Papara'dan sana özel Spotify listeleri

Papara

İçindekiler

Müzik hayatının her alanında öyle değil mi? Spotify da bu konudaki en yakın dostun. Her kategoriden seçeneğe sahip olduğun ve kataloğu günden güne yeni şarkılarla genişleyen Spotify’da ödemelerini Papara ile yapmak gibisi yok. Çünkü, Papara Card’ınla yaptığın Spotify ödemenin yarısını Cashback ile anında nakit kazanıyorsun.

Cashback ile Spotify’ı limitsiz ve reklamsız dinlemeye başladıysan ve hevesli bir Spotify kullanıcısıysan sana harika bir liste önerisi yapacağız! Bunun için de seni sürekli yenilenen listelerimizi keşfetmek için Papara’nın Spotify hesabına davet ediyoruz.

İşte listelerimiz!

Home-office çalışanların imdadına yetişen şarkılar

Sana en az sabah kahvesi kadar iyi gelecek bir müzik listesi. Odaklanman ya da stresli bir iş gününde rahatlaman gerektiğinde doğru zamanda doğru çalma listesi modunu bir anda değiştirebilir. İyi bir müzik anla bağlantı kurmana yardım ederek odaklanmanı sağlayacağı gibi stresle başa çıkma konusunda da seni destekleyecektir.

Çalışırken müzik dinlemeyi seviyorsan ve işinin başına oturduğun andan itibaren sana keyifli bir şekilde eşlik edecek melodiler arıyorsan bu listeye mutlaka göz atmanı öneririz.

Zaman tüneline girip 90’lara ışınlanıyoruz

90’lar, Türk pop müziğinin pek çok anlamda altın çağını yaşadığı yıllar… Biz şarkıları seçerken birini diğerinden ayıramadık ve çok eğlendik. “Bir 90'lar Türkçe pop açalım da keyfimiz yerine gelsin” dediğin zamanlar için hemen elinin altında bulunsun diye bu listeyi hazırladık.

Pazartesi sendromunu rafa kaldıran şarkılar

Pazartesi Sendromu ile tüm çalışanların olduğu gibi senin de başın dertte. Güzel bir hafta sonu tatilinin ardından yoğun bir çalışma temposuna girdiğin bu sendromlu günle baş etmenin en güzel yollarından biri ise müzik. Peki bir de çalma listesi aramakla mı uğraşacaksın? Tabii ki hayır! İşte verimliliğini öldürmeden haftaya keyifli bir başlangıç yapmanı sağlayacak, üretkenliğini arttırmaya yardımcı bir liste.

Bölüştür özelliğini kullandıktan sonra dinlenecek şarkılar

Bölüştürmek istediğin harcamayı belirleyip, arkadaşlarını da seçerek işlemini anında gerçekleştirdin. İşte o anda fonda bir müzik belirdi: ”We are the champions, my friends”.

Papara’da “Bölüştür” özelliği sayesinde ödediğin ücreti yakınlarınla bölüşüp, kolayca hesaplaşabilirsin. Üstelik harcamanı Papara hesabı olmayan arkadaşlarınla da bölüşüp Papara’ya kolayca davet edebilirsin. Sonra da bu listeden bir şarkı gönderir, gününü güzelleştirirsin.

Bölüştür özelliği ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsan “Papara’da "Bölüştür" özelliği!” yazımıza göz atmanı da tavsiye ederiz.

Unutmadan, 22.02.2021 tarihi ile 11.04.2021 tarihi arasında Bölüştür özelliğini kullanarak Papara’nın hediye ettiği 4 adet Sony Playstation 5'ten birine sahip olma şansını da kaçırmamanı öneririz.

Netflix dizilerinden benzersiz soundtrackler

O çok sevdiğin dizilerde seni soundtrackler çok etkiliyor değil mi? Anında seni etkisi altına alıp, dizinin içine çekiyor. Üstelik bazen dizilerde duyduğun bu sountrackleri özellikle arayıp bulmak da istiyorsun. Bunun için uğraşmanı istemedik ve sana özel harika bir liste hazırladık. İşte sana özel The Crown’dan Lupin’e, Lupin’den ise Stranger Things’e uzanan playlistimiz.

Spotify, Netflix ve YouTube Premium harcamalarının yarısının Papara’dan olduğunu da hatırlatalım. Üstelik kampanya süresi, koşul, şart takip etmeden, hangi tarihe kadar, nerede harcayabilirim diye endişelenmeden; sabit markalarda, sabit oranlarda anında nakit kazanabilirsin.

Müzikli günler!

Keşfet