Papara’dan öncesini ve sonrasını anlatıyoruz

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı! Finansal işlemlerin için Papara’yı tercih etmeye başladığından beri hayatın ne kadar kolaylaştı değil mi? Papara ile seni, 6 yıl gibi kısa bir sürede geçmişte karşılaştığın kısıtlamalardan ve işlem zorluğu gibi birçok prosedürden kurtardık; yerine keyifli bir finans deneyimi sunduk. Çünkü Papara’da geliştirdiğimiz her hizmet hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli. Ve bu bizim için çok önemli. Geçmişe yaptığımız bu yolculuktan yola çıkarak son zamanlarda sosyal medyada sıkça kullanılan 'before-after' esprisini Papara’dan öncesi ve Papara’dan sonrası olarak yorumladık ve aradaki farkları göstermek istedik.

Şimdi 7/24 para transferi, ödemeler, abonelik takibi, bağış, harcadıkça kazandıran Cashback ve daha birçok özellik için Papara’dan öncesi ve Papara’dan sonrası nasılmış gel birlikte bakalım. Papara ile 7/24 ücretsiz para transferi nasıl yapılır veya Papara ile nasıl fatura ödenir, gibi soruların cevaplarını inceleyelim.

7/24 ve ücretsiz para transferi

Papara ile para transferi yapmak tahmin edemeyeceğin kadar kolay, hızlı, hesaplı ve keyifli. Çünkü eskiden alışık olduğun para transferi işlemleri için IBAN girme derdin olmaz, işlem ücreti ödemez ve Havale/EFT saati kısıtlamalarına takılmazsın. Üstelik emoji veya GIF özelliğini kullanarak işlemini eğlenceli bir hale getirirsin.

Papara hesabından başka bir Papara hesabına veya Paparalı olmayan bir yakının IBAN numarasına 7/24 ve ücretsiz olarak para transfer edebilirsin. Papara sayesinde sadece birkaç dokunuşla, günün her saatinde, hiçbir külfete girmeden para transferi yaparsın. Üstelik tamamen ücretsiz. Herhangi bir kısıtlama veya engel de söz konusu değil. Ayrıca para transferi işlemlerinde kullanabileceğin hayatını kolaylaştıracak birçok özellik de var. Neler mi? Düzenli para transferi ve IBAN tarama özelliği. Hayatını kolaylaştıran bu özellikleri keşfetmek için hâlâ geç değil. Yazımızı okumayı bitirdikten sonra ilgili içeriğimize göz atarak Papara ile para transferi hakkında a’dan z’ye her şeyi öğrenebilirsin.

İlgili içerik: Papara ile para transferi

Fatura ödemeleri

Papara’dan önce fatura ödemelerinde ucu bucağı görünmeyen kuyruklarda sıra beklemek ve birçok aksaklıkla karşılaşmak işten bile değildi. Oysa Papara’dan sonra faturalarını odandan hiç çıkmadan, kolayca ve güvenle ödersin. Fatura ödemesi için şubeye uğrama zorunluluğun yok. Dahası, ödediğin faturayla ilgili tutar ve diğer bilgileri ayrıntılı grafiklerle takip ve kontrol edebilir, her ay ne kadar fatura ödediğini bilirsin. Otomatik ödeme talimatı ile de fatura ödemelerini unutma derdin olmaz. Her ayın belirli günü faturalarını kılını bile kıpırdatmadan ödeyebilirsin. Bu özgürlük ve kolaylık, tabii ki Papara sonrasına ait. Papara ile nasıl fatura ödeyeceğini öğrenmek için hazırladığımız videoyu izleyebilirsin.

Aylık özet ekranı

Önceden nerede ne kadar harcama yapıldığının takibi ve kontrolü epey zordu. Papara’nın bütçe yönetimi için sunduğu özellikler ile bu artık hiç olmadığı kadar kolay. Sen de Papara’nın sunduğu bu özellikleri kullanarak finansal bir okuryazar olabilirsin. Papara’da bunun için ne mi var, Aylık Özet ekranı var. Papara hesabına giriş yapıp Aylık Özet ekranından bir ay içerisinde yaptığın tüm harcamalarını ayrıntılı bir şekilde görüntülersin. Aylık Özet, okuması sıkıcı işlem özeti sayfalarına hiç benzemez. Tek bir ekranda bir ay içerisinde en sık veya az harcamanı, en çok harcama yaptığın marka/kategoriyi, en çok veya az yaptığın işlemi inceleyebilirsin.

Abonelikler özelliği

Papara’nın öncesinde olduğu gibi; karışık, unutulmuş ve sonlandırılması zor aboneliklerle uğraşmaya artık lüzum yok. Abonelikler özelliği, önemli bir açığın giderilmesinde rol sahibi. Abonelikler özelliğiyle tek bir yerden, yani Papara hesabına giriş yapıp Papara Card ile ödediğin platform aboneliklerini görmen, takip etmen ve yönetmen mümkün. Aboneliklere yaptığın ödemeler bu ekranda listelenir. Dahası, bu özellik sayesinde Papara Card ile gerçekleştirdiğin abonelik ödemelerini durdurabilir veya yeniden aktifleştirebilirsin. Bir şekilde unutulmuş bir aboneliğe sürekli para ödenmesini engellemek ve bütçe kontrolünü ileri seviyeye taşımak için abonelikler özelliği yanında.

