Papara ve Finfree ile hem borsayı öğren hem de kazan!

Papara

İçindekiler

İlk günden beri “finansal özgürlük” kavramına verdiğimiz önemin altını her fırsatta çiziyoruz. Her şeyin daha özgürce ve kolayca yapılabildiği modern bir dünyada, finansal anlamda kısıtlama yaşamak hiç de normal değil. Bu yüzden Papara’yı da tam olarak bugünün özgür dünyasına ayak uyduracak şekilde tasarladık.

Papara olarak, bu yenilikçi ve eğlenceli girişimi desteklemeden edemedik ve Finfree’nin aralık ayı sanal borsa yarışmalarının sponsoru olduk. Aralık ayında yapılacak yarışmanın büyük ödülü ise 45.000 TL!

Finfree ile özgürce yatırım yapmaya başlayabilirsin

Dijitalleşme, pek çok farklı alanda daha kolay bilgi alabilmemizi ve aksiyona geçebilmemizi sağlıyor. Finfree de borsa ve finans alanında, dijitalleşmenin tüm nimetlerinden faydalanmayı hedefleyen harika bir yatırım platformu. Hisse verileri, portföy takibi ve araştırma araçları gibi bütün modern yatırım araçlarını Finfree’de bulabilirsin.

Borsa hakkında hiçbir bilgin yoksa bile Finfree’de kısa bir süre içinde uygulamalı olarak en temel bilgileri öğrenip, paranı değerlendirebilirsin. Ayrıca bilgi ve birikim deneyimine bakmadan, kaç yaşında olursan ol, borsada yatırım yapmaya imkân bulabilirsin. Hiçbir ücret ödemeden finansal veri ve oranlara erişim yapabilmeni sağlayan Finfree, haftalık veya aylık sanal borsa yarışmaları düzenleyerek hem kendini geliştirmene yardımcı oluyor hem de ödül kazanmanı sağlayarak bunu eğlenceli kılıyor. Para ödülünü kazanmak için ise sadece bir banka hesabının olması yeterlidir. Yarışma sonunda bir ödül kazanırsan da ödülleri çekme talebi oluşturup, ay sonunda ödülünü teslim alabilirsin.

Papara ile gerçek finansal özgürlükle tanış

Papara, bir banka hesabından beklediğin her şeyi, bankacılık sistemlerinin getirdiği kısıtlamalara takılmadan gerçekleştirmeni sağlayan bir hesap türüdür. Papara ile IBAN’a bile ihtiyaç duymadan 7/24 EFT yapabilir, acil durumlarda telefon rehberinden seçtiğin kişilerden borç para isteyebilir, farklı online platformlar için farklı Sanal Kart oluşturabilirsin. Papara Card'ını dünyanın her yerinde, güvenli, alışverişlerin için kullanabilirsin. Birikim Hesabı, Sigorta, İstanbulkart yükleme gibi özelliklerden yararlanabilir, Oyun & Dijital Kod harcaması gibi işlemlerini Papara'dan gerçekleştirebilirsin. Borçlanmadan harcar, Cashback ile harcadıkça anında nakit kazanırsın. Üstelik tüm bunları, hesap ya da işlem ücreti ödemeden yaparsın.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Papara