Papara yeni espor şampiyonlarını arıyor!

Papara

İçindekiler

80.000 TL ödül havuzu ve Papara Metal Card sürprizleri ile Kupa Papara başlıyor!

Finansal işlemlerini en yenilikçi ve pratik çözümlerle gerçekleştirdiğin Papara; 12 oyun, binlerce katılımcı, sürpriz ödüllerle dolu ve çok çekişmeli bir macerada seni bekliyor. FIFA 22 sahalara çıkmaya hazırlanırken yılın son FIFA 21 turnuvasında eşsiz yeteneklerini göster veya PUBG’nin PC versiyonunda adanın kazananı ol. Eğer mobil oyuncuysan da PUBG Mobile'de hayatta kalma mücadeleni sürdür. Biz başlıyoruz, zaman kaybetmeden sen de aramıza katıl!

Türkiye’nin ilk VR oyun turnuvasında şampiyonları belirledikten sonra vitesi yükseltip PC, mobil ve konsol oyunlarında da en iyileri arıyoruz. Yılın en çekişmeli espor maratonuna katılmak için tek ihtiyacın olan kupapapara.com sayfasına tıklayarak Papara hesabınla kayıt olmak. Sonrasında ise rakiplerini tek tek mağlup ederek büyük ödülü kazanmaya hazırsın.

Şampiyonların madalyası: Papara Metal Card

Kupalar ve madalyalar güzeldir ama esporun en iyilerine Türkiye’nin en eşsiz ve havalı kartı yakışır dedik. 18 gram paslanmaz çelikten üretilen, premium özelliklere sahip Türkiye’nin ilk ve tek ön ödemeli metal kartı Papara Metal Card’ı heyecanla beklediğinizi biliyoruz. Kupa Papara’nın turnuva kazananlarını, aylar sürecek olan bu maratonda toplamda 80.000 TL ödül havuzuna ek olarak Papara Metal Card ile ayrıcalıklı Papara dünyasına davet ediyoruz.

Papara Metal Card’ı artık satın alabilirsin
Prestijli bir kart olan Metal Card, Papara tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk metal kartıdır. Artık sen de Metal Card sahibi olabilirsin!

Nasıl kazanabilirsin?

12 oyunda binlerce espor oyuncusunu mağlup ederek şampiyonlar arasında yerini al veya turnuvaya katılanlar arasından çekilişle belirlenecek 10 şanslı Paparalıdan biri olarak ayrıcalıklı Papara Metal Card dünyasına katıl.

Kayıtlar devam ediyor, ama sakın geç kalma!

FIFA 21 ve PUBG (PC) ve PUBG Mobile ile aylar sürecek bu yolculukta yerini almak için kayıt tarihlerini kaçırma. Son kayıt tarihleri PUBG için 8 Eylül, FIFA 21 için 19 Eylül ve PUBG Mobile için 21 Eylül!

Nasıl katılacaksın?

kupapapara.com’u ziyaret et, katılmak istediğin turnuvayı seç, başvuru formunu eksiksiz olarak doldur. Tabii ki Papara’daki yüzlerce işlemde olduğu gibi turnuva katılımları da tamamen ücretsiz.

Karşılaşmalar ne zaman başlıyor?

Yılın son FIFA 21 turnuvası ve FIFA 22 yaklaşırken tam ihtiyacın olan sürpriz ödüller ile FIFA 21 FUT Turnuvası, 21-24 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek.

PUBG (PC) katılımcıları için adada hayatta kalma mücadelesi de 9 Eylül’de başlıyor. Dev mücadelenin finali ise 12 Eylül’de canlı yayın ile ekranlara gelecek.

PUBG Mobile oyuncuları, kulaklıklar takıldı mı? Şarjlar tam mı? Herkes hazırsa ilk paraşütler 23 Eylül’de açılıyor! Final ise 26 Eylül’de yine canlı yayında!

Tüm soruların, öğrenmek istediklerin ve Kupa Papara hakkında her şey için sayfayı ziyaret edebilirsin.

Kupa Papara’da çekilişle Papara Metal Card kazanacak 10 katılımcı arasında yer almak için ve karşılaşmalarda yerini almak için Papara hesabın yoksa saniyeler içinde ücretsiz Papara hesabını oluşturmak için aşağıdaki butona dokun.

Şimdiden hepinize GLHF!

Haberler