Bölüştür özelliği

Grup ödemelerini bölüştürmek için kullanılan eski usül yöntemler Papara ile rafa kalktı. Geliştirdiğimiz Bölüştür özelliği sayesinde senin hiçbir aksiyon alaman gerek olmadan grup ödemelerini yakınlarınla kolayca hesaplaşabilirsin. Yapman gereken tek şey harcamanı ve hesabı bölüştürmek istediğin kişileri seçmek, Evet hepsi bu kadar. Daha sonra Papara harcamanı senin için bölüştürecek. Unutma, harcamanın Papara hesabından veya Papara Card ile yaptığın ödemeler olması gerekir. Papara hesabından yaptığın fatura ödemelerinde de Bölüştür özelliğini kullanabileceğini hatırlatırız.

Papara Card

Papara Card’a gelene kadar birçok kart türünün kişiyi borçlandırdığı bir gerçek. Ancak Papara Card seni asla borçlandırmaz, aksine harcadıkça kazandırır. Herkesin kolayca erişebildiği Papara Card’ın kullanımında aylık/yıllık bir aidat yoktur. Papara hesabına para yatırarak Papara Card’ınla harcama yapabilirsin. Seni asla borçlandırmayan Papara Card’ına ayrıca harcama limiti de belirleyebilirsin. Kartının yönetimi ve kontrolü o kadar kolaydır ki, Papara hesabına giriş yapıp istediğin gibi düzenleme yapabilirsin.

Tüm dünyada geçerli olan Papara Card ile ATM’lerden kolayca para yatırıp/çekebilir, Cashback ile harcadıkça nakit kazanabilir, harcamalarını bölüştürebilir, aboneliklerini yönetebilir, yaptığın harcamaları ayrıntılı grafiklerden ve aylık özet ekranından inceleyebilirsin.

Hepsi birbirinden güzel ve özel olan Papara Card’lara sahip olmak ise hızlı ve kolay. Dilediğin Papara Card’ı seçip, kullanmaya anında başlayabilirsin. Papara Card’ları yakından tanımak istersen ilgili içeriğimiz aşağıda.

Cashback

Harcadıkça kazandıran, üstelik anında nakit olarak kazandıran Cashback, Papara Card harcamalarında geçerli bir program. Cashback, bildiğin ödül programlarına benzemez. Papara Card ile yaptığın anlaşmalı marka ve kategorilerde sabit oranlarda nakit kazanmanı sağlar. Kazandığın nakit ise Papara hesabına anında geçer. Cashback kazancını ayrıca dilersen ay sonunda toplu olarak da alabilir veya kazandığın nakdi ATM’lerden nakit olarak çekebilirsin. Seçim tamamen senin. Bütçene destek olan Cashback’i daha yakından tanımak ve Cashback ile yıl sonuna kadar harcadıkça kazandıran markaları öğrenmek için ilgili içeriğimize göz atabilirsin.

İlgili içerik: Papara Cashback

Bağış özelliği ve Yuvarla

Papara ile birlikte birçok kuruma kolayca, düzenli ve güvenli bağış yapabilme olanağın da var. Papara bağış yapmayı kolaylaştıran özelliği sayesinde sana tek seferlik ya da düzenli bağış yapabilme imkanı sunuyor. Papara hesabından yaptığın bağışları ayrıca kendi adına veya başkası adına da yapabiliyorsun. Bağış çok özel bir alan olduğundan Papara’da bu hizmette farkımızı da ortaya koyuyoruz. Eğer Yuvarla ile tanışmadıysan, sana Yuvarla’dan bahsedelim. Yuvarla ile Papara Card ile yapacağın her ödemenin küsuratı bir sonraki TL’ye yuvarlanır, aradaki fark da seçtiğin STK’ya bağışlanır. Böylece Papara Card ile yapıtğın küsuratlı harcamaların bağışa dönüşür. Ne kadar özel bir hizmet öyle değil mi? Papara hesabına giriş yapıp Ödemeler menüsünden Bağış’ı seçerek Yuvarla hizmetini aktive edebilirsin. Böylece yaptığın her küsuratlı harcaman bir iyiliğe dönüşür.

Papara ile son finansal teknolojiler elinin altında

Papara, her bir finans işlemin için yenilikçi ve teknolojik hizmetler sunarak hayatını kolaylaştırıyor. Şimdi sen de aramıza katılıp bu eşsiz hizmetlerle tanışma şansını yakalayabilirsin. Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için aşağıdaki butona şimdi tıkla, ücretsiz hesabını saniyeler içinde oluştur.

Papara