Papara'dan Startup'lara tam destek!

Papara

İçindekiler

Papara ekibi olarak, akla gelebilecek her alandaki yenilikçi girişimin desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz, çünkü bir zamanlar biz de o girişimlerden birisiydik. Bu amaçla desteğimizi artırmak ve girişimlerin yanında olmak için Kolektif House ve İTÜ Çekirdek ile iş birliği başlattık. Kolektif House ile İTÜ Çekirdek çatısı altında bulunan bütün girişimler Papara Kurumsal hizmetlerinden 3 ay boyunca ücretsiz olarak faydalanabilecek. Girişimlere sunduğumuz bu olanak hakkında daha fazla bilgi edinmek istersen yazımızı okumaya devam et!

Papara Kurumsal hizmetleri Kolektif House ve İTÜ Çekirdek girişimlerine üç ay ücretsiz!

Startup’lara destek olabilmek amacıyla hayata geçirdiğimiz girişimci destekleme projemizde, Papara Kurumsal hizmetleri Papara MassPayment, Papara Checkout ve Papara CorporateCard üç ay boyunca ücretsiz olarak kullanıma açık olacak. Geleneksel ödeme sistemlerinin getirdiği sınırlamalara hiç takılmadan, 7/24 ödeme dağıtabileceğin Papara MassPayment, milyonlarca kullanıcıdan anında ödeme alabileceğin Papara Checkout ve tamamen senin yöntebileceğin Papara CorporateCard’ın en önemli özelliği finansal özgürlük. Yani, tam olarak sana ve girişimine uygun bir sistem!

İşte Papara Kurumsal ile yapabileceklerinden bazıları:

Papara MassPayment ile müşterilerine ya da iş ortaklarına API’lar aracılığıyla 7/24 ödeme dağıtabilirsin.

Papara Checkout ödeme alma çözümü sayesinde müşterilerin, Papara bakiyeleri ile ya da hesaplarına ekledikleri diğer bankaların kartları ile şirketine 7/24 ödeme yapabilir.

Papara CorporateCard, bütün özelliklerini yönetebileceğin, internet alışverişine kapalı kurumsal bir karttır; hem de en havalı tasarımlarla! Papara CorporateCard ile günde maksimum 100 TL yemek, 200 TL akaryakıt harcaması yapabilir, istediğin ATM’den para çekebilirsin.

Finansal kısıtlamalardan kurtulup, işlemlerini kolayca gerçekleştirmek için zaman kaybetme. Çağa uygun bir finansal deneyim yaşamak için hemen Papara Kurumsal’a başvur!

Papara