Papara’dan yenilikçi bir kart daha: Hediye Kartı

Papara

İçindekiler

Merhaba Paparalı! Ayrıcalıklı bir finans deneyimi yaşamanı sağlayan Papara’da gün geçmiyor ki sürprizler bitsin. Sıradakinin ne olduğunu merak ediyorsan sıkı dur! Çünkü dünyanın hiçbir yerinde rastlayamayacağın bir hizmet ile karşındayız.

Bu yazıyı 30 Mayıs 2023 tarihinde güncelledik. Hediye Kartı adımına aralarında Zara, Koton, Bershka, Pull&Bear, Rossman gibi giyim ve kozmetik, Steam, PlayStation, EpicGames gibi oyun, Biletix, Biletinial, Bilet.com, idefix gibi yaşam markalarının olduğu yeni markalar ekledik. Artık sevdiklerine bu markalarda geçerli dilediğin tutarda Hediye Kartı gönderebileceksin.

Son birkaç yıldır sen de birçoğumuz gibi online alışverişin kolaylığından faydalanıyor, yeme-içme, kişisel bakım veya aklına gelebilecek tüm ihtiyacını online kanallar üzerinden gerçekleştiriyorsun. Peki, bunu bir yakınına hediye almak için de yapabiliyor musun? Eğer cevabın hayır ise sana harika bir haberimiz var. Hediye almanın en kolay yolu artık Papara’da! Şimdi seni hem zamandan hem de efor sarf etmekten kurtaracak Hediye Kartı ile tanıştıralım.

Hediye Kartı, Paparalı olsun olmasın, dilediğin kişiye gönderebileceğin ve miktarını senin belirleyeceğin bir sanal kart. “Ne işe yarıyor?, Neden farklı?” dediğini duyar gibiyiz. İstersen tüm bu bunları senin için anlatalım.

Papara Hediye Kartı ile ne hediye alacağım diye düşünme!

Sevdiğin birine hediye alman gerektiğinde yaşadığın zorlukları tahmin edebiliyoruz. Mağazadan mağazaya dolaşmak, ne alacağını bilememek ve en önemlisi de hediyem beğenilecek mi endişesi... Artık tüm bu yorucu süreçler Papara’nın geliştirdiği Hediye Kartı ile tarih oluyor. Papara üzerinden kolayca sevdiğin kişiye hediye kartı gönderebilirsin. Sana sunulan birçok markadan dilediğini seçer; hem bu zorlu süreçten kurtulur hem de sevdiğin kişinin kendi hediyesini seçmesini sağlarsın. Eğer aklında belirli bir marka yoksa da senin için önerdiğimiz popüler markalara göz atabilirsin. Böylece sen bu sıkıntılı süreçten kurtulurken, sevdiğin kişi istediği hediyeye kavuşur.

Sevdiğini mutlu edecek Hediye Kartı göndermek için yapman gerekenler oldukça basit!

Hediye Kartı göndermek için öncelikle Papara uygulaman ya da papara.com adresinden hesabına giriş yapman gerekir. Daha sonra aşağıdaki adımları takip edebilirsin.

  • Ödemeler menüsüne gir
  • Hediye Kartı seç
  • Marka seçimini yap
  • Hediye Kartı göndermek istediğin kişiyi seç ve tutar belirle

İşte bu kadar!

Eğer hediye göndermek istediğin kişinin Papara hesabı yoksa da sorun yok! Seçtiğin kişiye, saniyeler içinde ücretsiz Papara hesabı oluşturabilmesi için SMS ile yönlendirme yapma işi bizde.

Peki, sana gelen hediye kartı nasıl kullanırsın?

Bir Hediye Kartı aldığında, kullanmaya başlamadan önce paketini açman gerekir. Hediye Karta, Papara Card menüsünden ulaşabilir, kart detayında geçerli olduğu marka bilgisini, kart numarasını, son kullanma tarihini ve CVV bilgilerine ulaşabilirsin. Yukarıda bahsettiğimiz gibi kartın kullanım süresi 1 yıldır. Limitin bittiğinde senin hiçbir aksiyon almana gerek kalmaz, kart otomatik olarak listenden silinir. İşte hepsi bu kadar! Unutma, dilediğin hediyeyi seçmek dışında yapman gereken başka bir şey yok. :)

Papara hesabın yok mu?

Papara hesabın yoksa ayrıcalıklı bir finans deneyimi ile henüz tanışmamışsın demektir. Bunu değiştirmek ise senin elinde. Aşağıdaki butona dokunarak ücretsiz Papara hesabını anında oluşturabilir ve yepyeni bir deneyim yaşamaya başlayabilirsin.

Buton-kucuk-7

Papara