Papara’da Bölüştür özelliği!

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı! Bildiğin gibi Papara’da finansal işlemlerini hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir şekilde gerçekleştirirsin. Zaman kısıtlaması ya da işlem ücreti gibi dertlerin olmaz, aksine Cashback ile sabit markalarda Papara Card’ınla yaptığın harcamalarında anında nakit kazanırsın. Peki, ödeme yaptığın bir harcamada ücreti sevdiklerinle bölüşebileceğini biliyor musun?

Papara’nın geliştirdiği Bölüştür özelliği hayatını kurtaracak türden. Ödediğin ücreti yakınlarınla bölüşerek kolayca hesaplaşabilirsin. Tüm bu işlemleri de ücretsiz ve anında yaparsın. Şimdi gel, Bölüştür nedir ve Bölüştür özelliği nasıl kullanılır birlikte öğrenelim. Ayrıntılar yazımızın devamında.

Bölüştür özelliği nedir?

Papara Card ile yaptığın harcamalarda Bölüştür özelliğini kullanarak anında para isteyebilirsin. İster papara.com’dan, istersen de uygulama üzerinden harcamalarını sevdiklerinle bölüştürebilirsin. Örneğin arkadaşlarınla birlikte tatile gittin ve tüm alışverişi sen yaptın. Ödediğin hesabı ise arkadaşlarınla paylaşman gerekiyor. Bunun için zamanından çalıp, vakit kaybetmene hiç gerek yok. Bölüştür özelliği ile Papara Card’ınla yaptığın harcamanı kolayca sevdiklerinle paylaşabilirsin. Harcama tutarın eklediğin kişilere göre otomatik olarak eşit bir şekilde bölünür. Dilersen bazı arkadaşların için tutarda değişiklik yapabilirsin. En fazla 10 kişi ile ücreti bölüşebileceğini de unutma!

Bölüştür özelliği nasıl kullanılır?

Bölüştürmek istediğin harcamayı belirleyip, arkadaşlarını seçerek işlemini anında gerçekleştirebilirsin. Harcamanı Papara hesabı olmayan arkadaşlarınla da bölüşüp Papara’ya kolayca davet edebilirsin.

Papara.com’dan harcamanı arkadaşların ile paylaşmak için Hesabım üzerinden işlemini gerçekleştirebilir ya da uygulamada sol üst köşede yer alan Menü seçeneğinden Bölüştür özelliğini seçerek işlemini kolayca gerçekleştirebilirsin.

Bölüştür, Gelen İstekler ve Giden İstekler olarak üç ayrı sekme şeklinde görürsün.

Arkadaşların ile bölüştüğün harcamanı Bölüştür > Giden İstekler > Aktif İstekler sayfasından kontrol edebilirsin. Bölüştürme yaptığın arkadaşlarından cevap alındığında bölüştürme işlemin için hesaplaşma bilgilendirmesi yapılır. Hesaplaşılan bölüştürmeler Bölüştür > Giden İstekler > Tamamlanan İstekler altında yer alır.

Arkadaşından gelen istekleri Bölüştür > Gelen İstekler > Aktif İstekler sayfasında görüp işlem gerçekleştirebilirsin. Bölüştür özelliğinde aktif gelen ve giden isteklerini sayısal olarak da takip edebilirsin. Kaç tane gelen isteğin olduğunu, kaç tane giden isteğin olduğunu görebilirsin.

Unutulan işlemler için de endişelenmene gerek olmaz. Bölüştür’ün Hatırlatma özelliği ile sana dönüş yapmayan arkadaşlarına bilgilendirme gönderebilirsin.

Unutma! Bölüştür özelliğini sadece Papara Card'lı harcamalarında kullanabilirsin.

Aramıza katıl

Daha iyi bir finans deneyimi için seni Papara'ya davet ediyoruz. Papara Card’ın yoksa buradan sana en uygun Papara Card’ı seçerek kullanmaya başlayabilir ve Papara’nın avantajlarından yararlanabilirsin. Papara hesabın yoksa da saniyeler içinde ücretsiz hesap oluşturabilirsin. Hesap oluşturmak için aşağıdaki butona tıklaman yeterli.

PaparaFinansal Teknoloji