Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Papara ve FinFree ile hem borsayı öğren hem de kazan!

Papara ve FinFree ile hem borsayı öğren hem de kazan!

. Okuma süresi: 2 dk

İlk günden beri “Finansal Özgürlük” kavramına verdiğimiz önemin altını her fırsatta çiziyoruz. Her şeyin daha özgürce ve kolayca yapılabildiği modern bir dünyada, finansal anlamda kısıtlama yaşamak hiç de normal değil. Bu yüzden Papara’yı da tam olarak bugünün özgür dünyasına ayak uyduracak şekilde tasarladık.

Türkiye’de borsa konusunda bir devrim olarak nitelendirebileceğimiz FinFree, kullanıcılarına borsanın ABC’sini öğretiyor, en akla yatkın yatırım yollarını açıyor ve üstelik hiçbir ücret talep etmeden. Ancak işin daha da güzel kısmı, FinFree’nin borsayı bir oyun mantığına çevirerek günün sonunda kazananlarına para ödülü dağıtması. Biz de Papara olarak, bu yenilikçi ve eğlenceli girişimi desteklemeden edemedik ve FinFree’nin Aralık ayı sanal borsa yarışmalarının sponsoru olduk. Aralık ayında yapılacak yarışmanın büyük ödülü ise 45.0000 TL!

FinFree ile özgürce yatırım yapmaya başlayabilirsin

Dijitalleşme, pek çok farklı alanda daha kolay bilgi alabilmemizi ve aksiyona geçebilmemizi sağlıyor. FinFree de borsa ve finans alanında, dijitalleşmenin tüm nimetlerinden faydalanmayı hedefleyen harika bir yatırım platformu. Hisse verileri, portföy takibi ve araştırma araçları gibi bütün modern yatırım araçlarını FinFree’de bulabilirsin.

Borsa hakkında hiçbir bilgin yoksa bile FinFree’de kısa bir süre içinde uygulamalı olarak en temel bilgileri öğrenip, paranı değerlendirebilirsin. Ayrıca bilgi ve birikim deneyimine bakmadan, kaç yaşında olursan ol, borsada yatırım yapmaya imkân bulabilirsin. Hiçbir ücret ödemeden finansal veri ve oranlara erişim yapabilmeni sağlayan FinFree, haftalık veya aylık sanal borsa yarışmaları düzenleyerek hem kendini geliştirmene yardımcı oluyor hem de ödül kazanmanı sağlayarak bunu eğlenceli kılıyor. Para ödülünü kazanmak için ise sadece bir banka hesabının olması yeterlidir. Yarışma sonunda bir ödül kazanırsan da ödülleri çekme talebi oluşturup, ay sonunda ödülünü teslim alabilirsin. Tek bir uygulama ile tüm yatırım ihtiyaçlarını karşılamak aynı zamanda da kazanmak için FinFree’yi buradan indirebilirsin.

Papara ile gerçek finansal özgürlükle tanış

Papara, bir banka hesabından beklediğin her şeyi, bankacılık sistemlerinin getirdiği kısıtlamalara takılmadan gerçekleştirmeni sağlayan bir hesap türüdür. Papara ile IBAN’a bile ihtiyaç duymadan 7/24 EFT yapabilir, acil durumlarda telefon rehberinden seçtiğin kişilerden borç para isteyebilir, farklı online platformlar için farklı Sanal Kart oluşturabilirsin. Üstelik tüm bunları, hiçbir hesap ya da işlem ücreti ödemeden yaparsın. Özetle, finansal özgürlük derken gayet ciddiyiz. Sen de nüfusu 5 milyonu aşan Paparalı topluluğuna hemen katılmak için tıkla!