Papara YouTube kanalından rehber niteliğinde videolar

Papara

İçindekiler

Papara hakkında aklına takılan sorular ya da nasıl yapacağını bilemediğin işlemler mi var? Hiçbir sorunu yanıtsız bırakmayacak, Papara’nın sunduğu ürün ve özellikleri yakından tanımanı sağlayacak kaynaklar hazırladık. Kolaylıkla ulaşabileceğin “Sık Sorular Sorular”, “Papara Topluluk” ve “Papara Blog” içeriklerinin yanı sıra, Papara YouTube kanalını ziyaret ederek merak ettiğin bilgilere birkaç adımda ulaşabilirsin.

Şimdi gel, YouTube kanalımızda Paparalılara özel hazırladığımız videolardan birkaçına göz atalım.

Nasıl Papara hesabı açarım?  

Papara hesabı açmak istiyorsun ama nasıl yapacağını bilmiyor musun? Hesap açarken hangi bilgiler gerekiyor, hesap açma işlemi ücretli mi, hesabımı açtığımda hemen kullanmaya başlayabilir miyim diye merak mı ediyorsun? Bu videoyla Papara ailesine katılmak için atman gereken adımları tek tek gösteriyoruz. Videoyu izledikten sonra, “nasıl yani, bu kadar kolay mı?” diye düşüneceğine eminiz. Evet, o kadar kolay ve ücretsiz. 😊

Papara hesabımdan kendi banka hesabıma nasıl para çekerim?

Papara’da birçok işlem gibi Papara hesabından kendine ait bir banka hesabına para aktarmak da 7/24 ve tamamen ücretsiz. Ancak henüz bu işlemleri deneyimlemediysen, hatta henüz banka hesabını Papara hesabına eklemediysen, işte sana yardımcı olacak harika bir video! Uygulamamızı kullanarak banka hesaplarını birkaç saniyede Papara hesabına kaydedebilir, para aktarma işlemlerini yine saniyeler içinde tamamlayabilirsin.


Papara'da ATM'den kartsız işlem ile nasıl para yatırırım?

ATM’lerden yapılan kartsız işlemler bazen hayat kurtarıyor, biliyoruz. Saniyeler içinde bir Papara hesabı açabilir, anlaşmalı olduğumuz bankaların ATM’lerinden Papara hesabına kolayca para yatırabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsin. Aşağıdaki videoya bir göz atarsan, “hemen”den kastımızın ne olduğunu sen de göreceksin.

Papara hesabım ile nasıl fatura öderim?

Faturalarını Papara üzerinden ödeyebileceğini biliyor muydun? Üstelik sadece bu kadar da değil; ödediğin geçmiş faturaları ve güncel olanları da görüntüleyebilirsin. Hiçbir banka kartına ve hatta Papara Card’larından birine bile gerek duymadan, faturalarını ödemenin konforundan yararlanmak ister misin? O zaman bu işlemleri anlattığımız aşağıdaki kısacık videoyu izle ve Paparalı olmanın keyfini çıkar.


Papara ile aylık fatura giderlerimi nasıl takip ederim?

Bireysel ekonominin kontrolünü elinde tutmanın anahtarlarından biri de harcamalarının hesabını bilmek ve bunları doğru analiz edebilmek. Papara hesabından gerçekleştirdiğin harcamaları görüntüleyebilir, tarihlere göre filtreleyebilir, aylık faturalarını takip edebilir ve tüm giderlerini sana özel oluşturulan grafikler üzerinden değerlendirebilirsin. Bunları yapmanın ne kadar basit olduğunu görmek istersen, aşağıdaki video tam da bunun için.

Papara ile Abonelik ödemelerimi nasıl takip ederim?

Fatura giderleri dışında Papara Card ile yapılan abonelik ödemelerinin takibi ve yönetilmesi de oldukça basit. Yeni gelen Abonelikler özelliği sayesinde Netflix, Spotify ya da YouTube Premium gibi birçok platform ödemelerini Papara Card ile yaparak uygulamamızdan takip edebilirsin. Abonelikler ödemelerinin takibini nasıl yapacağını öğrenmek için izle 👇

Papara ile nasıl bağış yaparım?

