! Daha fazlasını öğrenmek için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi, düşüncelerini paylaşmak için de Papara Topluluk’a girmeyi unutma. Ücretsiz Papara hesabı oluşturup avantajlı gruba dahil olmak için aşağıdaki butona dokun.

Papara