Çekilişe hazır mısın? Paparalılar, Papara SuperMassive Blaze forması kazanıyor

Papara

İçindekiler

Paparalı hazır mısın? Muhteşem bir çekiliş serisi ile karşındayız. Çünkü Papara’da sürprizlerin sonu asla gelmez. Çoğu Paparalının oyun düşkünü olduğunu biliyoruz, bu yüzden sevineceğini tahmin ettiğimiz eğlenceli bir çekiliş serisi organize ettik. Hediyemiz ise toplamda 50 kazanan için sponsoru olduğumuz Papara SuperMassive Blaze takımının forması.

Sen de bu çekilişlerden dilediğine katıl, Papara SuperMassive Blaze formasına sahip olma şansı yakala.

Katılım şartları ve öğrenmen gereken tüm bilgiler yazımızın devamında.

Papara SuperMassive Blaze forması çekilişine nasıl katılırım?

Papara SuperMassive Blaze forması çekilişine katılmak için yapman gereken tek şey, Oyun & Dijital Kod menüsü içerisinde yer alan dilediğin marka ve kategoride alım yapmak. Nasıl mı? Hemen anlatalım…

 • Papara hesabına ister web sitesi, istersen de Papara uygulaman üzerinden giriş yap.
 • Ödemeler sekmesinden Oyun & Dijital Kod menüsünü seç.
 • Daha sonra bu menü içerisindeki istediğin marka veya kategoride harcama yap.
 • İster Zula için  3000 + 300 Bonus Zula Altını al, ister League of Legends için 400 Riot Points al, istersen de Google Play için bakiye satın al. Hiç fark etmez!
 • Oyun & Dijital Kod menüsü içerisinde yer alan tüm seçeneklerde gerçekleştirdiğin satın alımlar, çekilişe dahil olman için yeterli.
 • Satın alma işlemin bir kez tamamlandığında başka hiçbir aksiyon almana gerek olmadan çekilişe katılmış olursun.

Adım adım çekilişe katılım

 1. Papara hesabına giriş yap
 2. Ödemeler’e gir
 3. Oyun & Dijital Kod menüsünü seç
 4. İstediğin seçenekten bir adet satın alma işlemi gerçekleştir.

Hepsi bu kadar.

Papara SuperMassive Blaze forması için çekiliş şartları neler?

Katılım için Papara hesabının olması gerekir. Eğer hesabın yoksa, Papara hesabını aşağıdaki butona dokunarak ışık hızında ve ücretsiz olarak oluşturabilirsin. Gelelim diğer dikkat etmen gereken konulara. Detaylar aşağıda 👇

 • Çekilişe katılım için kendi Papara hesabın üzerinden Oyun & Dijital Kod harcaması yapmış olman yeterli.
 • Çekilişe sadece 1 kez katılma hakkın var.
 • Sadece belirtilen zaman dilimlerinde gerçekleşen Oyun & Dijital Kod satım alım işlemleri çekilişe dahildir.
 • Çekilişe katılım için Oyun & Dijital Kod satın alma işleminin tamamlandığından emin olman gerekir. Yarım kalan veya tamamlanmayan işlemler geçerli sayılmaz.
 • Papara çalışanlarının çekilişe katılım hakkı yoktur.

Çekilişler ne zaman yapılacak?

Nisan ayında başlayan Papara SuperMassive Blaze forması çekiliş turnuvası her ay tekrardan yapılmaktadır. Çekiliş, 2022 yılı sonuna kadar devam edecektir.

Sonuçlar nereden duyurulacak?

Çekilişler, Milli Piyango İdaresi denetiminde gerçekleşecektir. Sonuçlar Papara’nın sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılacaktır.

Tüm ödemelerin tek bir yerde

Papara hesabını sadece Oyun & Dijital Kod ödemelerin için değil, aklına gelen/gelmeyen her bir finans işlemi için kullanabilirsin. Tek bir yerden faturalarını öder, İstanbulkart’ına bakiye yükler, bağış yapar veya sevdiklerine Hediye Kartı armağan edebilirsin.

Artık hangi ay nereye, ne kadar harcadım gibi bir sorunun da olmaz. Aylık özet ekranı ile bir ay içerisinde gerçekleştirdiğin işlemlerin özetini tek bir ekranda görüntüleyebilir, ödeme yaptığın faturaları da ayrıntılı grafiklerden kolayca takip edebilirsin. Kısaca, Papara ile tüm ödemelerini tek bir yerden gerçekleştirir, zahmetsizce de işlem takibi yaparsın.

Papara dünyasına adım at

Papara’nın özgürlüklerle dolu dünyasına katılmak için hala geç değil. Şimdi aramıza katılarak teknolojik ürün ve hizmetlerimizle tanışabilir ve yepyeni bir deneyimin tadını çıkarabilirsin. Geleneksel yöntemlerin hiçbirinin olmadığı Papara dünyasına adım atmak için şimdi aşağıdaki butona dokun; 7/24 ücretsiz para transferi yap, ödemelerini gerçekleştir, Papara Card’ını dünyanın her yerinde ve internette kullanırken Cashback ile harcadıkça anında nakit kazan.

13 milyonu aşkın ailemize katılmak için butona tıkla.

Papara