Harcamalar, alışverişler ve fatura ödemelerine ek, işlem gerçekleştirmenin en basit ve hızlı olduğu Papara uygulamasını bağış işlemleri için de kullanabilirsin. Kendi adına ya da başkası adına bağış yapabilir; tek seferlik veya düzenli olarak bağış işlemlerini planlayabilirsin.

Arama Kurtarma Derneği, UNICEF, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Derneği, Hayvan Hakları Federasyonu, Darüşşafaka Cemiyeti, Tohum Otizm Vakfı ve Kadın Dayanışma Vakfı gibi çok sayıda farklı kurumun yer aldığı bağış özelliğini nasıl kullanacağını öğrenmek için aşağıdaki videomuza göz at.

Papara ile nasıl para isterim?

Papara'da rehberindeki herhangi bir numaradan, dilediğin zaman para isteyebilirsin. Bunu nasıl yapacağını bilmiyorsan, aşağıdaki videoda tüm adımlarıyla anlatıyoruz.

Papara'da cep telefonu sigortasını nasıl satın alırım?

Papara'dan artık sigorta ürünleri de satın alabileceğini biliyorsun. İlk ürünümü cep telefonu sigortasıyla telefonunu beklenmedik kazalara karşı kolaylıkla koruyabilirsin. Cep telefonu sigortasını nasıl satın alabileceğini aşağıdaki videodan görebilirsin.

Papara'da nasıl Birikim Hesabı açarım?

Papara olarak hayallerine ulaşmanı kolaylaştıracak yeni özelliğimiz Birikim Hesabı'nı 2022'de duyurmuştuk. 10 adete kadar Birikim Hesabı açabilir, hesaplarına farklı isimler verebilir, düzenli birikim talimatıyla hayallerine giden yolu kısaltabilirsin. Nasıl yapacağını aşağıdaki videoda anlattık.

Papara'da Milli Piyango kupon kodumu nasıl alabilirim?

Papara pek çok işlemini ve ödemeni yapmana yardımcı oluyor. Buna Milli Piyango harcamaların da dahil. Milli Piyango kupon kodunu Papara'dan satın alabilir, Milli Piyango mobil uygulamasında veya internet sitesinde kolayca kullanabilirsin. Aşağıdaki video, bu konuda aklına gelebilecek sorulara yanıt oluyor. Şansın bol olsun!

Papara'da nasıl hediye kartı gönderirim?

Son dakikacıların, kararsızların kurtarıcısı Papara Hediye Kartı, sevdiklerine seçtiğin markada kullanabilecekleri Hediye Kartı armağan etmeni kolaylaştırıyor. Sen yalnızca tutarı belirliyor, kime hediye edeceğini seçiyorsun; hediye seçimi ve alışverişini hediyenin sahibi yapıyor. Hayat kolaylaştıran bu özelliği hemen denemek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsin.

Papara'da nasıl Hayalet Sanal Kart oluştururum?

Hayalet Sanal Kart, güven duymadığın internet sitelerinde yapacağın tek seferlik alışverişler için oldukça güvenli bir ödeme çözümü. Nasıl oluşturacağını aşağıdaki videoda anlatıyoruz.

Daha fazlası için YouTube kanalımıza abone ol

Papara'ya gelen yeni özellikleri ve ürünleri nasıl kullanacağını oldukça yalın videolarla anlatıyor, oluşturduğumuz videoları Papara YouTube kanalına yüklüyoruz. Aklına takılan sorulara hızlı yanıt bulmak için YouTube kanalımıza abone olabilirsin. YouTube Premium aboneliklerinde Cashback ile anında nakit kazanabildiğini de hatırlatalım.

Paparalı ol

Papara ihtiyacın olan bütün finansal işlemler için ne kadar kolaylık sağlıyor değil mi? Artık hesap açmak için uğraşmaya, faturaları ödemek için zaman kaybetmeye veya para transferi yapmak için kısıtlamalara maruz kalmak yok!

Papara ile 7/24 tüm finansal işlemlerini, saniyeler içinde, sadece birkaç adımla tamamlayabilir, zamanını daha etkin kullanabilirsin. Üstelik Papara Card ile yapacağın harcamalarından Cashback ile anında nakit kazanırsın.

Henüz Paparalı değilsen, aşağıdaki butona dokunarak Paparalılar arasına katılabilirsin.

Papara