Papara'daki son yenilikleri kaçırma: Karşında Aylık Hesap Özeti, Gizlilik Ayarları ve Gizli Mod!

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı! Her zaman olduğu gibi, finansal deneyimini geliştirmek ve kolaylaştırmak için Papara’da yenilikler yapmaya devam ediyoruz. Bugün de üç yeni özellik ve bazı geliştirmeler ile karşındayız: Aylık Hesap Özeti, Gizlilik Ayarları ve Gizli Mod özellikleri.

Bu özellikler sayesinde, kişisel finansal hayatın üzerinde daha fazla kontrol sahibi olacağını düşünüyoruz.

Aylık Hesap Özeti ile bütçenin tüm kontrolü sende!

Paparalıları otomatik olarak daha iyi finansal okuryazarlar konumuna getiren Papara Harcamalar ekranını biliyorsundur. Ancak daha ayrıntılı gelir - gider takibi yapmak istersen, Papara farkıyla Aylık Özet özelliği sadece birkaç saniye uzağında! Papara hesabına giriş yaptıktan sonra sol menüden ulaşabileceğin Aylık Özet sayfasında:

  • Hesabına gelen ve giden toplam tutar bilgisini ve önceki aya göre tutarın artış/azalış bilgisini
  • Papara Card harcama miktarını, kategori bazlı harcama özeti grafiğini ve önceki aya göre harcamanın artış/azalış bilgisini
  • Papara Card harcamalarında en çok ve en sık harcama yaptığın markaları, kategorilerini ve iş yeri bilgisini
  • Abonelik detaylarını
  • Cashback’teki toplam kazancını
  • Para transferi adet ve toplam tutar bilgisini
  • Fatura ödemelerinin toplam tutarına ve fatura bazlı grafik bilgisini
  • Son olarak da döviz işlemleri detaylarını kolayca görüntüleyebilirsin.

Gizlilik ayarları ile daha anonim bir Papara deneyimi!

Papara’yı geliştirirken en çok göz önünde bulundurduğumuz kriter, milyonlarca Paparalının görüş ve istekleri. Son aylarda en çok aldığımız geliştirme isteği ise, dijital dünyada giderek daha önemli bir hâl alan gizlilik konusu. Papara’ya getirdiğimiz Gizlilik Ayarları ile diğer Paparalılar ile olan iletişiminde araya bir perde çekmen mümkün olacak. İşte yeni gizlilik ayarları ile yapabileceklerin:

İsmini gizle: Gizlilik Ayarları bölümündeki İsim Görünümü kısmından, para transferlerinde, para isteme ve bölüştürme taleplerinde ismini maskeleyebileceksin. Aynı zamanda bu özellik ile profil fotoğrafın da karşı taraflardan gizlenecek.

Telefon rehberi gizliliği: Paparalılara para transfer etmenin en kolay yollarından birisi olan telefon rehberi üzerinden işlemleri artık anonim bir şekilde gerçekleştirebileceksin. Gizlilik Ayarları bölümündeki Telefon Rehberi Görünümü kısmından açabileceğin bu özellik ile diğer Paparalıların telefon rehberlerinde isminin yanında Papara ikonu görünmesini engelleyebilirsin. Bu özelliği aktifleştirdiğinde, senin de aynı şekilde telefon rehberindeki Paparalıları göremeyeceğini unutma.

Para isteği ve bölüştürme taleplerini engelle: Gizlilik Ayarları menüsündeki Para İsteği ve Bölüştürme kısmından, tüm gelen para isteklerini ve bölüştürme taleplerini otomatik olarak engelleyebilirsin.

Kişileri engelle: Artık Papara’da istemediğin kişilerle olan iletişimini kesmen mümkün! Gizlilik Ayarları menüsünden Kişi Engelleme’yi seçtiğinde istediğin kişilerden gelen para transferi ve bölüştürme taleplerini engelleyebilirsin.

Gizli Mod On!

İster Papara’nın P logosuna iki kere dokunarak açıp/kapatabileceğin, istersen de Ayarlar menüsünden ulaşabileceğin Gizli Mod ile, kalabalık ortamlarda Papara uygulama ekranındaki bilgileri maskeleyebilirsin. Gizli Mod’u açığında ana sayfada bulunan transferler, bakiyen, işlem tutarların ekranda gizlenir, böylece kimse bilgilerini göremez!

Aylık Özet’i, Gizlilik Ayarları ve Gizli Mod özelliklerini hemen kullanmaya başlamak için Papara uygulamanı güncel sürüme yükseltmeyi unutma!

Süper finansal uygulama deneyimi için hemen Paparalı ol!

İlk yola çıktığımız günden beri tüm Paparalılara günün teknolojisiyle harmanlanmış bir finansal deneyim yaşatmak için geliştirmeler yapmaya devam ediyoruz. Bu son özellikler ile artık Papara deneyiminin daha çağa uygun, daha özgür ve daha kolay olacağını umuyoruz!

Hâlâ Paparalı değilsen, finansal hayatında çağ atlamak için tek yapman gereken saniyeler içinde ücretsiz bir Papara hesabı oluşturmak ve finansal özgürlüğün tadını çıkarmaya başlamak! Hemen ücretsiz bir Papara hesabı oluşturmak için aşağıdaki butona dokun!

Buton-kucuk-3

Keşfet