Papara sponsorluğunda Berkay konseri!

Papara

İçindekiler

Hafta sonlarını evde geçirmeye devam. Önceki haftalarda zamanını verimli değerlendirmen ve yeni hobiler edinmen için sana birçok öneri sunmuştuk. Bu hafta sonunda ise muhteşem bir sürprizle karşındayız!

Konserlere gidemediğin için üzülme! Dışarı çıkmadan da evinden katılabileceğin birçok konser var. Üstelik bu konserler hem daha güvenli hem de farklı. Kendi evinde katılabileceğin bu konserler için evini veya odanı dilediğin gibi dekore edebilir, istediğin ambiyansı da yaratabilirsin. Üstelik her şey tamamen kontrolüne ve zevkine göre! Eğer hazırsan harika sürprizimizi paylaşalım!

Berkay konseri ile harika bir pazar geçir!

Bu hafta sonunda harika bir konsere katılarak keyifli vakit geçirebilirsin. Nereden ve ne zaman mı? Hemen söyleyelim! Berkay Şahin’in 27 Aralık Pazar akşamı kendi Instagram hesabı olan berkaysahinn'den Papara sponsorluğunda gerçekleştireceği konsere katılabilirsin. Sponsor olduğumuz bu konser, Berkay'ın kendi Instagram hesabından saat 21:30’da canlı yayınlanacak.

Hazırlıklarını yap, saatini kur ve konsere hazır ol! 27 Aralık Pazar günü berkaysahinn Instagram hesabında görüşmek üzere!

Keşfet