Papara'dan startup'lara tam destek!

Papara

İçindekiler

Papara ekibi olarak, akla gelebilecek her alandaki yenilikçi girişimin desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz, çünkü bir zamanlar biz de o girişimlerden biriydik. Bu amaçla desteğimizi artırmak ve girişimlerin yanında olmak için Kolektif House ve İTÜ Çekirdek'le iş birliği başlattık. Kolektif House ile İTÜ Çekirdek çatısı altında bulunan bütün girişimler Papara ticari ürünlerinden 3 ay boyunca ücretsiz olarak faydalanabilecek. Girişimlere sunduğumuz bu olanak hakkında daha fazla bilgi edinmek istersen yazımızı okumaya devam et!

Papara ticari ürünleri Kolektif House ve İTÜ Çekirdek girişimlerine üç ay ücretsiz!

Startup’lara destek olabilmek amacıyla hayata geçirdiğimiz girişimci destekleme projemizde, Papara ticari ürünleri Papara MassPayment®, Papara Checkout® ve Papara CorporateCard® üç ay boyunca ücretsiz olarak kullanıma açık olacak. Geleneksel ödeme sistemlerinin getirdiği sınırlamalara hiç takılmadan, 7/24 ödeme dağıtabileceğin Papara MassPayment®, milyonlarca kullanıcıdan anında ödeme alabileceğin Papara Checkout® ve tamamen senin yöntebileceğin Papara CorporateCard®’ın en önemli kazanımı finansal özgürlük. Yani, tam olarak sana ve girişimine uygun bir sistem!

İşte Papara ticari ürünleriyle yapabileceklerinden bazıları:

Papara MassPayment® ile müşterilerine ya da iş ortaklarına API’lar aracılığıyla 7/24 ödeme dağıtabilirsin.

Papara Checkout® ödeme alma çözümü sayesinde müşterilerin, Papara'daki tutarları ya da hesaplarına ekledikleri diğer bankaların kartlarıyla şirketine 7/24 ödeme yapabilir.

Papara CorporateCard®, bütün özelliklerini yönetebileceğin, internet alışverişine kapalı ticari bir karttır; hem de en havalı tasarımlarla! Papara CorporateCard® ile çalışanlarına limitler dahilinde harcama yapabilecekleri bir kart sağlayabilirsin.

Finansal kısıtlamalardan kurtulup, işlemlerini kolayca gerçekleştirmek için zaman kaybetme. Çağa uygun bir finansal deneyim yaşamak için hemen Papara'nın ticari ürünlerine başvur!

Papara