Papara SuperMassive Blaze hakkında bilmen gerekenler

Papara

İçindekiler

Papara SuperMassive Blaze takımı için hazır mıyız? Bu yazımızda Papara SuperMassive Blaze hakkında bilmen gerekenleri ve espora dair merak edilenleri paylaşacağız. Espor, birkaç senedir en sık duyduğumuz spor türlerinin başında geliyor. Tüm dünyada büyüyen bir popülariteye sahip espor nedir, nasıl yapılır ayrıntılarıyla açıklayacağız. Belki espor nedir sorusunun cevabına tam olarak hakimsin ya da espor terimine yeni yeni aşina oluyorsun. Espor hakkında bilgi edinmek istiyorum diyorsan, doğru yerdesin. Hadi, espor ve Papara SuperMassive Blaze takımına dair detaylara geçelim.

Papara SuperMassive Blaze

İster sıkı bir espor tutkunu ve takipçisi ol, istersen bu konuya dair ufak bir merakın olsun, oyun sporlarına öyle ya da böyle aşina olan herkesin Papara SuperMassive Blaze takımından haberdar olması gerektiğine inanıyoruz. Ödüllere doymayan Papara SuperMassive Blaze takımının sponsoru adından da belli olduğu gibi Papara. Yeniliğe ve teknolojiye verdiğimiz önemi sunduğumuz her bir ürünle öne çıkarsak da bunu esporda da göstermekten mutluluk duyuyoruz. Ve Papara olarak, Papara SuperMassive Blaze’e tam destek veriyoruz.

Papara SuperMassive Blaze Nedir?

Papara SuperMassive Blaze, Türkiye’deki en güçlü espor kulüplerinden biri. 2020 Worlds Dünya Şampiyonası’nda 5 maçlık seride büyük bölge takımını yenen ilk Türk takımı olarak bize gurur yaşattı ve başarısına başarılar kattı. Papara SuperMassive, daha sonra Blaze kulübü ile anlaştı ve şu anki adı ile Papara SuperMassive Blaze oldu. Papara SuperMassive Blaze’de şu anda Valorant, Valorant Female, Arena of Valor ve PUBG Mobile olmak üzere 4 takım var. Bu takımlar başarılı oyuncuları ile birlikte ülkemizde ve dünyada kıran kırana bir mücadele veriyor.

Biz de tüm mücadelelerinde Papara SuperMassive Blaze’i ve esporu desteklemeye devam ediyor, finans hizmetlerinde olduğu gibi esporda da ilkleri gerçekleştiriyoruz. Türkiye’deki ilk VR Turnuvası Papara sponsorluğunda gerçekleşti. Bir diğer yandan, her ay düzenlenen Kupa Papara serüveninde para ödülü ve Papara Metal Card sürprizleri de devam ediyor. Eğer kendine güveniyorsan sen de bu mücadeleye katılabilirsin. Katılım için tek şart Paparalı olmak. Hesabını aşağıdaki butona tıklayarak saniyeler içinde ücretsiz olarak oluşturabilirsin.

Papara SuperMassive Blaze takımları

Papara SuperMassive Blaze ilgini çektiyse, sana biraz da takımlarımızdan bahsedelim. Şu anda toplam 4 farklı takımda, 20’den fazla oyuncuya sahibiz. Papara SuperMassive Blaze’de yer aldığımız oyunlar ise Valorant Female, PUBG Mobile, Arena Of Valor ve League of Legends.

Espor nedir?

Espor, en basit hali ile online gerçekleşen spor dalıdır, açılımı ise elektronik spordur. Mekanın önemsiz olduğu esporda, dünyanın her yerindeki insanlar birbirleri ile mücadele edebilir. O alışık olduğumuz birçok spor dalında olduğu gibi espor mücadelelerinde de lisanslı profesyonel oyuncular vardır.  Espor mücadelelerinde en yaygın oynanan oyunlara League of Legends, PUBG, VALORANT ve Call of Duty’yi örnek verebiliriz. Gittikçe yaygınlaşan espor için geleceğin profesyonel spor türü olduğunu söylesek herhalde aceleci davranmış olmayız.

Papara ile oyun ve e-pin ödemeleri çok kolay

Papara’da her bir finans işleminde olduğu gibi oyun & e-pin satın alımların da zahmetsiz, hızlı ve kolay gerçekleşir. Üstelik Papara hesabın üzerinden aldığın e-pin bedeli haricinde en ufak bir ek ücret ödemeksizin. Steam cüzdan kodunun yanı sıra PUBG Mobile UC Pin, Metin2 EP, RP, Joypara ve daha sayısız oyun coini için kolay bir satın alım gerçekleştirebilirsin. Zula, Apex Legends, PUBG Mobile, Metin2, Ikariam, Point Blank ve diğer birçok oyunun keyfini ne zaman, ne de nakit kaybı olmadan sürebilirsin.

Yaptığın ödeme tamamlandığında kod ve pin bilgisi ekranda gözükür. Bu pinler e-mail üzerinden ve cep telefonuna kısa mesaj olarak iletilir. Böylece bilgilerini kolayca saklayabilirsin. Papara’nın ödemeler menüsünden oyun & e-pin harcamalarına ek bağış, fatura, ve İstanbulkart bakiye yükleme işlemlerini gerçekleştirebilir veya sevdiklerine Hediye Kartı armağan edebilirsin.

Papara sana yeter

Yenilikçi yönü ve teknolojik ürünleri ile seni geleneksel finans hizmetlerinden kurtaran, işlemlerini hem özgür hem de hızlı bir şekilde gerçekleştirmeni sağlayan Papara’da ayrıcalıklı bir finans deneyimi yaşarsın. Şimdi sen de aramıza katıl, aklına gelen tüm finans işlemleri en düşük maliyetle gerçekleştirirken hayatını kolaylaştıracak ürün ve hizmetlerle tanış.

Ücretsiz Papara hesabını oluşturmak için aşağıdaki butona dokun ve sonra ücretsiz Papara Card’lardan dilediğini seç. Papara Card'ınla yapacağın birçok harcamalarda Cashback ile anında nakit kazanma ayrıcalığını kaçırma.

Keşfet